.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25

Тема: SYOSS

  1. #1

    SYOSS

    Ползвали ли сте тази марка за професионална грижа за косата? Ако да доволни ли сте,защото аз не съм много доволна от шампоана за суха и изтощена коса
    Никоя сила в света не е в състояние да превърне душата във въглен. Тя за вечни времена си остава един скъпоценен камък.

  2. #2
    Аз от шампоана съм много доволна ама нещо балсама не ме кефи . . балсамите на Нивеа са по-хубави поне според мен..

  3. #3
    Аз ползвам и шампоана и балсама...и съм много доволнаа правят косата ми мн мека и лъскава

  4. #4
    Мега фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Град
    София
    Мнения
    3 379
    И аз не съм доволна

  5. #5
    Мега фен Аватара на iiirish
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    4 156
    аз пък тия като ги чух за първи път си помислих, че са егати ментарската работа и до сега не смея да си подложа косата на такъв ексеримент.
    аз съм си страшно доволна от Fructis и не го заменям за нищо на света а откакто ползвам и кристали косата ми е невероятна точно когато й "напипах" слабото място, не ми се ще да я връщам назад в развитието й

  6. #6
    Супер фен Аватара на viksit0y
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    1 605
    Чудех се дали да си го купувам
    Живея живота си,с усмивка минавам през дните.. Живея живота си,не раздавам безплатно сълзите..

  7. #7
    Голям фен Аватара на Fiki_
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    In the paradise
    Мнения
    542
    Доволна съм най-много от оранжевия,майка ми от розовия.Хем много хубаво миришат,много пияна правят и измиват много хубаво косата
    What i want is obvious , what i love is unique



  8. #8
    Супер фен Аватара на Djuff
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 048
    И аз мисля да си го взема
    А бтл някой може ли да ми каже какви са тези кристали!?

  9. #9
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    Когато видях рекламата в сп.Грация реших да си взема някоя от серийте на SYOSS,но когато видях цената се отказах Н-И-К-О-Й професионален продукт (и то в такова голямо количество) НЕ МОЖЕ да струва няк'ви си мижави (почти) 8 лв. Честно казано не бих се изкъпала и веднъж с него,защото в други форуми прочетох доста отрицателни коментари,а и тая история с "професионалната" грижа за коса за 8 лв. нещо не ми вдъхва доверие
    http://vbox7.com/play:f64c99f309
    Шофирай разумно - стигни жив!!!

  10. #10
    Мега фен Аватара на slynchoo
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Yambol
    Мнения
    3 555
    Не съм ги използвала,но мисля да си взема да пробвам.
    And every time I scratch my nails down someone else's back I hope you feel it..

  11. #11
    Супер фен Аватара на GabisiTa
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    В едно сърце <3
    Мнения
    1 554
    Взех си шампоана и за сега съм доволна.
    “Усмихни се.
    Има хора,които никога не се разделят!"


  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от 3oPuTy
    Когато видях рекламата в сп.Грация реших да си взема някоя от серийте на SYOSS,но когато видях цената се отказах Н-И-К-О-Й професионален продукт (и то в такова голямо количество) НЕ МОЖЕ да струва няк'ви си мижави (почти) 8 лв. Честно казано не бих се изкъпала и веднъж с него,защото в други форуми прочетох доста отрицателни коментари,а и тая история с "професионалната" грижа за коса за 8 лв. нещо не ми вдъхва доверие
    Не е точно така според мен.. аз съм ползвала и шампоани от 60 лева, уж много добри и мога да ти кажа, че съм най- доволна от шампоаните на Милва, макар че са по 2 лева. Строго индивидуално е.
    Иначе за тази марка нямам коментар, не съм я ползвала.

  13. #13
    И аз мисля да си взема..,

  14. #14
    честно да ти кажа им нямам много доверие,но не мога да кажа,защото не съм ги ползвала
    So get down move your body,
    Move your body all night long
    So get down move your body,
    Body, body all night long
    So get down move your body,
    Move your body all night long
    Ooh, ooh …



  15. #15
    Сега започнах да ставам по-доволна като чели от шампоана или може би новата ми маска го комперсира
    Никоя сила в света не е в състояние да превърне душата във въглен. Тя за вечни времена си остава един скъпоценен камък.

