.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Как да му го кажа???

    Значи харесвам едно момче което е с 3 години по-голямо от мен но не мога да му го кажа защото когато го видя се чувствам като 11годишна а все едно той е на 14 просто се чувствам по-малка и така с това чувство по-потънала в земята!!!Как да постъпя,как да му го кажа???Моля Ви очаквам сериозни отговори!!!


  2. #2
    чакай, нали той е на 14? И когато ти го видиш се чувстваш като 11 годишна? И той е с 3 години по-голям от теб? Мислите ли, преди да пишете? Сериозно - малка си, недей да се пробваш. Учи, защото за момента образованието е най-важно.

  3. #3
    Виж сега... lubomirky е прав обаче, ако толкова много го харесваш, просто му го кажи или поне подскажи. Много малко са тези, които режат само заради възрастта и то при не твърде голяма разлика. Според мен, ако изпитва поне нещо към теб, независимо от известната разлика в годините ви, ще ти даде шанс. Ако много се притесняваш, когато осъществявате някакъв личен контак, като за начало най-добре му пиши. Само не твърде често (по 15 пъти дневно)! Покажи му, че за теб той е специален и, ако ти отвърне със същото, всичко ще се нареди. Айде, успех!!

  4. #4
    абе хора вие не сте разбрали тя НЕ казва,че е на 11, а че като го види се чувства на 11 а все едно той е на 14 ам незнам ко да те посъветвам щот и мен мн ме е срам да призная ако харесвам някое момче ама тва се случва мн рядко щот те на мен ми признават ем ддз както казаха пиши му в скайп, предложи му да излезете, да се опознаете пък дано да стане нещо ай и успехчета
    Icecream/I scream, you scream, we all scream for icecream!(sun)
    Модата се купува, стилът се притежава!

  5. #5
    Супер фен Аватара на aloveyou
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Русе
    Мнения
    2 757
    Ами покажи му по някакъв начин
    Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

  6. #6
    Супер фен Аватара на bloodymirror
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    1 606
    Според мен чувствата ти са смесени..
    и доста трудно разбираеми..
    по-добре не прави опити,без да си сигурна..
    почакай..
    с времето ще разбереш!

  7. #7

    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    sofia
    Мнения
    5

    Re: Как да му го кажа???

    Ами попринцип ако имате един и същ проятел който да познава и двамата много добре (препорачително е да е момиче) я накарай да го попита дали би трагнал с по-малка ако той каже не работата е загубена но ако каже че за него няма значение нека тя да го попита кфо мисли за теб, но да не му казва че го харесваш ее той може и да разбере но ако каже че не го кефиш си намери някой друг

  8. #8
    Няма да тръгне с теб повярвай!

  9. #9
    Супер фен Аватара на roshlichka
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    Някъде таммм...
    Мнения
    1 244
    Знаеш ли аз как правя.. запознаваме се ако го харесвам взимам му скапа.. драскаме всяка вече ставаме приятели ходим на кафе и попринцип той ме пита дали искам да ходя с него.. винаги така става.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от AZBEHORA
    Няма да тръгне с теб повярвай!
    Абе я си затваряй устата

  11. #11
    както каза roshlichka всеми му скайпа..пишете си...по някакъв начин му намеквай, че го харесваш...и така ще станат нещата...а пък ако не станат не се тревожи колко момчета има на тоя свят

    weezy f baby

  12. #12
    миличка, виж сега.. любовта няма възраст! така, че.. опитай се! кажи му! ако не стане поне ще си опитала и няма да съжаляваш! не се умира от тва! ако не можеш да му го кажеш на живо тогава по тела или скайпа, но му нажи току виж ти излезе късмета

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си