.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7

Тема: Филм

  1. #1

    Филм

    Ако може дайте идея за име на филм, който аз и още 8 момичета и 7 момчета ще правим. Ако някой е правил подобно нещо да сподели. Може и дори да дадете идея за епизодите . Това го правим за забавление моля без злобни коментари !
    P!nk Pr!nc3ss

  2. #2
    нещо повече за филма?Тема..

  3. #3
    Ми тема незнам затова пиша тук моля за идей трябва ми много
    P!nk Pr!nc3ss

  4. #4
    Според мен трябва да направите филм за живота си, защото каквото и да измислите, то няма да е и наполовина толкова ценно, колкото спомените ви...аз лично много се забавлявам с приятелите си и за година и нещо сме преживели толкова много, че...

  5. #5

  6. #6

    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Zorg
    Мнения
    104
    Преди време участвах в нещо такова.. беше някаква поредица и идеята беше да е нещо като скрита камера, скечове, нещо такова. Като се замисля не беше нищо, абсолютно нищо особено, но пък времето прекарано с хората ии всичката тази простотия "Лей се слово тъпанчево!" не мисля, че ще го забравя
    Хакуна Матата!!! =]

  7. #7

    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    nova zalandiq
    Мнения
    4

    kkk

    Преди време и аз имах такава идея,но така и не я усащестфих.Идеята беше да симаме една изоставена къща.Като в филмите на ужасите.Там грипа приятели влизат,викат някакфи духове нали знаете,забаркфът се в някакфи каши.Като по филмите.След време щяхме дагледаме записа и да смеем на дивотиите ни.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си