.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1
    Голям фен Аватара на PLEYGIRL
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    506

    Побърквам ли се?

    Незнам какво ми става на последък... ,но започвам да си говоря сама и дори си отговарям... даже не се и усещам понякога даже го давам и на Английски... казват: "Не е лошо да си говориш сам ,но ако започнеш да си отговаряш..." Кажете ми нормално ли е??? :S
    *Писателят Радичков казва: „Човекът представлява едно
    дълго изречение, написано с голяма любов и вдъхновение,
    но пълно с правописни грешки”.

  2. #2
    Супер фен Аватара на raduna
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    ТУК
    Мнения
    1 198
    Може би седиш вкъщи повече отколкото трябва...имаш нужда да разговаряш и като няма с кого, го правиш със себе си.

  3. #3
    Супер фен Аватара на danibebi
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    България
    Мнения
    1 967
    това че си говориш и отговаряш сама не значи че се побъркваш..някои хора го правят-спокойно!!

  4. #4
    Супер фен Аватара на aloveyou
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Русе
    Мнения
    2 757
    Цитирай Първоначално написано от danibebi
    това че си говориш и отговаряш сама не значи че се побъркваш..някои хора го правят-спокойно!!
    Ми да,така си
    Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

  5. #5
    Аватара на clever
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    в света на приключенията ..
    Мнения
    3 469
    ооо повечето правят така
    като им е скучноо или се разлигавят
    не бе споко-нищо ти няма съвсем нормално е

  6. #6
    От една гледна точка си окей, но от друга нещо не е наред.

    От една гледна точка да си говориш сама е нещо което много хора правят, най-вече обмислят проблеми и тн.

    Но ако не говориш такива неща, явно си се затворила в теб, излизай на вън, общувай с най-близките ти хора това ще ти помогне..

  7. #7
    Голям фен Аватара на Bloodlust
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    ...
    Мнения
    618
    Много банална идея. Пробвай следващия път с: *Имам труп в килера... дали съм нормална?*
    let them have the
    stage
    so long
    as I need not be
    in the
    audience.

  8. #8
    от тая гледна точка значи и аз съм побъркана

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    1 040
    Цитирай Първоначално написано от Bloodlust
    Много банална идея. Пробвай следващия път с: *Имам труп в килера... дали съм нормална?*


    Според мен не е много нормално... Още повече при факта,че не се усещаш като си говориш сама...пък ти си и отговаряш..

  10. #10
    Ооо аз си говоря сама също. И нито съм побъркана, нито съм самотна или някви от тоя сорт... Просто е забавно. За тези, които казват, че си "луда", предложи им и те да пробват. Супер якото еее! Разбира се ако го правиш съзнателно. Ако не... Ами, тогава не знам. Сигурна съм обаче, че всичко е наред.
    WeseLyYy & LydyYy prOgraMist4i!

  11. #11
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Според това дето си писала,аз отдавна трябваше да съм в бялата сграда до морето.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  12. #12
    ne e mnogo normalno otidi ako iska6 da lekarq si moje da ti dade nqkoi savet

  13. #13
    Супер фен Аватара на aloveyou
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Русе
    Мнения
    2 757
    Цитирай Първоначално написано от bojilow
    общувай с най-близките ти хора това ще ти помогне..
    Ми ако момичето няма най-близки хора ((освен семейството)),тогава какво да прави

    Аби съвсем нормално си е
    Споко.. :P Нищо ти няма
    Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

  14. #14
    Намери си повече приятели излизай по-често контактувай... незнам какво повече мога да ти кажа....

  15. #15
    Е че ако не е нормално тогава 90% ОТ ХОРАТА са луди И аз си говоря сама по някой път несъзнателно,по често когато няма никой и ми се налага да питам някои за нещо си казвам "Това каде ли е...Ще звънна на еди кой си да го питам" това е нещо съвсем нормално ... Има голяма разлика м-у това да си говориш сама и да разсъждаваш на глас...Сами си говорят лудите вярно е но често бъркаме дали си говорим или просто си мислим

  16. #16
    Повече от фен Аватара на kotetyyyy
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    348
    Цитирай Първоначално написано от futbolita
    Е че ако не е нормално тогава 90% ОТ ХОРАТА са луди И аз си говоря сама по някой път несъзнателно,по често когато няма никой и ми се налага да питам някои за нещо си казвам "Това каде ли е...Ще звънна на еди кой си да го питам" това е нещо съвсем нормално ... Има голяма разлика м-у това да си говориш сама и да разсъждаваш на глас...Сами си говорят лудите вярно е но често бъркаме дали си говорим или просто си мислим
    +1
    Нормално е споко!! Нищо ти няма. И аз съм тъй. Като съм самичка и не знам какво да правя почвам: Какво да направя сега? и като се сетя какво мога да правя си отговарям - А ще гледам филм! Или някви ей такива Споко мога да ти кажа че половината от хората във форума са същите като теб. Всеки си говори сам. Успокоително е. Един вид компания Започвам да звуча като луда, но няма значение. Та споко нищо ти няма. :P
    Любовта е чувство заради което живея, но приятелите са тези заради които бих дала живота си!
    Damon Salvatore (h)(h)(h)
    Dean and Sam Winchester (h)(h)(h)

  17. #17
    Мега фен Аватара на zlatit0o
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    ..в близката далечина..
    Мнения
    5 077
    Цитирай Първоначално написано от 130995
    от тая гледна точка значи и аз съм побъркана
    аз също

  18. #18
    Повече от фен Аватара на evilgirl95
    Регистриран на
    Nov 2010
    Мнения
    379
    Това, че понякога на всеки му липсва душевно здраве не означава че е луд-психология! Има много неща които човек не може да сподели със другите или просто понягога иска да остане сам със себе си! Има много проблеми като-депресия, умора, прекомерна чувствителност и т.н, които също могат да ти окажат вляние и да си говориш без да се усещаш. Всичко това е носрмално и всеки човек го прави понякога, просто не всеки си признава!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си