.

Виж резултатите на анкетата: Е?

Гласували
36. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Lancer

    11 30,56%
  • Баварецо

    19 52,78%
  • Друго (какво? xD)

    6 16,67%
Затворена тема
Страница 1 от 5 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 105
  1. #1
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889

    Избор на кола (помощ)

    http://www.dcr62.net/Car%20Pics/MyE36.jpg
    140к.с / '96 бензин
    скоростна кутия- ръчна

    http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?...800&f1=details


    Ако може и обяснения... xD
    Приемат се с голямо удоволствие и други предложения...

    Условия:
    -цената да е горе-долу същата
    ^най-същественото като за начало...

    Благодаря предварително.

  2. #2
    Супер фен Аватара на BoCupycake
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    България
    Мнения
    1 140
    Тия бмв-та ^ вече са толкоз банални.
    Вземи си тази ->

  3. #3
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Цитирай Първоначално написано от SofiaRegularCunt
    да те е*а в богаташкото чедо


    втората (Митсубишито) съм я карал на Колин Мак Рий рали
    Е 3к - 3 и нещо са и 2те
    като се замисля как на некои пичове тате им купува ебем ти колите...а аз в момента едвам се събират пари за пиене и цигари (предимно от вързаци...xD)
    трябва да си скъсам гз0 че нема пари и си е ебало майката

    Колата дето искам е 25000 (на старо ^^)



    в КМР като всички култови игри от жанра присъства култовия Лансър

    нема как без него просто...

  4. #4
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Цитирай Първоначално написано от BoCupycake
    Тия бмв-та ^ вече са толкоз банални.
    Вземи си тази ->
    нема пари...

  5. #5
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Цитирай Първоначално написано от SofiaRegularCunt
    взимай лансъра,к*р за БМВ

    срам за Бавария


    а иначе за мен в момента 3к. е някаква нереално космична сума
    за мен още повече

  6. #6
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    ^имаш право, ама си требва неква талига все пак...

  7. #7
    Ти не знаеш какво искаш.
    Едното е със задно и мощно за изпълнения и гори поне 12 на сто градско.

    Другата е някаква скучна семейна слаба кола и готи 7-8 градско.
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  8. #8
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Цитирай Първоначално написано от MakeMeLaugh
    Ти не знаеш какво искаш.
    Едното е със задно и мощно за изпълнения и гори поне 12 на сто градско.

    Другата е някаква скучна семейна слаба кола и готи 7-8 градско.
    Аз ако знаех какво искам, немаше да пускам тема
    Насочи ме...

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    За тия пари (3-4-5k) можеш да вземеш добро Пежо 206 или 406. Второто е много стабилна кола, дълго тествана. Друго което ми идва на ум е Ситроен Ксантия - дизел. Ете тая кола нема спиране! Дупките не те плашат, страшно качествена изработка. Който е карал знае за какво става на въпрос. Ако успееш да намериш запазена ще останеш супер доволен. Ако някое от тия предложения ти допада може да задълбаем в подробности, иначе успех.
    ПП Между другото в момента има оферти за стари коли на лизинг... Така можеш да си позволиш и нещо по-скъпо.

  10. #10
    ауди а 4 на старо, мъжки ! един приятел си я взе за 4к и нещо преди 1 месец и засега без оплаквания

  11. #11
    А ти 75 коня при това голяма 4-тириврата кола за мощна и интересна ли я имаш?
    И не, не съм върл фен на Хонда колкото си мислиш.

    Седни се повози в 75-коньов лансер и после в 150-кокьово бмв и ми кажи после коя е по-скучна ;д

    Ако лансера е 2.0 е друго нещо.

