.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 70
  1. #1

    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    в мечтите ти
    Мнения
    1 210

    След колко време

    Колко време след началото на връзката ви забременяхте/смятате, че е разумно да се предприеме такава стъпка.Не искам"когато се почувствате готови", а месеци или години, тъй като питам от любопитство, не си правя планове за дете.
    ...That we are sharing the same bed, we're not sharing the same dreams anymore...

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2005
    Град
    Plovdiv,Kalofer,Montana
    Мнения
    2 922
    ami az zabremenqh godina po-kusno

  3. #3
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    За мен минимумът трябва да е 2-3 години. По-рано ми се струва твърде прибързано. Говорим за планирано забременяване.

  4. #4
    Мега фен Аватара на iiirish
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    4 156
    Колкото по-дълго толкова по-добре. Познавам двойки, които са заедно от по 8-9-10 години и чак сега очакват бебоците си. С течение на времето двойката се опознава, а решението да имат детенце трябва да дойде след една напълно сигурна и непоклатима връзка между двамата.

  5. #5
    Около една година. Около 6 месеца след като заживяхме заедно.

  6. #6
    според мен след като поживеем заедно....когато разберем че можем да създадем семейство...че няма да си издерем очите ако не сме живяли заедно и в последствие се окаже че не сме подходящи.....не искам после ако не е обмислено и се охаже тъпа грешка детето да се чувства тъпо
    Take this broken wings and learn to fly again and learn to live so free
    and when we here the voices sing the book of love will open up and let us in
    so take these broken wings!

  7. #7
    Най-важното е да умееш да се грижиш за себе си и чак тогава да мислиш за нещо такова....

    www.dragon.bg - елате цъкайте..

  8. #8
    Супер фен Аватара на Angel_Girl
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    Яхнала метлата..
    Мнения
    1 300
    6 месеца по-късно

  9. #9
    Супер фен Аватара на shell
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    София
    Мнения
    1 273
    Цитирай Първоначално написано от mgxpower
    Най-важното е да умееш да се грижиш за себе си и чак тогава да мислиш за нещо такова....
    абсолютно съгласна

  10. #10
    Повече от фен Аватара на VeSna
    Регистриран на
    Oct 2006
    Мнения
    472
    Мисля че 4 месеца по-късно забременях. Не е разумно толкова рано, но след 8-9-10 год. връзка мисля, че е изчерпано всичко между тях (говоря за гаджета) и едно дете няма да оправи нещата. Иначе около година-2 съжителство заедно...

  11. #11
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    ^Добре де. Ние сме вече 5-та година заедно, но и 1 ден не сме живели под 1 покрив дето се казва. Преди да ни се народят деца трябва да минем през 2 задължителни за мен стъпки-съвместно съжителство и след известно време брак. Има много накъде да се развиваме, преди да се разможим.

  12. #12
    ^ Еми това , че вие не живеете заедно си е ваш проблем
    Моята съседка е бременна вече , 2 години връзка и вече 5 месеца живеят заедно и очакват бебчето /4 месец е/
    Не мисля ,че е нужно да прекараш 100 години с един човек и тогава да правиш деца ! Пък и 5 години мисля ,че са прекалено много за да не живеете вече заедно

    ♫ Beautiful.. ♫
    Ако ти дам душата си, дали ще ме забравиш ти.
    Ако ти дам сърцето си дали ще ми повярваш ти,
    че те обичам както никой друг,
    искам те, искам да си тук!
    Не спира да боли, живота ми това си ти,
    сърцето ти е лед, да дишам мога само с теб.
    Не спира да боли, живота ми това си ти,
    сърцето ти е лед да дишам мога само с теб.

  13. #13
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    И това как го прецени? Може и да е така, но не всичко опира до желание и на двамата. А и в крайна сметка си е лично наша работа. Явно връзката ни не е достатъчно сериозна, след като нямаме вече 2-3 дечурлига...

  14. #14
    Мега фен Аватара на Rofl4e
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    3 158
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    И това как го прецени? Може и да е така, но не всичко опира до желание и на двамата. А и в крайна сметка си е лично наша работа. Явно връзката ни не е достатъчно сериозна, след като нямаме вече 2-3 дечурлига...
    аз пък си мислих че живееш с прятеля си... а и за 5 год.щом не е сериозна колко да време да е сериозната връзка според теб 50г?

  15. #15
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Беше иронично. Много ясно, че връзката ни е сериозна. Много ясно, че си мислим за дом, семейство и деца. на по 24 сме и съвсем ни е време, но не винаги всичко зависи от нас самите. Има различни обстоятелства, които пречат. В случая са финансови...

