.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 55
  1. #1

    Мотори vs Коли

    Интересно как моторите не бяха добили популярност преди вървежните филмчета с млади момичета и куул момчета, единия от тях мисля беше Torque.
    След тези филми манията за мотори беше в пълна сила и се превърна в грешния вид мания, дори и за тези, за които това не е влечение а средство да бъде малко по-готин...

    Ще си карам стария дарак (автомобил), успех на всички с мотори, пазете се, че доста обелени съм виждал
    http://BGm8.bg - Твоето ново хоби!

  2. #2
    Фен Аватара на dominating
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    114
    Нали се сещаш, че Biker Boyz и Troque са два от най-смешните филми с мотори ? Те са толкова измислени, че всеки уважаващ себе си моторджия ще ги пуска на децата си вместо картуун нетуърк. Ако мнението ми ти се стори смешно - пиши в moto-zone.bg и ще видиш как ще те оплюят за тези 2 филма. Аналогията с колите са Бързи и Яростни - супер измислените каскади могат да надъхат само малолетни...

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от dominating
    Нали се сещаш, че Biker Boyz и Troque са два от най-смешните филми с мотори ? Те са толкова измислени, че всеки уважаващ себе си моторджия ще ги пуска на децата си вместо картуун нетуърк. Ако мнението ми ти се стори смешно - пиши в moto-zone.bg и ще видиш как ще те оплюят за тези 2 филма. Аналогията с колите са Бързи и Яростни - супер измислените каскади могат да надъхат само малолетни...
    Абсолютно съм съгласен с теб "dominating". Филми като, "Troque", "Biker Boyz" и т.н. изобщо не представят истинската реалност по отношение интереса и манията по моторите. За мен те са нещо, като пародия на оригиналните филми с много измислени (невъзможни) каскади и т.н. По скоро мога да спомена един истински филм за мотори, който се казва "Следата на сянката" (на английски "Fixing The Shadow") с Чарли Шийн в главната роля! И аз съм фен на двуколесните машини и страстта към тях, но не за да "забия" някое хубаво момиченце, а заради чуството което се изпитва на мотоциклета и свободата, която ти осигурява!

  4. #4

    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Варна
    Мнения
    54

    Re: Мотори vs Коли

    Автомобил естествено, моторите някакси са за самоубийци, но всеки си има вкус
    Набирам фенове за Вашата Фейсбук страница (ако ме потърсите до 31.10.2011г - получавате до 30% намаление от цената), за контакти в скайп: ivanovvarna

  5. #5
    Мега фен Аватара на Disrespect
    Регистриран на
    Apr 2007
    Град
    Варна
    Мнения
    6 398
    има такава тема вече...

    -> кола за работа, мотор за кеф
    Никой днес не е невинен
    избрахме бъдеще сами
    това, което ни очаква
    мъчително-жестоки дни

  6. #6
    кола за работа, мотор за кеф

    просто,кратко,ясно....
    Когато искаш да постигнеш нещо, не трябва да бързаш просто
    НЕ ТРЯБВА да спираш ...!!!



  7. #7
    Супер фен Аватара на Linns
    Регистриран на
    Sep 2009
    Град
    Милано
    Мнения
    1 277

    Re: Мотори vs Коли

    Цитирай Първоначално написано от ivanovvarna
    Автомобил естествено, моторите някакси са за самоубийци, но всеки си има вкус

  8. #8
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715

    Re: Мотори vs Коли

    Цитирай Първоначално написано от Linns
    Цитирай Първоначално написано от ivanovvarna
    Автомобил естествено, моторите някакси са за самоубийци, но всеки си има вкус

  9. #9

    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    670
    Ще си карам сстария автомобил,моторите ми изглеждат много дебилно

  10. #10
    Голям фен Аватара на ogun
    Регистриран на
    Nov 2008
    Мнения
    580
    това, което не е с поне 4 колела и боклук!

  11. #11
    Фен Аватара на dominating
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    114
    самият факт, че се кефиш на аватар покаязва колко си заблуден

  12. #12
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    Цитирай Първоначално написано от dominating
    самият факт, че се кефиш на аватар покаязва колко си заблуден
    samiqt fakt ,che se kefish na motori pokazva kolko si zabluden . Vseki moje da go kaje tova . Spored men posta ti pokazva kolko si ogranichen ti

  13. #13
    Фен Аватара на dominating
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    114
    Аз може и да съм ограничен - никога не съм твърдял обратното. Факта, че пишаш на шльокавица обаче показва ти колко си неграмотен и колко добре знаеш да пишеш на родния си български език

    П.П. - горната нападка я написах щото пича отсече така нещата все едно не се е качвал на мотор а ги е гледал само отстрани и не са му харесали щото не се е повозил/покарал
    П.П.2 за Аватара съм прав - освен невижданите спец ефекти във филма няма нищо друго

    Нищо лично

  14. #14
    Преди 2г един фр. ме вози на Yamaha yzf r1 с 291 км/ч, чувството което изпитах беше неповторимо 10000 оргазама х10 нещо такова от тогава се зарибих,взех си кошница и бръмча до колкото мога, но едно мога да кажа МОТОР=СВОБОДА
    стъпка по стъка идва новата дръпка...

