.
Отговор в тема
Страница 1 от 5 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 117
  1. #1

    ЗАЩО не вярвате?

    Искам да ви попитам ,защо винаги когато някой започне да говори за 2012 казвате ,че са пълни измишльотини
    ТО е вярно ,4е то4ни доказателства за края на света няма,но има за световни катаклизми особено т.н. "Парад на планетите"

    :
    2012 год е най-наситената с глобални предсказания година в близко бъдеще. Седем причини изтъкват учени и гадатели за настъпването на края на човечеството през тази година:

    1. 21 декември 2012 ще се проведе парада на планетите - в една линия ще се наредят на само планетите от Слънчевата система, но и в други звездни системи от самия център на галактиката

    2. През 2011-2012 година е поредният пик на слънчевата активност

    3. През 2012 Земята ще се сблъска с астероида 2005 YU55

    4. През 2012 година ще започне епохата на глобалното затопляне

    5. 2012 пик на световната икономическа и политическа криза спроед Нострадамус

    6. През 2012 година, според изчисленията на Александър Филатов близко до Земята ще мине планетата Нибиру, която ще стане причина за потоп, смяна на полюсите и промяна на климата

    7. През 2012 година приключва епохата на «Петото Слънце» по календарите на маите. При встъпването си в нов цикъл съществуващата цивилизация ще бъде унищожена

    КАЖЕТЕ ЗАЩО НЯМА ДА СЕ СЛУЧИ, дайте вашите тези
    А И какво ще направите ако знаехте, че наистина ще настъпи краят на дните?

  2. #2
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    ама кое точно ще ни убие от всички тези катаклизми? Или ще се случат всичките по едно и също време?

    Щото аз съм го планувал малко прди края на света да си легна да спя и да се събудя след него. Не ми се гледат драми. Не за друго...
    Grumpy old madman

  3. #3
    "Парада на планетите" е единственото доказателство ,че може нещо да се случи

  4. #4
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Парада на планетите нещо като гей парад ли е?
    Grumpy old madman

  5. #5
    Богатите също плачат, но е по- добре да плачеш в лимозина, от колкото в градския транспорт.

  6. #6
    Голям фен Аватара на scyLLa
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    795
    През 2012 ей така хората ще се самоизбият от паника, а всъшност нищо няма да стане
    И много се чудя щом 2012 ще умираме защо през 2005 например или по ранните години никой не говореше за това нали уж преди мн време е предсказано защо чак сега почва да се говори за 2012 ?
    ΕΛΛΑΣ ΟΛΕ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗ ΓΑΜΗΣΩ ΠΟΤΕ !!!!

  7. #7
    Мега фен Аватара на Boot
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    occasion avenue
    Мнения
    5 057
    Канис днес е във форма и ме забавлява

    Saatana vittu perkele hate crew!

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от Canis_Dirus
    Парада на планетите нещо като гей парад ли е?
    ДА ако се гледа от педераска гледна точка

    а иначе не

  9. #9
    Мега фен Аватара на Joc
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    на коня У краката
    Мнения
    4 213
    аз пък мисля да снимам всичко и после да го кача в youtube.
    то густо, то пусто

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от scyLLa
    През 2012 ей така хората ще се самоизбият от паника, а всъшност нищо няма да стане
    И много се чудя щом 2012 ще умираме защо през 2005 например или по ранните години никой не говореше за това нали уж преди мн време е предсказано защо чак сега почва да се говори за 2012 ?
    може би съвременният човек има най-голямата възможност да получава огромната световна информация

  11. #11
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от waimy
    Цитирай Първоначално написано от Canis_Dirus
    Парада на планетите нещо като гей парад ли е?
    ДА ако се гледа от педераска гледна точка

    а иначе не
    Я обясни по-подробно.

    Ще има ли хомопланетен секс? Някви извращения като примерно Марс с баща му Юпитер и чичо му Плутон? Венера и луната ще лезбийстват ли?

    Ще му скъсат ли пръстените на Сатурн?

    Обясни сега. Аз предния парад го пропуснах.
    Grumpy old madman

  12. #12

    Re: ЗАЩО не вярвате?

