.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 54
  1. #1
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557

    Уважаеми съфорумци....

    "Ако желаете да се погрижите за трупа на баща ви, знаете къде се намира".

    "Не сме в състояние да съхраняваме трупове продължително време".

    "Никой не е потърсил трупа му за погребение"
    .


    /из писмото, което отворих току-що/


    Грях ли е, че се смея така...
    И нормално ли е жена му, двете му деца, внуците, братята, сестрите му и приятелите му никой от тях/нас да не изявява желание за погребение?
    И с какви очи въобще коментират смъртта му, едва ли не са щастливи, че е умрял?
    Не, че се възмущавам нещо, ама някак си 10 дена да си мъртъв и някакви други хора да те складират, понеже никой от близките ти нито иска да те види, нито да бръкне в джоба си да ти организира погребение? И никой да не е пролял сълза за тебе,че си си отишъл от този свят?
    Абе, въобще цялата ситуация ми е смешна... всичко ми е смешно, дори когато научих, че е починал се изсмях. Защо? И аз не знам кое ме подтикна да имам такава реакция.

  2. #2
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    смешно ти е,че баща ти е починал, или това което са ти пратили?


    и ще прощаваш, ама са писали големи глупости
    http://www.facebook.com/pages/Im-you...43163692376341 < Страницата ми във Фейсбук

  3. #3

  4. #4
    Голям фен Аватара на scyLLa
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    795
    НЯКОЙ ДЕН И ТИ ЩЕ СИ ОТИДЕШ ОТ ТОЗИ СВЯТ И НЯКОЙ ДРУГ ЩЕ СЕ СМЕЕ !!!
    ΕΛΛΑΣ ΟΛΕ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗ ΓΑΜΗΣΩ ΠΟΤΕ !!!!

  5. #5
    wtf

    И САМО ЛЕВСКИИ ОБИЧАМ ТЕ АЛЕЕ !

  6. #6
    А обясни малко по-подробно..
    От това, което разбрах.. Ами да, грях е !
    Човек не обича истински, ако не обича вечно. 19.06.2009

  7. #7
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Много сте злобни.
    ФАКТ е, че е мъртъв.
    С рев нищо няма да стане, а и не ми беше близък.
    А и самите думи са ми смешни.
    Може ли майка ми да ми пише смс "Дядо ти умря"... няма да каже "дядо ти почина", "дядо ти си отиде от тоя свят", а УМРЯ.

    А и тия от съдебна медицина кво ми се обесняват "не сме в състояние да складираме дълго време трупове" кво ме интересува кво могат и кво не.

    10 години не го бях виждала, идва, ходим по кафета, говорим си, дрън-дрън и в един момент умира... то си му и личеше, ама не го коментирахме.

    А и не ти ли минава през акъла, че си е заслужил на близките му да не им пука за него? Никой не може да каже дали е редно, или не да е така.
    Говорим за възрастни хора, които не се интересуват за случилото се. Хора, които за живели с него, хора, които са имали брак с него, хора, на които им е бил баща, хора, които имат деца от него.
    Мене ме нема в целата схема и за това не ми пука.

  8. #8
    Голям фен Аватара на scyLLa
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    795
    Цитирай Първоначално написано от cherinka
    Много сте злобни.
    ФАКТ е, че е мъртъв.
    С рев нищо няма да стане, а и не ми беше близък.
    А и самите думи са ми смешни.
    Може ли майка ми да ми пише смс "Дядо ти умря"... няма да каже "дядо ти почина", "дядо ти си отиде от тоя свят", а УМРЯ.

    А и тия от съдебна медицина кво ми се обесняват "не сме в състояние да складираме дълго време трупове" кво ме интересува кво могат и кво не.

    10 години не го бях виждала, идва, ходим по кафета, говорим си, дрън-дрън и в един момент умира... то си му и личеше, ама не го коментирахме.

    А и не ти ли минава през акъла, че си е заслужил на близките му да не им пука за него? Никой не може да каже дали е редно, или не да е така.
    Говорим за възрастни хора, които не се интересуват за случилото се. Хора, които за живели с него, хора, които са имали брак с него, хора, на които им е бил баща, хора, които имат деца от него.
    Мене ме нема в целата схема и за това не ми пука.
    Нищо лично, но си ебахти изверга
    Защо пишеш тъпи теми като не ти пука?Едва ли на някой от форума тук му дреме дали ти е смешно или не
    ΕΛΛΑΣ ΟΛΕ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗ ΓΑΜΗΣΩ ΠΟΤΕ !!!!

