.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9

Тема: Въпросче

  1. #1

    Въпросче

    Здравейте искам да ви питам нещо.Въпросът ми е следният, когато пея гърдите/gyrloto почват да ме дразнят и отделя малко секрет и гласа ми леко poчва да дражди(при по-продължително пеене ).Вчера докато си седях даже пак почна да ме дразни.Какъв може да е проблем И как може да се излекува.
    Please take a second to earn a free donation to my Cause, Whaleman Foundation, and help me provide People educated about the threats facing whales. Click Here:
    http://www.socialvibe.com/PrinceLeo

  2. #2
    Супер фен Аватара на aloveyou
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Русе
    Мнения
    2 757
    Ами и при мен е така...Не мисля,че е нещо сериозно..
    Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от aloveyou
    Ами и при мен е така...Не мисля,че е нещо сериозно..
    Ми незнам сериозно , несериозно ама на мен ме дразни това.А и не винаги е било така ... но от скоро започнах да му обръщам внимание ...
    Please take a second to earn a free donation to my Cause, Whaleman Foundation, and help me provide People educated about the threats facing whales. Click Here:
    http://www.socialvibe.com/PrinceLeo

  4. #4
    Аватара на clever
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    в света на приключенията ..
    Мнения
    3 469
    ако те дразни отиди на лекар ама нее е нишш серозно .

  5. #5
    Аватара на Sladyranna
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В сърцето му!
    Мнения
    318
    като стане така хапни мед и пак пробвай


  6. #6
    А това с меда ще го пробвам. А верно ли е , че вечер преди лягане половин глава лук помага за по хубав глас :P
    Please take a second to earn a free donation to my Cause, Whaleman Foundation, and help me provide People educated about the threats facing whales. Click Here:
    http://www.socialvibe.com/PrinceLeo

  7. #7
    хаха бабини рецепти това сигурно са хрипи и аз пея в една групичка така хеви метълче и като пея 2 часа и гласът ми става супер дрезгав...Имаше едно нещо с сода и йод или нещо такова за гаргара и маха тези хрипи който ги говориш(секрета)ама не се сещам точно какво беше...За по хубав глас ще ти помогнат само разпявания нищо друго ако искаш да пееш по високо препоръчвам отстраняване на тестиси ако си момче

  8. #8
    Use6tam kak glasa mi treperi pri pove4eto zvukove,no kogato si stisna korema (prosto kazano:Kat se snimas bez teniska pred egledaloto mom4etata kak si stiskat korema za da pokajat plo4i i dr) i togava glasa mi stava nqkik po qk amami e trudo da darja korema si stegnat razbirate me nali ako ne moga o6te po podrobno da obesnq

  9. #9
    първо се научи да пишеш
    {PpPPpPPppPPp} BeBy

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си