    Цитирай Първоначално написано от waimy
    Искам да ви попитам ,защо винаги когато някой започне да говори за 2012 казвате ,че са пълни измишльотини
    ТО е вярно ,4е то4ни доказателства за края на света няма,но има за световни катаклизми особено т.н. "Парад на планетите"

    :
    2012 год е най-наситената с глобални предсказания година в близко бъдеще. Седем причини изтъкват учени и гадатели за настъпването на края на човечеството през тази година:

    1. 21 декември 2012 ще се проведе парада на планетите - в една линия ще се наредят на само планетите от Слънчевата система, но и в други звездни системи от самия център на галактиката

    2. През 2011-2012 година е поредният пик на слънчевата активност

    3. През 2012 Земята ще се сблъска с астероида 2005 YU55

    4. През 2012 година ще започне епохата на глобалното затопляне

    5. 2012 пик на световната икономическа и политическа криза спроед Нострадамус

    6. През 2012 година, според изчисленията на Александър Филатов близко до Земята ще мине планетата Нибиру, която ще стане причина за потоп, смяна на полюсите и промяна на климата

    7. През 2012 година приключва епохата на «Петото Слънце» по календарите на маите. При встъпването си в нов цикъл съществуващата цивилизация ще бъде унищожена

    КАЖЕТЕ ЗАЩО НЯМА ДА СЕ СЛУЧИ, дайте вашите тези
    А И какво ще направите ако знаехте, че наистина ще настъпи краят на дните?
    Млъквай и се подготвяй ! Пести си думите за тези които биха ги чули. Тук нищо няма да постигнеш, само ще си навлечеш негативизъм.
    Не може да се подготвиш за всички възможни сценарии, но нищо не ти пречи да имаш дори малък запас от предмети, дрехи и припаси от първа необходимост, които биха ти свършили работа дори и нищо да не стане.
    Психологическата нагласа е може би най-важната част от цялата подготовка, теоретичните знания, в смисъл елементарни познания по първа помощ, умения за запалване на огън в различни условия и т.н. както и упражняването им и събирането на минимума от предмети осигуряващи оцеляването ти довършват цялостната картина.
    99% от този форум са във фаза 1 - Denial(отричане).
    Без повече подобни картинки!

    .: machoka :.

  13. #13
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Баси. Тъкмо кризата ще стигне пик и ще ни бутне астероид...
    Нострадамус как видя кризата, а не видя 2005 YU55?
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от Battlescarred
    а останалият 1% осъзнават, че имат сериозни проблеми с хероина..
    Колко народ затъна....та ти ли няма...тц тц тц.
    Без повече подобни картинки!

    .: machoka :.

  15. #15
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    никой не иска да го повярва
    http://www.facebook.com/pages/Im-you...43163692376341 < Страницата ми във Фейсбук

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от ameli
    никой не иска да го повярва
    Нарича се Denial.
    Без повече подобни картинки!

    .: machoka :.

  17. #17
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459

    Re: ЗАЩО не вярвате?

    Цитирай Първоначално написано от Tokarev

    99% от този форум са във фаза 1 - Denial(отричане).
    А ти в каква фаза си? Подрязал си си ноктите за последен път?
    Grumpy old madman

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Battlescarred
    Естествената реакция на всеки здравомислещ и разумен човек, който няма ментални отклонения е да вярва в пророчества, календара на маите, гледане на рибешки вътрешности, мятане на боб и т.н. строго-научни методи за постигане на познание.
    Кой ти вярва в тва бе - Само ти стига един поглед на нивата на популацията, състоянието на икономиката, нивата на ресурсите и без калкулатор ще се сетиш че сме вече beyond fucked.
    Преди изобщо да дойдат евентуалните катаклизми и сигурните ефекти от глобалното затопляне хората ще гълтат лайната заради самите себе си.
    Или както вие си го представяте - кризата "ей сега" ще премине и всичко отново ще бъде наред и ще се заредят поне още 20 години весел живот на гърба на следващите нали ?
    Без повече подобни картинки!

    .: machoka :.

  19. #19
    Богатите също плачат, но е по- добре да плачеш в лимозина, от колкото в градския транспорт.

  20. #20
    ебахти филма...2012 футболистите ни ще станат първи на европейското

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от SofiaRegularCunt
    освен Нибиру,който хипотетично ще обърне полюсите или пък ще се натресе в нашта планета,което пак е в теорията на фантастиката,не виждам друга представена адекватна причина,която да казва в прав текст за край на света... какво като ше има 'парад на планетите' (подреждане в определен ред)? по какъв начин това ще доведе до край на света? или пък края на календара на маите? какво ни касае изобщо? какъв ще бъде ФИЗИЧЕСКИЯ отзвук на края на някакъв календар,писан от хора преди хиляди години? никакъв.

