.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: Коса..

  1. #1

    Коса..

    Омръзна ми да се гледам с топирана коса само. Винаги съм била така и понякога слaгам по някоя фибичка а пък и от топирането се изтощава косата предложете някоя прическа обаче да е нещо с пусната коса... мерси предварително..

  2. #2
    Супер фен Аватара на aloveyou
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Русе
    Мнения
    2 757
    Може да се изправиш или къдриш с преса/маша..
    Да вържеш само част от косата си..Варианти много
    Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

  3. #3
    намачкваш к0сата с пяна

  4. #4
    Мм аз най често си я изправям и си дигам бретона нагоре.. Или пък с пресата я къдря и изправям само бретона.. можеш само с горният пласт да си измислиш нещо ..

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Jo_Ni_To
    Мм аз най често си я изправям и си дигам бретона нагоре.. Или пък с пресата я къдря и изправям само бретона.. можеш само с горният пласт да си измислиш нещо ..
    С горния пласт един път си спомням че го бях изправила а отдолу дължината беше къдрава.. А пък ся нещо ми омръзна от топиране мисля да си ходя малко така със свободно пусната коса без прическа пък после може с пяна да я намачкам и да си изправа бретона.. обаче това с намачкването как става преди пробвах и нищо не стана

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Apricote
    Цитирай Първоначално написано от Jo_Ni_To
    Мм аз най често си я изправям и си дигам бретона нагоре.. Или пък с пресата я къдря и изправям само бретона.. можеш само с горният пласт да си измислиш нещо ..
    С горния пласт един път си спомням че го бях изправила а отдолу дължината беше къдрава.. А пък ся нещо ми омръзна от топиране мисля да си ходя малко така със свободно пусната коса без прическа пък после може с пяна да я намачкам и да си изправа бретона.. обаче това с намачкването как става преди пробвах и нищо не стана
    Ами за да ти се получи и да ти се накъдри трябва поне да имаш леко чуплива коса, поне така знам от приятелки, които имат супер прави коси и нищо не им се получава.Моята е леко чуплива и много хубаво ми се получава. Иначе навеждаш си косата надолу и мачкаш от oолу нагоре с ръце. може и с дифузер, но зависи дали на теб ще ти се получи, защото на мен нищо не става.
    Никоя сила в света не е в състояние да превърне душата във въглен. Тя за вечни времена си остава един скъпоценен камък.

  7. #7
    Вържи си високо горният пласт коса, долният го вържи на една страна и го накъдри или изправи и го топираи, можеш да сплетеш на плитка.. става много сладко..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си