  16. #16
    Ем аз още не съм забременявала ..и не мисля скоро да го правя ноо мисля, че е добре да се поживее с партниора преди тая стъпка щото преди сватбите и т.н. всичко е ОК ама после ... понякога нещата се обръщат ..

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от iiirish
    Колкото по-дълго толкова по-добре. Познавам двойки, които са заедно от по 8-9-10 години и чак сега очакват бебоците си. С течение на времето двойката се опознава, а решението да имат детенце трябва да дойде след една напълно сигурна и непоклатима връзка между двамата.
    Почти няма непоклатима връзка, разводите го доказват. Разбира се, добре е да се изчака, но не прекалено дълго. А ако на 30 години срещнеш любовта на живота си? Не можеш да чакаш вечно.
    Но всичко зависи от готовността. Има хора, дето след 20 години брак се развеждат. Има такива, които се женят едва ли не на шега, забременяват, но пак остават заедно, буквално докато смъртта ги раздели. Няма правилен момент.
    "... И знай, че само глупакът повтаря старите грешки, надявайки се на нов резултат!"
    ~
    When I see you, you make me lose all control
    Like a fire, burning deep in my soul!

  18. #18
    Мега фен Аватара на iiirish
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    4 156
    Цитирай Първоначално написано от VeSna
    Не е разумно толкова рано, но след 8-9-10 год. връзка мисля, че е изчерпано всичко между тях (говоря за гаджета) и едно дете няма да оправи нещата
    всъщност и аз разсъждавах така, но всичко зависи от хората след толкова години те още вървят прегърнати по улицата и се целуват, а бебока просто ги допълва като картинка
    само мога да си мечтая и с моя да изглеждаме и да се чувстваме така когато достигнем такъв период от връзката си

  19. #19
    забременях след 1г.и3месеца и съжителство от 11месеца

  20. #20
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    След толкова време тръпката и желанието не само не са ни напуснали, а са повече и от преди...За брака знам следната мисъл: когато на двама влюбени им доскучее, те се женят. Е, явно не ни е скучно още.

  21. #21
    Мега фен Аватара на iiirish
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    4 156
    Цитирай Първоначално написано от krem4et0
    След толкова време тръпката и желанието не само не са ни напуснали, а са повече и от преди...За брака знам следната мисъл: когато на двама влюбени им доскучее, те се женят. Е, явно не ни е скучно още.
    Това ме успокоява

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    Кремче, казваш, че вече сте на по 24 и ви е време за женене, едва ли не сте закъснели.Според мин си още мноооого млада и не трябва да си мислиш, че вече ти е крайно време за сватба.Щом се обичате и се радвате един на друг, един подпис не е от такова голямо зночение, поне за сега! Пожелавам ти много любов от половинката ти и един ден, дали след месец или след 3 години, незабравима сватба!!!
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  23. #23
    Мега фен Аватара на iiirish
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    4 156
    Цитирай Първоначално написано от monka
    Кремче, казваш, че вече сте на по 24 и ви е време за женене, едва ли не сте закъснели.Според мин си още мноооого млада и не трябва да си мислиш, че вече ти е крайно време за сватба.
    Абе тя не е престаряла, ама към 24-5 защо пък да не се замисли за по-сериозни неща. Честно казано тази възраст най-много ми харесва за забременяване и раждане на дете. Поне за мен самата. Не искам да съм нито много млада, нито много възрастна майка. Тези години са ми идеални, особено щом съм си уплела кошницата със сериозен мъж до мен и подходящо жилище.

  24. #24
    Мега фен Аватара на krem4et0
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Свищов
    Мнения
    13 588
    Жилището ми е сериозния проблем. Искаме да живеем заедно, но няма къде (освен с родителите си)...Не работя, не мога дори да мечтая за квартира!

  25. #25
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Tam kyDetO Sym veChno vLubenA
    Мнения
    3 852
    И аз имам приятел, с който от 2 години живеем заедно. И аз ли престарях, че е време да се женим? Сигурно, ако изкараме още малко време ще си омръзнем и направо да скъсаме, защото после няма да има нужда от сватба. Гледайте си по-добре вашите връзка и не изказвайте мнения без дори да можете да си представите какво е състоянието, усещанията, чувствата, положението и като цяло нещата в нечия друга връзка. Кремче, не виждам смисъл от толкова обяснения, ти сама за себе си знаеш какво ти е.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си