.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Въпрос относно костите

    Здравейте на 15 съм и съм висок само 165 и се чудя дали ще раста повече.Знам,че това е до ген,но ми е инт. калциралили са се костите,защото знам,че щом се калцират хрущялите коста не расте повечеи има ли шанс да раста още?Това,че съм си чупил ръката повлияло ли е за по бързото вкостеняване?Ще съм Ви много благодарен ако ми отговорите на тези въпроси.Според вас калциралили са се и ще раста ли още ?

  2. #2
    Еми зависи от много неща ваще ако са ниски почти е невъзможно да очакваш да станеш 1,80 примерно!Но ти си още на 15 много ясно че не ти е спрял растежа не се приетснявай ще дръпнеш още! Може да се запишеш на някакъв спорт за да се издължиш!

  3. #3
    Супер фен Аватара на Abigoria
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    Добрич
    Мнения
    1 495
    До 21 поне ще растеш, спокойно...

  4. #4
    Повече от фен Аватара на smeshnik
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Столицата
    Мнения
    458
    Цитирай Първоначално написано от sanq9
    Еми зависи от много неща ваще ако са ниски почти е невъзможно да очакваш да станеш 1,80 примерно!Но ти си още на 15 много ясно че не ти е спрял растежа не се приетснявай ще дръпнеш още! Може да се запишеш на някакъв спорт за да се издължиш!
    Баща ми е 1.70, а майка ми 1.64, баба и дядо са ниски също, а аз съм 185, а още ми предстои да раста май Всичко си е до индивидуално развитие, което зависи от много неща, едно от които е спорт
    Този който не пада, не се изправя.

  5. #5

    Re: Въпрос относно костите

    Цитирай Първоначално написано от omarlu6en
    Това,че съм си чупил ръката повлияло ли е за по бързото вкостеняване?
    В такъв случай всички паркури, маркури и т.н. трябва да са по 1.20, щото повечето са си трошили повечето кости..

    Цитирай Първоначално написано от eliyiy
    kato mi kazva6 ima6 infekciq pone mi obqsni kakva e tazi infekciq.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си