.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Hybrid View

  1. #1

    Може ли да ми кажете..........

    Здравейте моята кака е на 21г бременна е в 3-ия месец.Тя и гаджето и искат бебето.Проблема и е че от време на време има много силни болки в корема ниско доло помоли ме да ви попитам ако някоя от вас е имала този проблем как го е разрешила и трябва ли кака ми да ходи на лекар.Благодаря ви предварително

  2. #2
    Мега фен Аватара на iiirish
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    4 156
    абе аз не съм нито майка, нито бъдеща майка, но си позволявам да кажа, че е глупаво за такова нещо да пише по разни форуми. ако аз бях на нейното място нямаше да губя време и щях веднага да ида да ме види лекар. може да не е нищо особено (и дано!), но аз съм на мнение, че бременна жена при най-лекото съмнение за нещо трябва да иде на преглед. това не е шега работа

  3. #3
    Мега фен Аватара на Biskfitka
    Регистриран на
    Jul 2008
    Мнения
    4 897
    ОМГ! Като иска детето,когато не се чувства добре ще ходи на лекар...ние тук няма как да и помогнем...
    Иначе аз влизам в един форум за майки (за обща култура го чета,не за друго ;д) иии съм чела,че понякога е нормално,но това не означава,че не трябва да отиде на лекар...все пак става въпрос за бебе...

  4. #4
    Супер фен Аватара на Djuff
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    1 048
    Цитирай Първоначално написано от iiirish
    абе аз не съм нито майка, нито бъдеща майка, но си позволявам да кажа, че е глупаво за такова нещо да пише по разни форуми. ако аз бях на нейното място нямаше да губя време и щях веднага да ида да ме види лекар. може да не е нищо особено (и дано!), но аз съм на мнение, че бременна жена при най-лекото съмнение за нещо трябва да иде на преглед. това не е шега работа
    Точно!

  5. #5
    Мега фен Аватара на kalpazanka
    Регистриран на
    Jan 2007
    Град
    пространството на Дисе
    Мнения
    15 777
    На мястото на кака ти нямаше да разчитам на съвети от форум, в който средната възраст на потребителите е 16 години.

    Чудиш се дали си бременна? Кажи:
    1. Дата на последна редовна менструация /ПРМ/ 2. Дата на рисков полов акт и 3. Продължителност на менструалния цикъл /МЦ/.
    Списък на медикаментите, отпускани без рецепта- http://www.bda.bg/images/stories/doc...ed_inf/OTC.pdf За всички останали отнасяте БАН!

    Шофирай разумно- стигни жив!

  6. #6
    Мега фен Аватара на Rofl4e
    Регистриран на
    Aug 2007
    Мнения
    3 158
    Цитирай Първоначално написано от kalpazanka
    На мястото на кака ти нямаше да разчитам на съвети от форум, в който средната възраст на потребителите е 16 години.
    да иде на лекар ама ,че безотговорна жена!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си