.
Отговор в тема
Страница 102 от 102 ПървиПърви ... 252929899100101102
Резултати от 2 526 до 2 546 от общо 2546
  1. #2526
    Богат татко - беден татко

  2. #2527
    Аз много обичам да чета. Майка ми работеше в библиотека и от дете ме запали по хубавите книги. Чета различни стилове, важното за мен е да са интересни и да ме карат да не оставям книгата, докато не видя последната страница. В момента чета "Библиотеката на мъртвите" на Глен Купър. Може да я намерите в https://ciela.com/. За мен тя е перфектно съчетание между модерен трилър и историческа загадка.

  3. #2528
    Quiet- The Power of Introverts In a World that Can't Stop Talking by Susan Cain
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  4. #2529
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    "Фантом
    Поредната книга за Хари Хуле.
    Всичките прочетени досега за инспектора са страхотни.Няма слаба книга.Препоръчвам ги на феновете на криминалните трилъри.А на тези които не ги харесват-също.Ще се запалят веднага.
    Силно се надявам норвежците да решат да направят филми по книгите,че хамериканците осраха работата както винаги.
    Също така ,чета и автобиографията на Род Стюарт,както и Ние бранихме тебе,София
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  5. #2530
    Цитирай Първоначално написано от crazyfenka Виж мнението
    "Яж,моли се и обичай"
    Интересна ли е? Аз съм гледала филма ама не ме грабна.

  6. #2531
    Catch - 22 - Joseph Heller

  7. #2532
    "12 Rules for Life" Jordan B. Peterson
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  8. #2533
    Седмата жертва почти завърших.
    Следва Един по един и препоръчвам и останалите книги от поредицата, ако не ви прилошава от кръв или самата мисъл за нея.
    They say the end is coming sooner
    But the end's already here

  9. #2534
    Здравейте, аз съм фен на немския език и обожавам да чета книги на този език. Препоръчвам тези: https://omegals.bg/2017/09/18/%D0%BA...81%D0%BA%D0%B8

  10. #2535
    Повече от фен Аватара на ENIGMA00
    Регистриран на
    Sep 2016
    Мнения
    447
    "Девицата и циганинът" (класика). http://ciela.bg/books/book/devitsata-i-tsiganint/2139 Взех си я от Алеята на книгата от Сиела за левче. Лека и авантюристична повест, но нямам толкова време заради изпитите.

  11. #2536
    "The 7 Habits of Highly Effective People " Stephen R. Covey
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  12. #2537
    Мега фен Аватара на Ivaaaaa
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    13 929
    За пореден път се убеждавам, че масовото не става. Видях, че “Аз още броя дните” на Георги Бърдаров е модерна и се тиражира добре и реших да проверя дали си заслужава този шум. За мен лично - не. Нямаше моменти, които да ме грабнат. Прилича ми на документален филм за войната в Сараево. Поне е кратка, ако не друго.
    За кого се сещаш, когато се сещаш за някого?

  13. #2538
    Мега фен Аватара на LoadRunner
    Регистриран на
    Nov 2014
    Мнения
    6 985
    Хубаво е че демонстрираш че четеш книжки. Добре е и да демонстрираш резултата от четенето, а не да фокусираш вниманието на околните само около самото четене като дейност.

  14. #2539
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Шогун-2ри том.
    Прекрасна книга,но понякога прекалените подробности и описания стават досадни.
    Въпреки това,азиатската поредица на Клавел е много силна,но за мен най-добрата от тези книги е Цар Плъх.Всяка година си я препрочитам,поне по 1 път.
    А и филмът е страхотен.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  15. #2540
    Жестокост в наш стил: https://www.ozone.bg/product/zhestokost-v-nash-stil/
    Една от по-добрите книги, която съм чела.

  16. #2541
    Начи, Meine Kampf чета и е много интересна.

  17. #2542
    Цитирай Първоначално написано от ApocalipsE Виж мнението
    Начи, Meine Kampf чета и е много интересна.
    Трънки я четеш. 100 процента ти е станала скучно до някакво място, ако предположим, че въобще я четеш.



    Чета от 100 дена насам, една книга, всяка вечер когато си легна да спа. Чета я в спящо състояние, в което съм буден и живея в друг свят.
    Що е то ?

  18. #2543
    Тъкмо преди малко почнах
    Maps of Meaning: The Architecture of Belief на Jordan B Peterson
    отлагам я от доста време, тъй като четох доста рецензии и не знаех дали съм готова все още за такова четиво, но за сега върви добре. Обожавам Питърсън и изказа му, начина по който представя тезите си и това че е прав за всичко
    People do fall in love. People do belong to each other, because that's the only chance anybody's got for real happiness

    ענא הגנה לישראל
    ישראל אנחנו העם
    הנבחר אף אחד לא עוצר בעדנו
    !עזה מוות



  19. #2544
    Мега фен Аватара на deitona22
    Регистриран на
    Dec 2010
    Град
    София
    Мнения
    7 643
    Последно прочетох две книги.
    Едната е "Гняв" на Кинг,която е сравнително добра и феновете на Краля ,ще я харесат.
    Другата е "Кривата на щастието" на Иво Иванов.Каквото и да се каже за двете му книги ще е малко.
    Заслужава си всяка една от историите,които са описани в книгите.
    Препоръчвам и двете му книги на всеки.Няма останете разочаровани.
    Сега чета Водосрез и Сияние,като първата още не съм сигурен дали ми харесва,но очаквам да става все по-интересно.
    There is no dark side
    of the moon really.
    Matter of fact
    it's all dark..

  20. #2545
    Здравейте! Знам, че не е по темата, но имате ли някаква представа къде бих могла да намеря книгата "Дон Жуан" на Джордж Байрон? Търсих я и втора ръка, но не намерих нищо, пък и не ми се иска да търся в библиотеката. Предпочитам да си купувам книгите, които ни задължават да четем през ваканцията. Така де, трябва и да я преразказвам, така че ми трябва спешно! Помощ!

  21. #2546
    Ново Начало - Стратегия за живот по твоите правила!
    Ю. Тонкин <3

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си