    пълна глупост.
    Остави тая вятър работа - тва е далече. Ти ще бъдеш щастлив ако изобщо останеш жив до тогава заради войните за ресурси и хилядите други възможни сценарии породени само от хората. Сещаш се че в един момент Азия ще спре да купува дълга на Американците нали ?
    Сещаш се че в един момент тая печатница на пари ще има край.
    Сещаш ли се какъв ще бъде ? Сещаш се че това са само две от безкрайно многото начини да си ебе майката нали ? Аз не се сещам почти за сценарии в който няма....
    Без повече подобни картинки!

    .: machoka :.

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от Battlescarred
    Цитирай Първоначално написано от Tokarev
    Цитирай Първоначално написано от Battlescarred
    Естествената реакция на всеки здравомислещ и разумен човек, който няма ментални отклонения е да вярва в пророчества, календара на маите, гледане на рибешки вътрешности, мятане на боб и т.н. строго-научни методи за постигане на познание.
    Кой ти вярва в тва бе - Само ти стига един поглед на нивата на популацията, състоянието на икономиката, нивата на ресурсите и без калкулатор ще се сетиш че сме вече beyond fucked.
    Преди изобщо да дойдат евентуалните катаклизми и сигурните ефекти от глобалното затопляне хората ще гълтат лайната заради самите себе си.
    Или както вие си го представяте - кризата "ей сега" ще премине и всичко отново ще бъде наред и ще се заредят поне още 20 години весел живот на гърба на следващите нали ?
    Значи се връщаме на онзи стар спор, където ти препоръчах да се запасиш с консерви и да се заселиш в Рила...
    За мен не се притеснявай - аз съм готов.
    Само се дразня колко бавно става....
    Искам да ви гледам как страдате...дори и аз да страдам за мен ще е безценно.
    И стига с тая 2012....може да е 2015 или и 2020....важното е само че ще е докато сте живи....хахххххехеххехеххах ах
    Без повече подобни картинки!

    .: machoka :.

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от SofiaRegularCunt
    война повече няма да има,поне не в близките 50-100 години. никой нема да го допусне,новия световен ред няма да го допусне. щото една война би променила статуквото.

    а изобщо ресурсите на Земята не са толкова изчерпани,колкото тръбят някои псевдо-моралисти и "грийн пийс" маниаци.

    и то имай предвид,че аз не съм хуманист и ми е все тая - дори ше се радвам да дойде края на света,щото смятам,че хората стигнаха морално отдавна дъното и го копаят вече даже... отделно твърде много хора има,а много хора е равно на малко разум. но тва е друга тема.

    реално,край на света няма да има в близкото бъдеще.
    Аз казал ли съм че са изчерпани - има предостатъчно !
    Става скъпо за добив. Изисква повече енергия. А в момента заради ниските цени и инвестицията е слаба. Това води до западане на съществуващата инфраструктура - един от многото пагубни ефекти които още дори не сме усетили.Алтернативните източници искат повече хляб отколкото дават така че и това няма да помогне. Дори и да помага ти какво мислиш че съвременния свят построен основно върху почти безплатния петрол и зависим от него като джанка от пластелин, ще има времето тепърва да строи инфраструктура и да развива други енергии ? Без да загинат много хора ? Без да настъпи тотална деконструкция ?
    ХАХАХхахахахАХХА
    Модерния свят и начин на живот е само едно - unsustainable.
    В момента всичко е петролни п'ари, пушек и огледала - голямото грабене за последно.
    Без повече подобни картинки!

    .: machoka :.

  24. #24
    И изобщо какво е края на света - за някой това ще е да види цялото си семейство мъртво, да бъде разрушен дома му и всичко мило да му бъде изпепелено.
    За друг да бъде без пари, болен и гледен на улицата.
    Всяка секунда за някой някъде настъпва края на света, и докато не настъпи вашия собствен ще си мислите че на вас не може да се случи.
    Ако трябва да живеете цял живот в мизерия, да работите от тъмно до тъмно за недостатъчния ви хляб това няма ли да е близко до края на света за вас.
    Мамка му колко е субективно е, а вие си мислите че ще доиде комета или ще бъдете изпепелени за части от секундата от слънчеви изригвания.
    Защо си представяте че заслужавате да умрете толкова лесно ?
    Nothing good lasts forever...
    Без повече подобни картинки!

    .: machoka :.

  25. #25

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си