  9. #9
    оф...
    Богатите също плачат, но е по- добре да плачеш в лимозина, от колкото в градския транспорт.

  10. #10
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Извинявай.
    Хайде, намери си някоя умна тема тогава, в която на някой друг ще му дреме кой какво мисли във форума.

    Не схвана идеята на темата, така че айде бегай.

  11. #11
    Аватара на InnchetO
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    На слънцето :>
    Мнения
    1 767
    Какъвто и да е бил той ти е баща. Ти си негова кръв и, поне, ако не ти е до рев, поне не се смей...

  12. #12
    Супер фен Аватара на PIF
    Регистриран на
    Mar 2009
    Мнения
    2 330
    всичко бях чела в този форум, ама това...
    "уникална" си, нямам думи.
    Just because she comes off strong,
    doesn’t mean she didn’t fall asleep crying.
    And even though she acts like nothing’s wrong,
    maybe she’s just really good at lying.

  13. #13
    Голям фен Аватара на scyLLa
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    795
    Цитирай Първоначално написано от cherinka
    Извинявай.
    Хайде, намери си някоя умна тема тогава, в която на някой друг ще му дреме кой какво мисли във форума.

    Не схвана идеята на темата, така че айде бегай.
    Добре на теб не ти пука нали, като не ти пука защо пишеш теми за баща си ? Аз имам право на коментар и ти не можеш да ми кажеш в коя тема да пиша така че не ми се заяждай
    ΕΛΛΑΣ ΟΛΕ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗ ΓΑΜΗΣΩ ΠΟΤΕ !!!!

  14. #14
    Аватара на FlashMX
    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    По балкана някъде..
    Мнения
    958
    ACϟDC

  15. #15
    Баща ?
    аз разбрах, че и е дядо.. поне по смс-а, който е получила

    Иначе по темата нямам думи. Все едно да идеш на гробищата и да започнеш да се смееш на някое погребение. Все пак починалият не ти е близък и не го познаваш..
    Какъвто и да е, все пак ти е роднина. Може и грам да не ти пука за него, но не е добре това, че се смееш.
    Човек не обича истински, ако не обича вечно. 19.06.2009

  16. #16
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459


    Просто без коментар.
    Grumpy old madman

  17. #17
    Голям фен Аватара на scyLLa
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    795
    Цитирай Първоначално написано от Jumbie483
    Баща ?
    аз разбрах, че и е дядо.. поне по смс-а, който е получила

    Иначе по темата нямам думи. Все едно да идеш на гробищата и да започнеш да се смееш на някое погребение. Все пак починалият не ти е близък и не го познаваш..
    Какъвто и да е, все пак ти е роднина. Може и грам да не ти пука за него, но не е добре това, че се смееш.
    Къ'в смисъл бе РОФЛ имам чуството че като малка са я водили на зоологическа гадина не на детска лол
    Аз си мисля че става въпрос за баща тъй като никаде не споменава думат "дядо"
    И не мога да приема това че се смее на някой починал
    ΕΛΛΑΣ ΟΛΕ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗ ΓΑΜΗΣΩ ΠΟΤΕ !!!!

  18. #18
    Lestat357
    Guest

    ...

    Цитирай Първоначално написано от cherinka
    "Ако желаете да се погрижите за трупа на баща ви, знаете къде се намира".

    "Не сме в състояние да съхраняваме трупове продължително време".

    "Никой не е потърсил трупа му за погребение"
    .


    /из писмото, което отворих току-що/


    Грях ли е, че се смея така...
    И нормално ли е жена му, двете му деца, внуците, братята, сестрите му и приятелите му никой от тях/нас да не изявява желание за погребение?
    И с какви очи въобще коментират смъртта му, едва ли не са щастливи, че е умрял?
    Не, че се възмущавам нещо, ама някак си 10 дена да си мъртъв и някакви други хора да те складират, понеже никой от близките ти нито иска да те види, нито да бръкне в джоба си да ти организира погребение? И никой да не е пролял сълза за тебе,че си си отишъл от този свят?
    Абе, въобще цялата ситуация ми е смешна... всичко ми е смешно, дори когато научих, че е починал се изсмях. Защо? И аз не знам кое ме подтикна да имам такава реакция.
    Цитирай Първоначално написано от cherinka
    Може ли майка ми да ми пише смс "Дядо ти умря"... няма да каже "дядо ти почина", "дядо ти си отиде от тоя свят", а УМРЯ.
    Баща или дядо?

