.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1
    Супер фен Аватара на bathory
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    У Цецови..
    Мнения
    1 756

    Искам да се гръмна..

    Това е.. и аз не знам какво е. хD Написах го отдавна, но чак сега се реших да го поста.. Благодаря за отделеното време и приятено четене!

    ОРЪЖИЕ

    От името на Момичето:
    Денят премина бързо, неусетно. Ден като всеки друг без промяна. Самотата стана от поносима до степен на непоносимост. Тишината заглушаваше мислите ми. Душата ми се бунтуваше и искаше да крещи. Гробно мълчание бе и в главата ми. Гласовете, които преди чувах бяха заглъхнали. Стана ми още по-самотно и потреперих. Изправих се от леглото и грабнах лист хартия, а после писалка. Седнах пред бюрото и паниката ме обгърна. Гласчетата се завърнаха и дообъркаха мислите ми. А въпреки това записах..
    ,,Страх – в момента само това чувствам, като изключим любовта ми към теб. Странно, че ме остави сама точно когато имах най-голяма нужда от присъствието ти. Не разбра каква болка ми причиняваш или го осъзнаваш?! Не знам, защо толкова много съм се вглъбила в отвратителното ти същество и до последно те очаквам. Ала сега твърдо съм решила да те забравя, но както винаги може да се появиш и да ме размекнеш. Знай, че няма да се поддам и да падна в краката ти. Не и този път.
    А, да и само след по-малко от пет минути няма да ти преча повече. Смъртта ще ме грабне прегръдката си и ще ме понесе към пъкъла. С нетърпение очаквам да видя Дявола и да му стисна ръката. Чудиш се защо? Хм.. ами благодарение на него няма да виждам лицето ти.
    Искам да си щастлив и да се радваш на живота. Знай, че аз ще съм добре там.. някъде. И все пак те обичам.
    Обичам те! Сбогом!
    ''
    Завърших писмото и се запътих към гардероба. На долния рафт в една кутия от обувки държах пистолет. Красиво метално оръжие чакащо да го използвам. Взех го и с пръст минах по гладката му, лъскава повърхност. Отидох да взема писмото и допрях устни в хартията. Сълзите ми се стичаха и едва виждах на къде отивам затова спрях. Доближих оръжието в главата си и натиснах спусъка..
    ***
    От името на Момчето:
    Вървях замаян от цигарата и потънал в мисли. Главата ми бумтеше от всякаква излишна информация, която ме объркваше. Исках да я видя. – това бе главната мисъл. Трябваше да я видя и отивах. Марния ветрец лъхаше в лицето ми и ме караше да се чувствам по-добре. И тогава на около три минути от дома й се чу изстрел. Толкова силен, той се заби право в сърцето ми. Знаех, че идва от нейната стая. Усещах го. Затичах се и за секунди влетях в къщата. Изкачих стълбите, а после с трясък нахълтах в стаята й.
    Гледката.. гледката ме ужаси! Тялото й се киснеше в локва кръв. Неподвижна и все така красива, тя гледаше безизразно към тавана. Мокрите й бузи ми подсказваха за изпитаната болка и сякаш сега осъзнах какво съм направил. Изкрещях и се срутих на пода до нея. Притиснах я към себе си и почувствах топлината на неизстиналото й тяло. Не усетих тупкането на сърцето й, което обожавах. Нямаше го накъсаното дишане, когато се приближа до нея. Беше мъртва! МЪРТВА?!
    Ако бях дошъл по-рано, дали щях да я спася? Не! Та аз.. Аз я убих! А въпреки това галех главата й и плачех, а същевременно крещях. В цялата бъркотия зърнах лист хартия поизпръскан с кръв, грабнах го и зачетох. ,,Страх..’’. Свърших ли извиках: ,,Обичам те, любима! Прости ми!’’. Бях решен и аз да умра. Нямаше да си позволя да живея без нея. Целунах топлите й устни и почувствах аромата им в устата си. А после взех пистолета, заредих го, опрях дулото в главата си. Силно присвих показалеца си и..
    ***
    От името на неизвестен Автор:
    Дните й преминаваха бързо. Нижеха се като броеница, която скоро нямаше да има край. Самотата я убиваше. Въпреки, че тишината я изморяваше, сякаш не смееше да я наруши. Отново замислена, тя потрепери. Изправи се стреснато от леглото, грабна лист хартия и писалка, и седна зад бюрото. Записа бързо и веднага след това отиде до гардероба. Извади кутия от обувки, а в нея лъскав пистолет дремеше и чакаше. Грабна го и отново се върна при писалището. Вдигна писмото, впи устни в хартията и избърса сълзите от бузата си, а нови рукнаха след тях. После допря студеното оръжие в главата си, притвори очи и гръмна.
    Изстрелът прокънтя и разцепи гробната тишина. Плъзна се като змия през отворения прозорец и се задвижи из затихналия квартал. От някъде се появи и той със цигара в ръка. Очите му се присвиваха и вървеше отнесено. Сърцето му се раздра щом дочу гласа на оръжието. Побягна в крива линия и бързо влезе в запустелия й дом. С трясък нахълта във вече мълчаливата стая. Зърна ли ужасяващата картина от гърлото му се надигна писък. Крехкото й, заслабнало телце лежеше в кървава локва. Съвсем леко отворената й уста сякаш искаше да каже нещо. Очите й тъй красиви, а така безизразни бяха пълни с не потекли сълзи.
    Придърпа я в обятията си, но нещо липсваше. Нямаше го пърхането на сърцето, дишането. Макар все още топла, тя бе мъртва. Куршумът бе пробил главата й оставяйки кървяща дупка. Сцената някак спряла без никакво действие плашеше с грозотата си. Крясъците и плача идващи от него, те караха да настръхнеш. А това което се въртеше в ума му, можеше да те подлуди. Тогава видя писмото и за минута спря да мисли. Зачете и после явно решен в нещо изкряска: ,,Обичам те, любима! Прости ми!’’. Плъзна устни в нейните и я целуна за последно. Усети я с цялото си същество от дълго време насам. Грабна пистолета, зареди го, съедини го със слепоочието си.. натисна спусъка.
    Втори изстрел процепи тишината. След това две безжизнени топли тела, бяха легнали в локва от собствената си кръв. Главите им пробити от куршумите стояха прилепени една за друга..

