.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 25 от общо 25
  1. #1

    Проблем с косата

    От доста дълго време имам проблем с косата, а именно омазняването.
    Някъде от около година. Изпробвал съм всичките шампоани на Хед енд шолдърс и нищо, сега съм на пантен за мазна коса( или нещо от сорта). На 16 години съм. Та мисълта ми е има ли някаква "оправия" това, специални шампоани или мазила..не знам.
    Ако някой е имал такъв проблем- HELP

  2. #2
    Супер фен Аватара на Abigoria
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Добрич
    Мнения
    1 495
    Първо, не си мий главата с шампоани за мазна коса. Те изсушават скалпа, следователно водят до повече секреция, от което следва, че косата ти става двойно по- мазна. Купувай си шампоани за нормална коса, ще имат по- добър ефект. Ако си слагаш маска, не я втривай в корените, пак води до омазняване. Също и прекомерното количество стилизиращи продукти...

    Второ, сега започва сезона на пърхута и мазната коса. Ако гореизброеното не помогне, или отивай на дерматолог да ти изпише лекарства, или просто се примири...

    После, Хед енд Шоудърс са лай*а.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Abigoria
    После, Хед енд Шоудърс са лай*а.
    +1

    Имах същия проблем с Хед енд Шоудърс , но от както започнах да си мия косата с Нивеа съм много доволен и нямам такива проблеми, пробвай и ти.

  4. #4
    аз пърхут нямам, ще пробвам мерси

  5. #5
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    ^ и тва ще стане, не бой се

    за мазната коса-на колко време се къпеш? може от това да е-разреди баните поне през 2-3 дена
    http://www.facebook.com/pages/Im-you...43163692376341 < Страницата ми във Фейсбук

  6. #6
    Къпя се всяка вечер понеже спортувам. И като си измия главата вечерта сутринта трябва да се пръскам с лак та горе доло да не си личи, че е мазна.

  7. #7
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    казах ти-не прекалявай с лака и не се къпи толкова често
    http://www.facebook.com/pages/Im-you...43163692376341 < Страницата ми във Фейсбук

  8. #8
    също така и използвам преса, от това влияе ли се ?

  9. #9
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152
    може би..
    http://www.facebook.com/pages/Im-you...43163692376341 < Страницата ми във Фейсбук

  10. #10
    остави шампоаните за мазна коса..
    използвай такъв за всекидневна употреба, дори и да не го използваш всеки ден, може през ден два..
    Секса е важен!
    Алкохола е готин!
    Наркотиците стават!
    Любовта - да го духа!

  11. #11
    Супер фен Аватара на Abigoria
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Добрич
    Мнения
    1 495
    Цитирай Първоначално написано от tocsoit
    също така и използвам преса, от това влияе ли се ?
    Пресата изсушава. Следователно, за да се поддържа нормалното състояние на косата, се отделя повече секрет. Като при шампоаните за мазна коса. Разкарай всичките боклуци, които си слагаш по косата, и я остави да си почине.

  12. #12
    Мега фен Аватара на EarthShaker
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    3 483
    спри педерастията и ще се оправиш

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от EarthShaker
    спри педерастията и ще се оправиш
    велик си

  14. #14
    Глава и Рамене е пълна простотия..Въобще не ми е ясно как се продават..хрр

    Цитирай Първоначално написано от eliyiy
    kato mi kazva6 ima6 infekciq pone mi obqsni kakva e tazi infekciq.

  15. #15
    Добре как така да се къпя през 2-3 дена като след като се изкъпя(примерно вечерта) на сутринта ми е мазна ?

  16. #16
    Супер фен Аватара на gabi_94
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    2 620
    Цитирай Първоначално написано от tocsoit
    Добре как така да се къпя през 2-3 дена като след като се изкъпя(примерно вечерта) на сутринта ми е мазна ?
    ем ще се наложи неколко дена да не излизаш от вас или поне да си слагаш шапка, да не се вижда, че ти е мазна...Примерно пробвай сега през два дена да я миеш, гадно е, имам подобен проблем, но няма друг шанс.