    Ако се беше случило с баща ти, съдейки по една твоя предишна особено смислена и грамотно формулирана тема за избиране специалност във ВУЗ (а и не само заради това) със сигурност не би реагирала така.;] Не че съм някой да те съдя. Не е нормално, жалко е/сте. Важи с пълна сила казаното някога от народа – храни куче, да те лае.

    ....

  19. #19
    дядо й е бе, не е баща.

    абе и аз никак не харесвам едната от бабите ми /и наистина има защо, защото е зло същество/, но пак не бих се смял. за да се отнасяте така с неуважение към дядо ти не знам какво е правил и дали въобще може да го заслужи с нещо..

  20. #20
    Супер фен Аватара на BlackWings
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    във форума
    Мнения
    1 636
    Не бих могла да се смея на ничие погребение или на новината за ничия смърт както и да е поднесена. Случвало се е да ходя в деня на погребението при семейството на починала съседка или бегъл познат/далечен роднина , но колкото и да не ми е бил близък и да не сме общували поне проявявам уважение в смъртта му. То бива непукизъм ама това вече ми е прекалено.
    Та не знам дали е грях , ама определено е отвратително неуважение и поне на мен ми говори много лошо.

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от scyLLa
    Цитирай Първоначално написано от Jumbie483
    Баща ?
    аз разбрах, че и е дядо.. поне по смс-а, който е получила

    Иначе по темата нямам думи. Все едно да идеш на гробищата и да започнеш да се смееш на някое погребение. Все пак починалият не ти е близък и не го познаваш..
    Какъвто и да е, все пак ти е роднина. Може и грам да не ти пука за него, но не е добре това, че се смееш.
    Къ'в смисъл бе РОФЛ имам чуството че като малка са я водили на зоологическа гадина не на детска лол
    Аз си мисля че става въпрос за баща тъй като никаде не споменава думат "дядо"
    И не мога да приема това че се смее на някой починал
    Даже няколко пъти го е споменала "дядо".
    Никъде не е споменала, че става въпрос за баща и..
    Но който и да е, поведението е много неуместно.
    Човек не обича истински, ако не обича вечно. 19.06.2009

  22. #22
    Голям фен Аватара на scyLLa
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    795

    Re: Уважаеми съфорумци....

    Цитирай Първоначално написано от cherinka
    "Ако желаете да се погрижите за трупа на баща ви, знаете къде се намира".

    "Не сме в състояние да съхраняваме трупове продължително време".

    "Никой не е потърсил трупа му за погребение"
    .


    /из писмото, което отворих току-що/


    Грях ли е, че се смея така...
    И нормално ли е жена му, двете му деца, внуците, братята, сестрите му и приятелите му никой от тях/нас да не изявява желание за погребение?
    И с какви очи въобще коментират смъртта му, едва ли не са щастливи, че е умрял?
    Не, че се възмущавам нещо, ама някак си 10 дена да си мъртъв и някакви други хора да те складират, понеже никой от близките ти нито иска да те види, нито да бръкне в джоба си да ти организира погребение? И никой да не е пролял сълза за тебе,че си си отишъл от този свят?
    Абе, въобще цялата ситуация ми е смешна... всичко ми е смешно, дори когато научих, че е починал се изсмях. Защо? И аз не знам кое ме подтикна да имам такава реакция.
    ^ Да виждаш някаде думата "дядо" или само аз не я виждам (За този пост ти говорех, че не споменава "дядо" и заради него си помислих, че става дума за баща)
    ΕΛΛΑΣ ΟΛΕ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗ ΓΑΜΗΣΩ ΠΟΤΕ !!!!

  23. #23
    Голям фен Аватара на scyLLa
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    795
    Да чак сега разбрах, но пак е голяма подигравка да се смее
    ΕΛΛΑΣ ΟΛΕ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗ ΓΑΜΗΣΩ ΠΟΤΕ !!!!

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от PIF
    всичко бях чела в този форум, ама това...
    "уникална" си, нямам думи.

    Ще си бъда нараненото дете,
    чиито думи никой не разбира,
    ще изчакам да поспре да ме боде
    и в прегръдката на нежността ще се завия.

  25. #25
    Супер фен Аватара на dead_princess
    Регистриран на
    May 2008
    Мнения
    1 128

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си