.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    Русе
    Мнения
    9

    Как да и го кажа???

    Значи аз съм на 14 в 8 клас и има едно момиче което харесвам но тя е в 9-ти клас, и сме от различни училище което няма значение но казвам че не сме от един клас или нещо от този род, та така, запознахме се в компания тя не пуши и аз не пуша , смисал не обичам когато се целувам се някой се едно да лижа пепелник, държим се много приятелски с нея аз ако и пусна нещо малко по-бъзик и тя отвръща. Моля за някой съвет попринцип не съм срамежлив и знам какво да кажа на едно момиче но като отида пред нея и каквото и да и кажа излежда адски несериозно защото леко се усмихвам но същеврменно не се срамувам...

  2. #2
    тц колега работата е трудна щото е по-голяма от тебе, а знаеш как стоят нещата с възваста , гледай да прекарваш повече време заедно с нея защото 9 кл ново даскало, нови хора, нови хора с бмв , но щом си общувате добре имаш шанс.
    свалянето не е действие (в началото) а процес
    ААаАаА за наденицата ли питате?

  3. #3

    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    Русе
    Мнения
    9
    еми тя е атм от 8-ми клас както и аз сега сам тази година в ново даскало. Значи точно това ме притеснява но тя е 1,5 глава под мене смисал ако не ни познава някой нищо няма да забележи като си върви по улицата, пъ и вече почнахме да си викаме путко и пишко , и като се базикам с нея смисл не за това тя се смее и някак си " оо... така ли ..." и нали това е отвръщането! да изчакам ли още малко да видя тя как се държи с мен и да преценя за да не избързвам и да не стане фал...

  4. #4
    според мен да! изчакай да минат още няколко ваши "срещи" и тогава и кажи това което ни каза на нас! успех

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от unnamed1
    пъ и вече почнахме да си викаме путко и пишко , и като се базикам с нея смисл не за това тя се смее и някак си " оо... така ли ..." и нали това е отвръщането! ...
    Еба*и начина за сваляне имаш
    ..Дебело чаделче ще повия...

  6. #6
    Супер фен Аватара на bloodymirror
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    1 606
    Цитирай Първоначално написано от unnamed1
    еми тя е атм от 8-ми клас както и аз сега сам тази година в ново даскало. Значи точно това ме притеснява но тя е 1,5 глава под мене смисал ако не ни познава някой нищо няма да забележи като си върви по улицата,пъ и вече почнахме да си викаме путко и пишко , и като се базикам с нея смисл не за това тя се смее и някак си " оо... така ли ..." и нали това е отвръщането!
    Абе,първото,което трябва да те питам-от кое село си..
    и що за ''сваляне'' е да се обръщаш към момичето с ''путко'' .. еми ще се засмее,ти какво искаш..
    да скочи на бой ли..то момичето се е чудило откъде си се извадил такъв неграмотник и селяк.. ако наистина искаш да я свалиш-пробвай с по-добри неща,и обръщения....

  7. #7
    дам и аз съм на мнението на bloodymirror как може така да и казва6?? по-добре и казвай по име отколкото така...
    Icecream/I scream, you scream, we all scream for icecream!(sun)
    Модата се купува, стилът се притежава!

  8. #8
    Супер фен Аватара на bloodymirror
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    1 606
    ти остави..а тя как му вика..

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от bloodymirror
    Цитирай Първоначално написано от unnamed1
    еми тя е атм от 8-ми клас както и аз сега сам тази година в ново даскало. Значи точно това ме притеснява но тя е 1,5 глава под мене смисал ако не ни познава някой нищо няма да забележи като си върви по улицата,пъ и вече почнахме да си викаме путко и пишко , и като се базикам с нея смисл не за това тя се смее и някак си " оо... така ли ..." и нали това е отвръщането!
    Абе,първото,което трябва да те питам-от кое село си..
    и що за ''сваляне'' е да се обръщаш към момичето с ''путко'' .. еми ще се засмее,ти какво искаш..
    да скочи на бой ли..то момичето се е чудило откъде си се извадил такъв неграмотник и селяк.. ако наистина искаш да я свалиш-пробвай с по-добри неща,и обръщения....
    пиле е по-добре, нали? ^^

  10. #10
    Мега фен Аватара на Paramour
    Регистриран на
    Apr 2010
    Град
    Варна ^.^
    Мнения
    3 105
    Цитирай Първоначално написано от lubomirky
    Цитирай Първоначално написано от bloodymirror
    Цитирай Първоначално написано от unnamed1
    еми тя е атм от 8-ми клас както и аз сега сам тази година в ново даскало. Значи точно това ме притеснява но тя е 1,5 глава под мене смисал ако не ни познава някой нищо няма да забележи като си върви по улицата,пъ и вече почнахме да си викаме путко и пишко , и като се базикам с нея смисл не за това тя се смее и някак си " оо... така ли ..." и нали това е отвръщането!
    Абе,първото,което трябва да те питам-от кое село си..
    и що за ''сваляне'' е да се обръщаш към момичето с ''путко'' .. еми ще се засмее,ти какво искаш..
    да скочи на бой ли..то момичето се е чудило откъде си се извадил такъв неграмотник и селяк.. ако наистина искаш да я свалиш-пробвай с по-добри неща,и обръщения....
    пиле е по-добре, нали? ^^
    +1!
    МОМИЧЕ!
    So I try to hold onto a time when nothing mattered
    And I can't explain what happened
    And I can't erase the things that I've done
    No I can't

  11. #11

  12. #12
    Супер фен Аватара на LipSy
    Регистриран на
    May 2010
    Град
    България
    Мнения
    2 134
    Цитирай Първоначално написано от akrobatkata
    според мен да! изчакай да минат още няколко ваши "срещи" и тогава и кажи това което ни каза на нас! успех
    +1

  13. #13
    Ами щом сте в такива отношения, подметни нещо, което да й подскаже намеренията ти и виж как ще реагира.Ако мислиш,че реакцията й е подходяща й предложи

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си