    Аз си мия косата с хед енд шоулдърс и не съм особено доволна, ама от никой друг не съм доволна, така че, все тая...
    Мойта коса я мия през ден или два максимум...просто се омазнява и то в корените само
    If you do not tell the truth about yourself
    you cannot tell it about other people!

  17. #17
    Аз също я мия през ден, много се омазнява. Някакъв съвет за пърхут. Всички много рекламирани шампоани са пълен шит и въобще не помагат за против пърхут. Даже от haed and shoulders може и да получиш, ако нямаш. Ако някои се е справил с това, моля споделете

  18. #18
    И мойта коса е така .. Шампоана на Fructis (нормална коса,склонна към бързо омазняване) е хубав .. Колкото до Хед енд шоудърс - за нищо не става ..

  19. #19
    значи измих се с вчера с обикновен сапун и досега не се забелязва омазняване. Ще видя дали до утре ще издържи така.

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от tocsoit
    Добре как така да се къпя през 2-3 дена като след като се изкъпя(примерно вечерта) на сутринта ми е мазна ?

    Аз ли съм сбъркан или....
    При мен като се къпя примерно всеки ден (и косата) ти става чиста и не се омазнява толкова.. А пък понеже моята ако е чиста съм като емо я къпя през 2,3 дни ама сега се подстригах така че все 1

    Аз ползвам на Хед енд шоудърс някакъв 'Man Hair Endurance' или нещо такова може да пробваш ако искаш
    Смисъл мен ми е все едно дали ще е някой обикновен или тоя, просто като си къпя косата през 2,3 дни тя един ден е ок а после се омазнява,ама хич не личи просто става по гъста и не толкова мека...
    Самотен или не, дясната ръка винаги на лице

  21. #21
    Е брат моята не е така като се омазни почва да се слепва и лъщи, а пък бритона особено става като на "клечки".
    Също така имам още 1 проблем- за челото става на въпрос. То също се омазнява, но не знам дали проблема е в косата или от самата кожа?

    Някакви идеи?

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от tocsoit
    Е брат моята не е така като се омазни почва да се слепва и лъщи, а пък бритона особено става като на "клечки".
    Също така имам още 1 проблем- за челото става на въпрос. То също се омазнява, но не знам дали проблема е в косата или от самата кожа?

    Някакви идеи?

    ако използваш ФДТ може и от него да ти се омазнява челото, иначе маска от кисело мляко много помага за мазна кожа .... а по темата искам да кажа,че Head&Shoulders са пълни боклуци!!! ... на мен косата ми се омазняваше много ... аз се изкъпя и след като я изсуша тя е мазна.... и ми се появи много пърхут!!! ... вече ползвам само Wash&Go и съм адски доволна ... сега съм на този с копривата 'ревива' ... ползвам и на Нивеа за изправяне,но не го търкам в корените защото и той ги омазнява ... мн е силен .... а за момичето,което спортува ... хубаво! мий си косата всеки ден,но шампоан ползвай само 2-3 пъти в седмицата =] .... дано съм помогнала
    Take the evil out the people, they'll be acting right,
    cause both black and white is smokin crack tonight,
    and the only time we chill is when we kill each other,
    it takes skill to be real, time to heal each other ...
    -2Pac-

  23. #23
    Изкарах 3 дена без да си я мия и да се омазни.
    Всекиден си вдигах косата(в стил подобен на емотата) и лака цък цък. Не се омазняваше ?

  24. #24
    Ахаха ше те еба у фешанчето Земи се острижи 0 номер и нема ти е мазна

  25. #25
    Голям фен Аватара на liim0nka
    Регистриран на
    Aug 2009
    Мнения
    791
    Омазняването си е от пубертета..нормално е.На всеки му се омазнява косата, но някои по-бързо.
    Аз също съм изпробвала много шампоани и Clear е хубав, но когато използвам един шампоан длго време, започва още повече да ми се омазнява.Ии затова всеки път с различен..в момента съм с Билка и съм доволна
    It's hard to wait around for something that you know might never happen, but it's even harder to give up, especially when it's everything you ever wanted

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си