.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Изчистане на кожата на лицето (лъскавина,един цвят,петна)...

    Нямам акне (но имах преди 2г),как мога да изчистя кожата на лицето от червени петънца,да спре да лъска,да не се виждат порите около очите,да я направя с един цвят (просто изчистена матова)?


    Ако може да предлагате ИЗПИТАНИ методи,а не от рода "Пробвай...има толкова много продукти" и т.н
    LastFM
    Progressive House by Serge Devant,Nadia Ali and Hadley!

  2. #2
    Ами аз и в тази тема ще препоръчам хумата.

    Ако искаш, прочети целия ми коментар за хумата ето тук - http://www.teenproblem.net/f/viewtop...024&highlight=

  3. #3
    Ще те послушам.Още от утре ще започна.

    Слушал съм много за нея,но не знам как изглежда. Трябва ли да я разредя с нещо,че да мога да я направя на крем и да я разнеса?
    Отделно знам,че и за коса става,там може ли да дадеш някой съвет,как да я нанасям и т.н.


    Благодаря ти много
    LastFM
    Progressive House by Serge Devant,Nadia Ali and Hadley!

  4. #4
    Ами и аз мога да ти препоръчам хумата. Наистина има ефект. Аз лично я смесвам с кисело мляко, понякога с вода. Стоя между 20 и 40 минути.
    Your eyes bright blue as the sky
    Deeper than the sea
    Warm as the sun

  5. #5
    Пробвай това -то е за петна и след 1 месец точно кожата ти че се изчисти :P :P http://www.ivis.bg/products_images/cream.jpg

  6. #6
    От аптеката ли се купува Хумата и колко пари струва!

  7. #7
    БЛагодаря ти

  8. #8
    И него ще пробвам.Благодаря
    LastFM
    Progressive House by Serge Devant,Nadia Ali and Hadley!

  9. #9
    Супер фен Аватара на lDoLLl
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    1 019
    Гледам че за лъщящата кожа нищо не е препоръчано досега. Тоникът може да ти помогне - преди излизане си минаваш лицето с едно памуче с тоник и всичко е точно.
    Аз имам този , доволна съм, но мисля, че който и да е тоник за мазна/проблемна кожа би ти свършил работа.
    You got to work hard
    For your dreams to come true
    Got to keep the flame alive...

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от lDoLLl
    Гледам че за лъщящата кожа нищо не е препоръчано досега. Тоникът може да ти помогне - преди излизане си минаваш лицето с едно памуче с тоник и всичко е точно.
    Аз имам този , доволна съм, но мисля, че който и да е тоник за мазна/проблемна кожа би ти свършил работа.
    А идеално! Благодаря ти много!

    Проблема ми е при снимките.Когато се снимаме и като светне тая светкавица...все едно съм огледало...
    Ще го пробвам
    LastFM
    Progressive House by Serge Devant,Nadia Ali and Hadley!

  11. #11
    Мега фен Аватара на slynchoo
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Yambol
    Мнения
    3 555
    Цитирай Първоначално написано от lDoLLl
    Гледам че за лъщящата кожа нищо не е препоръчано досега. Тоникът може да ти помогне - преди излизане си минаваш лицето с едно памуче с тоник и всичко е точно.
    Аз имам този , доволна съм, но мисля, че който и да е тоник за мазна/проблемна кожа би ти свършил работа.
    и аз ще ти препоръчам това..наистина е много добро!
    And every time I scratch my nails down someone else's back I hope you feel it..

  12. #12
    Повече от фен Аватара на BoRe
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    Boston, United States
    Мнения
    372
    матирането става лесно
    бадемово масло 2 min се масажираш измиваш и всичко е ок
    I Love
    Vania
    Kabakova

  13. #13
    Пилинг според мен е най-доброто решение... премахва незначителен слой от кожата ти, но за сметка на това подновяването на тоя слой е в твоя полза. Всяко друго нещо просто ще замаскира проблемът ти, няма да го премахне и да го коригира изначално

  14. #14
    Бахти утре ще накупя сумати работи


    Ще си взема утре и пилинг маска от тия отлепващите. Мерсаж
    LastFM
    Progressive House by Serge Devant,Nadia Ali and Hadley!

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от KumchoValcho
    Цитирай Първоначално написано от MrUndaztood
    Бахти утре ще накупя сумати работи


    Ще си взема утре и пилинг маска от тия отлепващите. Мерсаж
    Само да ти кажа за тея пилинг маски - чувал съм, че на Гарниер не били добри, за това си вземи на Нивеа
    Благодаря за инфото.
    LastFM
    Progressive House by Serge Devant,Nadia Ali and Hadley!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си