.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10

Тема: Тампони

  1. #1

    Тампони

    Винаги съм се чудила, дали ако използваш тампон преди да си правила секс, може ли да се отвориш!Какво е вашето мнение ?

  2. #2
    Супер фен Аватара на aloveyou
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Русе
    Мнения
    2 757
    Да и аз съм се чудила по този въпрос - но..
    Мисля,че не може да се отвориш от един тампон..Но все пак незнам - нека който знае да каже
    Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

  3. #3
    Дам и на мен ми е интересно да разбера

  4. #4
    ако си купиш от най-големите тампони можеш да се отвориш , но вероятността е малка.А и ако се отвориш ще разбереш-докато носиш тампона ако много те боли значи си се отворила.Но трябва да чувстваш болка....

  5. #5
    Аватара на Sladyranna
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В сърцето му!
    Мнения
    318
    Цитирай Първоначално написано от foreverr
    ако си купиш от най-големите тампони можеш да се отвориш , но вероятността е малка.А и ако се отвориш ще разбереш-докато носиш тампона ако много те боли значи си се отворила.Но трябва да чувстваш болка....
    Не е задължително да чувстваш болка някои момичета не ги боли. зависи от големината на тампона


  6. #6
    Добре.. Помислете малко.. 1 тампон, дори и от тея големите (Супер) може ли да достигне размера на 1 пенис ? Не. Следователно, не, не може да се дефлорираш с тампон. Това е.

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от DIVINE_TIME
    Добре.. Помислете малко.. 1 тампон, дори и от тея големите (Супер) може ли да достигне размера на 1 пенис ? Не. Следователно, не, не може да се дефлорираш с тампон. Това е.
    Хах то като искаш, можеш и с пръст да се отвориш... А няма пръст, който да голям колкото пенис... Освен ако не си някакъв дето не се събира в цял град..
    По темата : като си купиш тампони на кутииката си пише.. Поне ако ползваш О.B. Провери кутията и успех
    The Prodigy = The legend!

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от bubbl3s
    Цитирай Първоначално написано от DIVINE_TIME
    Добре.. Помислете малко.. 1 тампон, дори и от тея големите (Супер) може ли да достигне размера на 1 пенис ? Не. Следователно, не, не може да се дефлорираш с тампон. Това е.
    Хах то като искаш, можеш и с пръст да се отвориш... А няма пръст, който да голям колкото пенис... Освен ако не си някакъв дето не се събира в цял град..
    По темата : като си купиш тампони на кутииката си пише.. Поне ако ползваш О.B. Провери кутията и успех
    Ми ти си мноо кух/а! И с пръст не можеш.. Тряя да е нещо горе - долу с размерите на пенис.. Знаеш ли коллко пръсти ми беше вкарал приятеля ми преди да го направим и колко кръв изтече като ми вкара пениса си.. Айде, моля ти се, без да коментираш неподготвен/а !

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от DIVINE_TIME
    Цитирай Първоначално написано от bubbl3s
    Цитирай Първоначално написано от DIVINE_TIME
    Добре.. Помислете малко.. 1 тампон, дори и от тея големите (Супер) може ли да достигне размера на 1 пенис ? Не. Следователно, не, не може да се дефлорираш с тампон. Това е.
    Хах то като искаш, можеш и с пръст да се отвориш... А няма пръст, който да голям колкото пенис... Освен ако не си някакъв дето не се събира в цял град..
    По темата : като си купиш тампони на кутииката си пише.. Поне ако ползваш О.B. Провери кутията и успех
    Ми ти си мноо кух/а! И с пръст не можеш.. Тряя да е нещо горе - долу с размерите на пенис.. Знаеш ли коллко пръсти ми беше вкарал приятеля ми преди да го направим и колко кръв изтече като ми вкара пениса си.. Айде, моля ти се, без да коментираш неподготвен/а !
    еми явно е нещо с тебе защото с другите не е така
    The Prodigy = The legend!

  10. #10

    мхмхм

    зависи от тампона ако е голям сас сигорност може, а това са пални глупости че неможеш с прасти да се отвориш повярваи ми за какво ли са казали при девственици парво с праст да ги отвориш от колкото веднага да си навреш члена тряя се разшири отвора
    {PpPPpPPppPPp} BeBy

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си