    Авторката да каже колко пара има общо, за какво ще я ползва, и каква тръпка иска (сигурност и спокосйтвие или адреналин), дали да е бензин или дизел и тогава може да я насочим.
    .: Всеки може да ти хване окото, но само специален човек може да хване сърцето ти! :.
    ╰ ☆ ╮Бори се за това, което искаш, за да може един ден да кажеш: ИСКАХ и... ИМАМ!╰ ☆ ╮



  12. #12
    Мега фен Аватара на 5StaR
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    7 hills..
    Мнения
    3 674
    Вземи си някво евтино опелче, което гори по малко от 10/100 .... Иначе бих избрал BMW - то
    The Spark

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от SofiaRegularCunt
    БМВ
    срам за Бавария
    what the...

  14. #14
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    За първа кола се цепиш с 140 коня, съсреодоточени в задните гуми?

    1. Ще се пребиеш
    2. Това ще стане до 3 месеца
    3. В тия 3 месеца ще си дал още 3 хилки за бензин.


    Лансера е със слаб двигател и при 5 човека няма да можеш да качиш баира на село, или ще го катериш на втора с много зор, но пък ще ти харчи малко, широк и удобен е.

    Имай предвид, че каквото и да си купиш ти трябва една хилка за обслужване, регистрации и задължително КАСКО, като за млад шофьор да си вържеш гащите.

  15. #15
    Lancer има евтини части в БГ.

    GORA EUSKAL HERRIA ASKATUTA!!!
    GORA EUSKAL HERRIA SOZIALISTA!!
    GORA GU TA GUTARRAK!!!
    GORA EUSKADI!!!

  16. #16
    Lestat357
    Guest

    give me fuel, give me fire, give me that which I desire

    *Ти ли ще си я поддържаш?

    Нито едната според мен. Изглежда доста добре визуално това BMW, за да струва толкова, значи има друга сериозна уловка. Годините му или разхода на гориво ще са ти сред най-малките проблеми. С този двигател, тази кола бая ще е настъпвана и предполага към доста проблеми с к’во ли не. Обикновено е така с по-мощните коли на старо, а тази за Европа не е никак слаба, отделно че е BMW. Трябва доста разбиращ човек да я погледне. Дори да няма уловки (т.е. да се окажеш голям късметлия) на тези години и с този двг. ще ти гори спокойно 13-17 в София (?) при градско шофиране, а ако и сложиш газ, хем ще трябва да додaдеш още 30% от стойността й поне, хем ще останеш без багажник. Снимки от интериора нек’ви? Lancer-a изглежда читав, макар и поизбледнял и позахабен отвътре (нормално за тези пари да не е сред най-добре под. екземпляри). Това че педалите са сменяни със спортни обаче, може да се окаже доста подвеждащо. Собств. ще ти каже, разбира се, че е за да добие цялостно по-спортен вид 1.3-литровата му, 75-коньова японка с газ, но точно степента им на амортизация ти е един от показателите на колко км реално е колата, също и волана. Нормално да са избледняли, но не е добре да са протрити. С този мотор на това купе може и да е леко мудна, но ако не възнамеряваш да се правиш на пишман-рацер с нея (моля те, недей и ти!), няма да те притеснява много-много. Избягваш рисковите изпреварвания и да я товариш повечко просто. Консумативите й са сменени уж, това е добре.

    Знаеш ли какво (или поне имаш ли с кого) да гледаш по една кола? За какво или по-точно за къде ти трябва? Възнамеряваш да я караш предимно (гр)адско (с по някой-друг авер за компания) ежедневно и рядко да ‘излизаш’ или обратното? Предимно сам ли ще се возиш? Колко често ще я караш и необходима ли ти е наистина кола(задай си го повторно този въпрос преди да си дадеш оскъдните за целта спестявания)? Според това къде и как ще я караш и дали сам ще си я поддържаш, бих препоръчал и алтернативи.