    Надявам се да ви е харесало, ако искате коментирайте за да разбера как съм се справила..
    Pain is inevitable. Suffering is optional.

  2. #2
    кажи ми скайпа си !!!

  3. #3
    Мнооого е депресарско и емовско. Аз лично въобще не харесвам такива истории. (в които има самоубийства заради любим човек)
    Човек не обича истински, ако не обича вечно. 19.06.2009

  4. #4
    Супер фен Аватара на bathory
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    У Цецови..
    Мнения
    1 756
    ^Не е имовско!
    Странно.. аз намирам красота в такива истории..
    Pain is inevitable. Suffering is optional.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от bathory
    Странно.. аз намирам красота в такива истории..
    споко, ше ти мине

    ако пък не ти мине ще забогатееш от писане. кофтито е, че ще трябва да напишеш нещо от типа на туайлайт, да ти се смеят хората после.
    ай със здраве - другото не е важно

  6. #6
    Супер фен Аватара на bathory
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    У Цецови..
    Мнения
    1 756
    ^Брей задължително ли е да е от типа на ''Здрач''?!
    По дяволите! Аз наблягам на лошия край..
    Pain is inevitable. Suffering is optional.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от bathory
    ^Брей задължително ли е да е от типа на ''Здрач''?!
    По дяволите! Аз наблягам на лошия край..
    то и тая така. само че иска много пари и затва непрекъснато го отлага, да може да пише и продължения...
    ай със здраве - другото не е важно

  8. #8
    Супер фен Аватара на bathory
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    У Цецови..
    Мнения
    1 756
    ^ Тъй е!
    Pain is inevitable. Suffering is optional.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от bathory
    ^Не е имовско!
    Ами както кажеш, ти си го писала
    Човек не обича истински, ако не обича вечно. 19.06.2009

  10. #10

  11. #11
    Супер фен Аватара на bathory
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    У Цецови..
    Мнения
    1 756
    ^Aбе не разбрахте ли, че това не е имовска история..
    Pain is inevitable. Suffering is optional.

  12. #12
    На мен ми харесва Написано е по инетересен начин с трите гледни точки.
    Определено много ми харесва Даже ще се разтърся дали си пускала нещо друго из форума да прочета \/
    The gratest thing you will ever learn is just to love and to be loved in return... <3

  13. #13
    Аватара на lora962
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Ямайка
    Мнения
    13
    Страхотно е \/ Много ми хареса
    Peace 2 all \\//

  14. #14
    Аватара на MartyParty
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    somewhere over the rainbow
    Мнения
    2 295
    Защо не напишеш нещо...в другата крайност?

  15. #15
    Супер фен Аватара на bathory
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    У Цецови..
    Мнения
    1 756
    JustVes и lora962 - радвам се, че ви харесва.
    MartyParty - какво имаш предвид под ''другата крайност''?=]
    Pain is inevitable. Suffering is optional.

  16. #16
    Аватара на MartyParty
    Регистриран на
    Sep 2007
    Град
    somewhere over the rainbow
    Мнения
    2 295
    Приказка например.

  17. #17
    Супер фен Аватара на bathory
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    У Цецови..
    Мнения
    1 756
    ^И това е другата крайност?! Брей.
    Pain is inevitable. Suffering is optional.

  18. #18
    Emo мафия

  19. #19
    Супер фен Аватара на bathory
    Регистриран на
    May 2009
    Град
    У Цецови..
    Мнения
    1 756
    ^Оф! За не знам кой път казвам, че тази история не е за имота..
    Апф.. предполагам, дори не си я прочел/а, ама да има коментар и от теб
    П.С.:Попитах за мнение върху самия разказ не от какъв тип е.
    Pain is inevitable. Suffering is optional.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си