.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23
  1. #1

    Хип хоп дрехи - Пловдив

    Някой знае ли от къде в Пловдив мога да си намеря такива дрехи, изобщо има ли такъв магазин, че от скоро съм в Пловдив и не мога нищо да си намеря...

  2. #2
    Супер фен Аватара на Zaharinka
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    1 977
    Поредната на която ще се смея,когато я видя облякана като Мишо Шамара

  3. #3
    Аватара на AFT
    Регистриран на
    Mar 2007
    Град
    40 Miles from the Sun
    Мнения
    2 976
    Metal Heaven на пешеходния мост.

  4. #4
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от AFT
    Metal Heaven на пешеходния мост.
    Това си е бати гаврата. Да си купиш рапърски дрехи от метълски магазин.
    Grumpy old madman

  5. #5
    Аватара на PiruBloodz
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    1 985
    Цитирай Първоначално написано от Zaharinka
    Поредната на която ще се смея,когато я видя облякана като Мишо Шамара
    Аз се смея на теб

  6. #6
    По-добре недей . Тва че не знаеш от къде да си намериш дрехи говори че не слушаш в случая хип-хоп и съм сигурна че не си израснала с него и не е начина ти на живот . А ако случайно слушаш - повярай ми не слушаш . Искаш да се направиш с тия дрехи или може би си мислиш че заслужаваш да се облечеш така но пак ти казвам не заслужаваш . Най-многото което ще постигнеш е да станеш още една патка между другите патки същите като теб и останалите , истенските хора които не изглеждат и не слушат музиката щото е готино да я слушат ще ти се смеят и ще бъдеш просто една смешна позьорка . Така стоят нещата .. и сега сигурно ще кажеш аа ето една чалгарка , много ясно че ще ми каже такаа ... но далече е истината . Точно заради това и ти ги казвам тия неща . [/b]
    phah

  7. #7
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    балончеее мани го тоа аватар
    то густо, то пусто

  8. #8
    Исках просто да попитам къде могат да се намерят такива дрехи, а незнам защо така я приехте тази тема просто... Не искам да приличам на Мишо Шамара, да се облеча в някакъм кич и да вървя по улиците и да казвам "вижте ме аз НЕ слушам чалга". Не съм толкова заблудена balon4eee разбирам много добре всичко което си казала и не твърдя, че хип хопа ми е начин на живот или нещо подобно. Слушам предимно този стил, а и това, че в Пловдив не знам къде има такива магазини не означава че съм чалгаджийка която иска да стани рапърка или металка... Просто започнах да се занимавам с хип хоп танци и се налага да си купя такива дрехи. А и съм на мнение, че не винаги по стила на обличане или по държание трябва да показваш какъв стил музика харесваш...

  9. #9
    Мега фен Аватара на RAWRRR
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    София
    Мнения
    4 071
    Споко маце,

    магазинът се намира на пешеходния мост (този който е до Съединение), като тръгнеш към Новотела, намира се от дясната страна в началото.

    Успех в това, което си намислила.

    П.П В скейтшоповете също можеш да намериш доста неща - поне кецове, ако се интересуваш мога да обясня къде има

  10. #10
    Да си купиш дрехи от Пловдив.. голяма грешка.Най-много да попаднеш на някой интригант-дали ще е продавач или някой случаен няма значение.

  11. #11
    защо да го махна ?
    phah

  12. #12
    е тва по ме кефи хаха
    phah

  13. #13
    RAWRRR много ти благодаря

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Zaharinka
    Поредната на която ще се смея,когато я видя облякана като Мишо Шамара

    Не разбирам само защо ще се смееш? И аз ходя облечена така и не намирам нищо смешно в това...

  15. #15
    Защото очевидно си родена с доста хумор в себе си

    GORA EUSKAL HERRIA ASKATUTA!!!
    GORA EUSKAL HERRIA SOZIALISTA!!
    GORA GU TA GUTARRAK!!!
    GORA EUSKADI!!!