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от KO3
    Преди 2г един фр. ме вози на Yamaha yzf r1 с 291 км/ч, чувството което изпитах беше неповторимо 10000 оргазама х10 нещо такова от тогава се зарибих,взех си кошница и бръмча до колкото мога, но едно мога да кажа МОТОР=СВОБОДА
    Явно голямо доверие си имал на този твой приятел, защото при скорост от 291 км/ч - дори най-малката грешка е = на почти сигурна смърт, независимо от това дали си с 4-5 каски на главата и си облечен в 2-3 екипа...

    Високата скорост доста вдига адреналина и чувството след това е доста приятно (поне за мен), но все пак трябва много да се внимава с високите скорости - особенно при мотоциклетите!

    П.С. - Иначе съм съгласен за "МОТОРА = СВОБОДА"

  16. #16
    ти да не мислиш че ми каза с колко ще кара,просто ме пита искаш ли да се возиш
    стъпка по стъка идва новата дръпка...

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от KO3
    ..но едно мога да кажа МОТОР=СВОБОДА
    Напълно съм съгласен с тебе! Само чакам да се позатопли, и тръгвам на курсове за А категория... нямам намерение да правя каквито и да било "стънтове", искам просто да си карам

  18. #18
    Аватара на Diam0nD
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    Varna
    Мнения
    1 715
    Цитирай Първоначално написано от dominating
    Аз може и да съм ограничен - никога не съм твърдял обратното. Факта, че пишаш на шльокавица обаче показва ти колко си неграмотен и колко добре знаеш да пишеш на родния си български език

    П.П. - горната нападка я написах щото пича отсече така нещата все едно не се е качвал на мотор а ги е гледал само отстрани и не са му харесали щото не се е повозил/покарал
    П.П.2 за Аватара съм прав - освен невижданите спец ефекти във филма няма нищо друго

    Нищо лично
    аз щом съм писал така ,значи е имало защо . Спокойно можеш да ми видиш постовете ... от общия брой да имам 10-15 такива и то защото съм нямал фонетик ,а не искам да търся с куче буквите . Аз мога да ти кажа ,че пиша на родния си език доста по-грамотно от 80% от посетителите на сайта . Взех си матурката с 5 и 43 ,което означава ,че от 90 година хората съм по-грамотен от пак долу горе толкова .

  19. #19
    Естествено че кола - 100 пъти по добре е да имаш четири допирни точки вместо две. С колата можеш да правиш доста неща и то интересни - е да мотора ти дава един вид личностна свобода , но за да правиш каквото и да е било с него трябва да задобрееш МНОГО МНОГО бързо.

  20. #20
    Повече от фен Аватара на Kmet4e
    Регистриран на
    Nov 2009
    Мнения
    357
    Аз лично предпочитам колите пред моторите ! Предполагам че това се дължи на сигорноста и комфорта . Предпочитам с 240 km/h с кола от колкото с 300 с железен кон при който най-малкта грешка може да е фатална . Бих си купил една R6-ца при условие че всичко е наред и имам тази финансова възможност без да се притеснявам че това е била излишна покупка . За лятото и да му се израдвам като децата

  21. #21
    Фен Аватара на dominating
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    София
    Мнения
    114
    Цитирай Първоначално написано от WhiteOneBG
    Естествено че кола - 100 пъти по добре е да имаш четири допирни точки вместо две.
    Ще си позволя лек коментар - като средни стойности сцеплението на мотора с пътя е около 3 пъти по-голямо спрямо сцеплението на колата с пътя. Разбира се всичко това зависи от марката кола, марката мотор от вида на гумите които се използват от качеството на пътищата (което в България не е от най-високите) от избор на траектория по пътя...

  22. #22
    Старо Американско кабрио... това е


    Ентусиазиран НЕпукист™
    "Господ на небето , OPEL на шосето ! "

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от WhiteOneBG
    ...С колата можеш да правиш доста неща и то интересни - е да мотора ти дава един вид личностна свобода , но за да правиш каквото и да е било с него трябва да задобрееш МНОГО МНОГО бързо.
    Значи за да правиш с мотор чудеса "трябва да задобрееш МНОГО МНОГО бързо..." - а с колата не... - така ли да разбирам?!?!

    Я виж какво учих на първия си урок по "кормуване", преди да взема книжка:


    [vbox7]http://vbox7.com/play:2e465b42[/vbox7]

  24. #24
    Мотора е некролог ! Предпочитам покрив над главата !

  25. #25
    Много хора не харесват моторите, но който се сдобие с мотор, трудно се отказва от него. Въпреки, че имам книжка, нямам кола. Не бих отказал и на мотор, и на кола, въпреки, че моторите са доста опасни. Колата също е опасна.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си