    *В такъв случай, имай предвид, че минимум 1000лв отгоре ще ти трябват, ако не и повече, с/ед зависи каква е колата. Само зимните гуми (ако не е или не се продава комплект със сносни такива, а то сез. наближава) ще са ти около 300лв (да речем 185/65/14, Debica, средно-читава работа). Имаш още (поне) – еко такса (към 200), гражданска (160), каско (зависи на колко я оценят, да речем към 300лв; отделно поне 100 за задължителната в случая аларма), винетка може би (67 е годишната от януари, за месец ти е 25, седмична - 10), ремъци, ролки, масла и филтри (много зависи от колата, откъм 300 общо за Голфче бензин, до 7-800+ за посоченото по-назад Peugeot 406 с дизелов мотор) и т.н. Това при положение, че няма нито един, ако не скрит, то недогледан дефект от твоя страна и нищо друго не е също за смяна по нея - дискове, накладки, тампони, амортисьори и др. Ако имаш 3 300 – търси кола за 2, да не се озориш много яко скоро след това. Така мисля.

  17. #17
    за сега(може би за дълги години напред) се движа с на тато вектрата, ебати здравия опел, а ми е набор...

  18. #18
    Аватара на Romance
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Okinawa
    Мнения
    1 946
    Вземи си една C-класа .. 180, 250..
    In the grace
    Of this love
    We rise in pain
    And death is not far away
    And soon we'll sleep
    And never wake up again

  19. #19
    Вземи си БМВ то батко ми има същото .. направо е убиец ! Просто ти е кеф да я гледаш и караш !
    Иначе ето моето предложение !
    http://www.mobilen.bg/11255701039854459
    Аз лично бих си взел голфа от тия 3-те колички ! Бмв-то е хубава кола но гори повече и частите и са малко скъпички ! А лансъра е много скучна кола тя е по-скоро семейна,докато голфа си е младежка кола евтини части,150 коня,кеф ти е да я гледаш,удобна е !

    И САМО ЛЕВСКИИ ОБИЧАМ ТЕ АЛЕЕ !

  20. #20
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Мерси на всички...
    може да продължите

  21. #21

    И САМО ЛЕВСКИИ ОБИЧАМ ТЕ АЛЕЕ !

  22. #22
    Не е така пич.. ! Първо идва зима и е кофти да мръзнеш и да чакаш било то трамвай,автобус,метро и т.к ! Пък да не говорим за че има всякакви хора там разни мангали,баби и дядовци който вонят от километри и ти да се блъскаш кат свиня до тях.. И освен това не целия свят е София майна.. когато се ходи примерно на села,на почивки в други градове или просто да се разходиш някъде с приятели трябва да имаш кола кофти е да зависиш от някой друг примерно !
    Btw:За пръв път ти виждам пост във който да не си вмъкнал урината

    И САМО ЛЕВСКИИ ОБИЧАМ ТЕ АЛЕЕ !

  23. #23
    Надали са повече минусите от това да имаш кола ! Вярно че са редовни автобусите,но все пак се чака може и 5 минути но при -10 градуса ела виж как се чака и освен това тя не те спира пред вас вярно близо но пак си има някакъв път и мръзнене майна.. ! И защо примерно да не чака на топло в колата със музичка и да си ти е удобно ? И ти като нямаш село другите може да имат аз лично много рядко съм срещал хора без села ! И за какво да нямаш кола тей или иначе дали ще ги дадеш тези пари за транспорт следващите години или ще си купиш кола е едно и също !

    И САМО ЛЕВСКИИ ОБИЧАМ ТЕ АЛЕЕ !

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от Battlescarred
    тихо бе русенски селянин..
    Че то селянин на селянин вика ли се ? Тъп долнопробен столичен кенеф ! Бил съм селянин .. той ми вика на хляба "хлеб" и на млякото "млеко" и на всеки метър крепости от боклуци и тръгнал да ми говори за селяни пф.. !

    И САМО ЛЕВСКИИ ОБИЧАМ ТЕ АЛЕЕ !

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от SofiaRegularCunt
    недей,той е футболиЗ като фешо
    По-добре футболист отколкото столичен Тракторист

    И САМО ЛЕВСКИИ ОБИЧАМ ТЕ АЛЕЕ !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си