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от lilanalp
    Цитирай Първоначално написано от Zaharinka
    Поредната на която ще се смея,когато я видя облякана като Мишо Шамара

    Не разбирам само защо ще се смееш? И аз ходя облечена така и не намирам нищо смешно в това...
    остави ги тия простаци мръсни, и аз съм рапър негрофил, какво ми пука за скапаните бели.. позз до сички мадафакъз с вечната песен хит фром дъ бонг мадъфакаааа


  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от BomberStomper
    Цитирай Първоначално написано от lilanalp
    Цитирай Първоначално написано от Zaharinka
    Поредната на която ще се смея,когато я видя облякана като Мишо Шамара

    Не разбирам само защо ще се смееш? И аз ходя облечена така и не намирам нищо смешно в това...
    остави ги тия простаци мръсни, и аз съм рапър негрофил, какво ми пука за скапаните бели.. позз до сички мадафакъз с вечната песен хит фром дъ бонг мадъфакаааа
    lol

  18. #18
    Супер фен Аватара на ohluv
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Maina Town
    Мнения
    2 636
    В Мола и в кв Мараша до Руския клуб има един магазин Clip само широки дънки и тн. Щом те кефи си земи остай ги да плюят
    Creative Technologie

  19. #19
    Добре си се кръстил охлюв. Отива ти.

    GORA EUSKAL HERRIA ASKATUTA!!!
    GORA EUSKAL HERRIA SOZIALISTA!!
    GORA GU TA GUTARRAK!!!
    GORA EUSKADI!!!

  20. #20
    Супер фен Аватара на ohluv
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Maina Town
    Мнения
    2 636
    Цитирай Първоначално написано от SouthStandServiceLad
    Добре си се кръстил охлюв. Отива ти.
    М да лад
    Creative Technologie

  21. #21
    Малко е стара темата, но сигурно има още хора, които незнаят. А и не видях смисъл да пускам нова тема за въпроса, който ще пусна, след като дам съвета си

    Абе мани ги тия лайна в магазина, в моста -.- Там има най-ужасните дрехи, които можеш да си представиш!!!
    Чувала ли за магазин "ЕЙТИИН"(18 ). Намира се посока Халите, Джумаята, или както ти е удобно, но е в тази посока. Значи има едно платено паркингче и там по 1 уличка се намира, до бивш графити шоп. Жълт е на цвят. Има скейт облекло, но и хип-хоп също. Но нямам впредвид широките анцузи, чувалите и т.н. Всъщност има и такива, не съм сигурен. Но има супер дрешки, които можеш да си вземеш. Аз самият слушам РАП, защото хип-хопа е културата,към която се причислявам и има супер яки дрешки.

    Аз също имам въпрос, да знаете от къде мога да си купя дъкни на ЕЛ ЕР ДЖИ, пак за Пловдив става на въпрос. Ако някой е копувал от 18, да каже дали има, защото аз като бях си взех само 1 тениска. Аз не съм от Пловдив, но ходя при брат ми и така. Като цяло се стремя да с еобличам като Еминем, Ти Ай, и т.н ако знаете от къде да си взема дрешки казвайте!

    Айде, мир !
    Just Do It..

  22. #22
    Мацка, `начи аз съм по тия работи... В Тъмното(т`ва на главната, все някой ще намериш да питаш, има там) има много яки хип-хоп неща, такам... Продължаваш по-надолу и към пешеходния и до Офис 1 Суперстор отзад има най-якото магазинче на света, Антистар, обичам то т`ва магазинище, МЕГа-супер-яко е ...и на пешеходния вече ти кзаха... Т`ва е мацка... да се снимаш, да ти са порадвам как си се "преминила" Аре цунки...

  23. #23
    taka ili inache veche ima otvorena tema ... iskah da popitam nqkoi ima li si na ideq ot kade moga da namerq takiva dreshki v1v veliko tarnovo ... ili pone da mi kaje imena na nqkoi magazin ... ?
    P.S : izvinete me za latinicata

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си