  16. #16

    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    София
    Мнения
    807
    нищо професионално няма в тези продукти. и миришат на веро /и са в такава разфасовка на всичкото отгоре/

  17. #17

    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    [На Метри От Земята]
    Мнения
    2 772
    мм нещо..
    Просто аз

  18. #18
    Повече от фен Аватара на annamari
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    in your heart
    Мнения
    377
    професионален за 5-6-7 лв
    като цяло не е лош, ама не е нещо особено
    балсама е добър

  19. #19
    Супер фен Аватара на psych0
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    2 019
    аз пък съм доволна
    Paint me a picture of eyes that never see
    With flashes of lightning
    that burn for only me

  20. #20
    Аватара на XxTheOnexX
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Холивуд ;]
    Мнения
    82
    Пробвах го още като започнаха да го рекламират..и въобще не съм доволна. Имам тънък косъм и косата ми не е особено гъста и единствено се опитвам да вкарвам обем в тая коса..след измиването ми с тоя шампоан /няколко пъти го ползвах / косата ми нямаше грам, ама грам обем. Наистина става мн мека, гладка и приятна..обаче и зализана. Направих я на вафлички в корените..на 2рия ден вече бяха ужасни.И след време косата ми се напълни с едни неща подобни на пърхут..нещо като бели люспички, които бяха страшно много! С кво ли не се опитах да ги махна - смених още 2 шампоана и тея неща пак се появяваха и пак..и пак. Накрая се върнах на стария си Пантен /прозрачната опаковка/ и изчезнаха.
    Извод: "Професионална" козаметика за 9 лв - проблеми с косата - връщане на стария шампоан
    ``Хипноза с име на мъж владее моето сърце..`` [h]

  21. #21
    Фен Аватара на cool4eto0
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    vn
    Мнения
    157
    аз си купих балсам и шампоан преди няколко дена и сам ги ползвала 2 пъти. Като цяло костата ми става по лъскава и се подрежда, не е като преди всеки косъм със собствено мнение Като цяло засега съм доволна

  22. #22
    Супер фен Аватара на whitebunny
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    Пловдив<3
    Мнения
    1 975
    Цитирай Първоначално написано от XxTheOnexX
    И след време косата ми се напълни с едни неща подобни на пърхут..нещо като бели люспички, които бяха страшно много!
    наричат се корички белят се когато много се чешеш по главата моята фр имаше такива когто ходеше постоянно с вързана коса спря да се връзва и изчезнаха но не знам може и от шампоана да са изчезнали (вече не ходи с вързана коса много рядко) аз ходя с вързана коса вече 9 месеца редовно си я връзвам но нямам корички още да чукам на дърво

  23. #23
    Аватара на XxTheOnexX
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Холивуд ;]
    Мнения
    82
    Цитирай Първоначално написано от whitebunny
    Цитирай Първоначално написано от XxTheOnexX
    И след време косата ми се напълни с едни неща подобни на пърхут..нещо като бели люспички, които бяха страшно много!
    наричат се корички белят се когато много се чешеш по главата моята фр имаше такива когто ходеше постоянно с вързана коса спря да се връзва и изчезнаха но не знам може и от шампоана да са изчезнали (вече не ходи с вързана коса много рядко) аз ходя с вързана коса вече 9 месеца редовно си я връзвам но нямам корички още да чукам на дърво
    Не си чеша главата чак толкова че да ми излезнат тея корички ;D ..не и там където ми излезнаха Пръвия ден след измиването нямаше а на 2рия ден беше пълно. Пробвах с хед енд шоудърс обаче не помогна въобще, а в момента имам по 2-3 макс и не са от чешене щот иначе щяха да са ми из цялата глава а те са само отгоре в корените. И никога не ходя вързана
    И все пак мисля, че заради тоя шампоан излезнаха понеже преди да го ползвам нямах такъв проблем.
    ``Хипноза с име на мъж владее моето сърце..`` [h]

  24. #24
    Според мен Syoss не е добър шампоан...по никакъв начин не оправда очакванията ми!!! До сега нямах пърхот (къпах се със шампоани на Milva) но след като се изкъпах със Syoss косата ми не беше станала мека и пухкава, а напротив...появи ми се и малко пърхот!!! (Забравих да вмъкна и че се омазни още на първия-втория ден)
    Маслинка,лед,мартини-
    наздраве за много години.
    Весел, здрав, засмян
    и цяла година пиян,
    но не от домашна ракия,
    а от любовна магия!!!

  25. #25
    Аз съм ползвала само лака им за коса и ми харесва на мен лично.
    Най-хубавите неща в живота ни се случват тогава,когато най-малко очакваме.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си