.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13

Тема: сън

  1. #1

    сън

    Всяка нощ сънувам 1 и също момче ... вече 4 5 нощи подред ... писна ми вече ..... ако на някой друг му се е случвало подобно нещо нека сподели и да разкаже после какво е станало с този въпросния човек

  2. #2
    Супер фен Аватара на bloodymirror
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    1 606
    Ммм..как какво е станало?! ..
    нищо..сънят си е сън!
    .. много малка е вероятността ,този/тази,който си сънувал/а..
    или някаква случка с въпросният човек,да ти се повтори и на живо..

    п.п: според мен след като го сънуваш 4,5 нощи подред,значи несъзнателно го харесваш,постоянно мислиш за него..

  3. #3
    и на мен им се случва често да сънувам някой но в моя случай е защото преди да си легна мисля за този човек
    да вероятноста да се случи това каквото си сънувал-а е мака но има и такива хора които го преживяват

    до колкото до съня ти - може би има нещо между вас

  4. #4
    абе имам предвид дали после се е случило нещо .. нещо да ви е казал или некъв сеир ддз??!??

  5. #5
    ми при мен нищо не се случи.. ;? това, че го сънуваш означава, че имаш симпатии към него..незнам, ако има нещо най-добре говори с него и ще спреш да го сънуваш, предполагам..

  6. #6
    мда утре ще му кажа "абе ей сопол такъв до кога ще те сънувам??!!?!?!"

  7. #7
    Супер фен Аватара на aloveyou
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Русе
    Мнения
    2 757
    Цитирай Първоначално написано от www
    мда утре ще му кажа "абе ей сопол такъв до кога ще те сънувам??!!?!?!"
    Да,да и той ще ти отговори..

    Защо търсиш вината в него - ти го сънуваш,нали ?
    Това,че го сънуваш - означава,че през повечето време мислиш за него.
    Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

  8. #8
    начи първо аз се бъзиках ест 4е няма да му кажа така .. второ аз ако мислех за него през цялото време нямаше да пускам тая тема 6тото става безсмислена ... точно за тоя хи4 не мисля,има мом4ета където съм ги харесвала много повече и са били много по-готини и не съм ги сънувала 4 5 нощи подред!!!!!!

  9. #9
    Сънят е нещо подсъзнателно,което понякога не искаш да признаеш пред себе си независимо дали страх или желание,а също така понякога може да бъде защото си преживяла нещо хубаво или лошо и мислиш постоянно за това...

    При теб явно е първия вариант,няма страшно на всеки се случва!

  10. #10
    Голям фен Аватара на gugenceto2
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    584
    Цитирай Първоначално написано от housemusicfan
    и на мен им се случва често да сънувам някой но в моя случай е защото преди да си легна мисля за този човек
    да вероятноста да се случи това каквото си сънувал-а е мака но има и такива хора които го преживяват

    до колкото до съня ти - може би има нещо между вас
    съгласна съм с теб явно се интересуваш от него или подсъзнателно си мислиш за него!въпрос:ти изобщо познаваш ли го съжелявам за тъпия въпрос но....

  11. #11
    Споко,щом не си почнала да сънуваш джедаи и огромни зайци (като мен),да не се притесняваш

  12. #12
    Голям фен Аватара на gugenceto2
    Регистриран на
    Jul 2010
    Мнения
    584
    Цитирай Първоначално написано от tonkata123
    Споко,щом не си почнала да сънуваш джедаи и огромни зайци (като мен),да не се притесняваш
    и аз имам същия проблем

  13. #13
    бее интересното при мен е че аз сънувам мноо повече хората койт смятам за идиоти , от тояя който хар...нз щоо

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си