.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Общо казано .. Скейт мания !

    Здравейте .. интересувам се , някой продава ли скейт 2-ра ръка .. не е от значение марка и такива работи , трябва ми хубав и издръжлив скейт ! Пуснах хиляди теми в ' темата си .. там за оферти и глупости ( темата за ' купувам - продавам ' , но никой не ме отрази хах !
    Та моля .. който предлага такава оферта да пише ЛС , и вече за скайп ще се уговорим .. ( Търся цял скейт ! )

    2. Искам да питам .. трябва ли ми някви уроци , и има ли в Бургас такива екстри .. ( към колко пари ? )

    ПОМОЩ !

  2. #2
    Голям фен Аватара на F_CK_all_I_need_is_U
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    Jamaicaa
    Мнения
    566
    O.o
    Ааааа, ако ще зимаш скейт, гледай да е "марков".Другите просто не струват.Такам.Второ - задължително ти траат уроци, попринцип обаче няма такави, фащаш някой приятел да те учи.Ако не разполагаш обаче с приятел-скейтър....ЪъЪъъъ..мии в Бургас там на тфа дет се събират скейтърите и байкърите тфа .. как се казва стария университет ли нз .. абе там дето има фонтанче сеш се и просто иди там ии се запознай с тях ии се учи от тях ;д

    Успех
    When life gives you lemons, you paint that shit gold.

  3. #3
    Аватара на mmKamm
    Регистриран на
    Oct 2008
    Град
    Somewhere...in The sea...
    Мнения
    2 025

    Re: Общо казано .. Скейт мания !

    Цитирай Първоначално написано от silwinka
    Здравейте .. интересувам се , някой продава ли скейт 2-ра ръка .. не е от значение марка и такива работи , трябва ми хубав и издръжлив скейт ! Пуснах хиляди теми в ' темата си .. там за оферти и глупости ( темата за ' купувам - продавам ' , но никой не ме отрази хах !
    Та моля .. който предлага такава оферта да пише ЛС , и вече за скайп ще се уговорим .. ( Търся цял скейт ! )

    2. Искам да питам .. трябва ли ми някви уроци , и има ли в Бургас такива екстри .. ( към колко пари ? )

    ПОМОЩ !
    aз съм от Бургас и с удоволствие ще карам с теб (също не съм добра ) И без това няма с кого Ако искаш пиши да се разберем нещо Въпреки, че сега времето не става

    Скейт можеш да си намериш сглобен за около 100 кинта в Маниакс, където се продават и единствените кецове на марки като Етнес, Глоуб, Ди Си и т.н.

    She watch the sun-thats all she needed to let go
    She held the sea-thats all she needed just to Be Free !

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    2 924
    Трити са мнения,нрушаващи точка 6 от правилата на форума.
    Моля да се пише само по темата.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си