.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Сабуей / SUBWAY работа

    Привет,
    Искам да ви попитам имате ли впечатления от веригата, как е заплащането и могат ли да работят тийнчета
    My heart is broke but I have some glue

  2. #2
    Голям фен Аватара на 24white24
    Регистриран на
    Sep 2008
    Мнения
    581
    Как да е заплащането като ще правиш сандвичи едвали очакваш повече от 450 лева месечно.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от 24white24
    Как да е заплащането като ще правиш сандвичи едвали очакваш повече от 450 лева месечно.
    Естествено, че не очаквам да се самоиздържам. Имам доста свободно време и мисля, че това е подходящ начин да го запълвам. А и не е лошо да се научиш от малък на някаква дисциплина.
    My heart is broke but I have some glue

  4. #4
    Супер фен Аватара на monttitty
    Регистриран на
    Jun 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 434
    о интересно...ако се съживи ще я следя!

  5. #5
    Мега фен Аватара на Pliok0019
    Регистриран на
    Dec 2007
    Мнения
    5 685
    Колко точно си малък? Ако си под 18 няма смисъл дори от това да се интересуваш.

  6. #6
    Форум некро!

    В събуей плащаха мисля 2.50 на час, като като циклиш повече ти увеличават символично надницата.

  7. #7
    Мега фен Аватара на DarkTemplar
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    10 117
    Типичната американска верига за бързо хранене, която изцежда работниците си за минимални пари. Специално в Subway не съм работил, но имам поглед върху няколко други - McDonald's, KFC, Starbucks, Costa Coffee. Ако отидеш и имат нужда от хора, дори да си непълнолетен, ще ти измислят някъв график, но очаквай тонове забележки и малоумни клишета за поведението ти към клиентите и т.н.
    Welcome to the Jungle...

  8. #8
    на 14 съм и се чуда дали ще ме вземат на работа знаете ли по колко плащат???

  9. #9
    Супер фен Аватара на kitty02
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Някъде из Тетевен .. <3
    Мнения
    2 715
    На 14 си и искаш да работиш в Subway?! Забрави.

  10. #10

    k

    mi poneje edna fr mi kaza 4e imala nqkva fr det raboti tam i e na 15 i za tva pitammm

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си