.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 17 от общо 17
  1. #1

    Тихо място до Варна.

    Искам малко да се отърся от цялата врява в града.От натоварените улици от сивите хора и вечният шум.
    Можете ли да ми дадете идея за някакво местенце,до което може да се стигне с влак за не много време.
    Някакви крастоти,без грам хора,дори пусто поле може да е ,просто да се приятно пусто и ..тихо.
    Живея във Варна.

  2. #2
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Каменар.

    Пък в оригинал може да отидеш за един час до Мадара.
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  3. #3
    Мадара съм ходила ли ходила писнало ми е.Като цяло искам някакво сравнително достъпно място ,което да е ненаселено и пусто.
    Мислех си за Калиакра,но не знам дали има влакове до там,всъщност това силно ме съмнява.

  4. #4
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    Цитирай Първоначално написано от chaos_
    Мадара съм ходила ли ходила писнало ми е.Като цяло искам някакво сравнително достъпно място ,което да е ненаселено и пусто.
    Мислех си за Калиакра,но не знам дали има влакове до там,всъщност това силно ме съмнява.
    Няма влакове, но си заслужава иначе има и едно село Ботево на около 40 км от Варна по пътя към Добрич, където е много приятно, ходили сме с колелетата там и честно казано друг транспорт освен с кола не знам...

    Има и едно друго супер готино място което е след Галата, но е дъълго за обяснение и не мисля, че ще успееш да го намериш сама дори да ти кажа от къде е пътя..
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Disrespect
    Има и едно друго супер готино място което е след Галата, но е дъълго за обяснение и не мисля, че ще успееш да го намериш сама дори да ти кажа от къде е пътя..
    Аз май съм ходила

    If for honesty you want apologies
    -I dont sympathize
    If for kindness you substitute blindness...
    Please open your eyes!

  6. #6
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    Цитирай Първоначално написано от hardball
    Цитирай Първоначално написано от Disrespect
    Има и едно друго супер готино място което е след Галата, но е дъълго за обяснение и не мисля, че ще успееш да го намериш сама дори да ти кажа от къде е пътя..
    Аз май съм ходила
    Е, то след Галата има страшно много места.. и всъщност всичките са трудни за обяснение
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  7. #7
    Пращам лс с обяснение дали е същото, защото ме е срам да обяснявам така в темата

    If for honesty you want apologies
    -I dont sympathize
    If for kindness you substitute blindness...
    Please open your eyes!

  8. #8
    Аладжа манастир?
    Курортите сега са пусти и спокойно можеш да се пошляеш по брега.
    Побити камъни? Въпреки че там май отдаавна не съм ходила и всички казват, че си е даже леко страшничко.
    Освен това в с.Калиманци не е лошо. Типичното селце и няма много от *ромски произход*. Да не говорим пък че там има и една много готина кръчма/механа, баш битова...
    Или пък някъде из Аксаково.. и за всичкото това си има автобуси.
    А пък като искаш нещо да е с влак... иди до някое балканско градче, макар че може да ти се наложи пак и на автобус да се качиш.
    Разорена съм, но щастлива
    Бедна, но мила
    Висока, но здраво стъпила на земята
    Нормална, но обсебена
    Загубена съм, но пълна с надежда.

  9. #9
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    на Доброглед имаме вила и е много спокойно като отида намира се след Игнатиево
    http://www.facebook.com/pages/Im-you...43163692376341 < Страницата ми във Фейсбук

  10. #10
    Мега фен Аватара на EarthShaker
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    3 483
    Цитирай Първоначално написано от Disrespect
    Е, то след Галата има страшно много места.. и всъщност всичките са трудни за обяснение
    мда.. от галата надолу.. чак до несебър са култовите места

    най-лесно се хваща тука пътя нагоре.. на околовръстното, зад военна болница почват 1 лозя, а след тях следва гора кво дере беше, майна си

  11. #11
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    Цитирай Първоначално написано от EarthShaker
    Цитирай Първоначално написано от Disrespect
    Е, то след Галата има страшно много места.. и всъщност всичките са трудни за обяснение
    мда.. от галата надолу.. чак до несебър са култовите места

    най-лесно се хваща тука пътя нагоре.. на околовръстното, зад военна болница почват 1 лозя, а след тях следва гора кво дере беше, майна си
    Луд ли си, там ходим да се спускаме, изобщо не е от спокойните места
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  12. #12
    Аватара на Bimmer
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    1 103
    Бих ти препоръчал да отидеш горе на телевизионната кула към шест часа вечерта... Залеза е адски красив и се вижда почти цяла Варна. Не съм сигурен дали можеш да стигнеш там с автобус от градския транспорт... След като минеш картинг пистата минаваш и през обратния завой изкачваш наклона и има възможност да завиеш наляво. Като стигнеш до кулата вече става малко по трудно но ще се ориентираш (надявам се).
    Неописуемо красиво е ако искаш да отидеш - лс ще ти обясня по подробно.

  13. #13
    Мега фен Аватара на EarthShaker
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    3 483
    мда, виждал съм байкъри, ама като продължиш по неведомите пътеки излизаш на много бруталните пости

  14. #14
    Охо мерси,доста идеи.
    Сега ще се чудя къде да отида
    На телевизионата кула съм ходила готино е местенцето, добре че ме подсети.
    Иначе като за начало ще изпобродя из галата и околноста,че по близко и после ще се заемем с далечните дестинации.
    Иначе един познат ми препоръча до Ямбол да отида.Точно след гарата било супер спокойното и безлюдно,може да се отбийм

  15. #15
    Аватара на Lorenzo
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    161
    Район Приморски. Там живея На вилната зона. Изключително тихо и приятно е до омръзване

  16. #16
    Не знам къде е спокойно,но ще ти кажа къде не е РУСЕ СИТИ БЕЙБЕ

    И САМО ЛЕВСКИИ ОБИЧАМ ТЕ АЛЕЕ !

  17. #17
    Повече от фен Аватара на JohnnyQuid
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    САМОКОЗ
    Мнения
    363

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си