.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19
  1. #1
    Аватара на stefanov
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    Силистра
    Мнения
    191

    Какъв е смисълът?

    Защо направиха този раздел? Този раздел се препокрива с всички други! Както в Любов, Секс, Бъдещи мами и разните раздели, тук ежедневно болнави типове пускат теми от сорта на "Дали съм бременна?", "Приятелката ми не ми пуска", "Боли ме 'уя", "На 16 съм а съм девствен/а", "Имам малка пишка" и прочие. Къде е професионалното мнение на "Др.Тийн", което всички се оплакват, че не получават? Защо във въпросните теми отговорите винаги са "Иди на лекар", "Посети гинеколог", "Кажи на вашите" и други подобни, чрез които буквално отпращат хората с нерешени проблеми? Защо 70% от разделите са претъпкани с повтарящи се проблеми на изстрадали тийнове? Защо всяка 2-ра тема изобщо не трябва да се поства?

    Моля всички, които ме подкрепят да изкажат мнението си ТУК!
    The purity of a person's heart can be quickly measured by how they regard animals

  2. #2
    съгласен съм, ама толкова. нищо не мога да направя по въпроса ;<

  3. #3
    Супер фен Аватара на bloodymirror
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    1 606
    '' Защо са го направили?! ''
    ..ами защото има една ПОДРОБНОСТ..
    че в темата Др.Тийн БИ ТРЯБВАЛО да отговарят и помагат малко по-запознати с психологията хора..а в обикновенните теми..
    просто всички потребители имат свободата да помогнат,да изкажат мнение..

    ..разбра ли разликата?

  4. #4
    Аватара на stefanov
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    Силистра
    Мнения
    191
    Цитирай Първоначално написано от bloodymirror
    '' Защо са го направили?! ''
    ..ами защото има една ПОДРОБНОСТ..
    че в темата Др.Тийн БИ ТРЯБВАЛО да отговарят и помагат малко по-запознати с психологията хора..а в обикновенните теми..
    просто всички потребители имат свободата да помогнат,да изкажат мнение..

    ..разбра ли разликата?
    Именно, но нали точно Др.Тийн трябва да изказва мнение в този раздел? ..
    The purity of a person's heart can be quickly measured by how they regard animals

  5. #5
    Супер фен Аватара на bloodymirror
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    1 606
    Ами..
    да,ти кой предлагаш?

  6. #6
    аз предлагам себе си!

  7. #7
    не бе момчето/момичето се опитва да каже, че тря д-р Тийн да отговаря ама не го прави и че няма смисъл от тая тема щот все едно е обща и аз съм на същото мнение.. д-р Тийн никъде не пише
    Icecream/I scream, you scream, we all scream for icecream!(sun)
    Модата се купува, стилът се притежава!

  8. #8
    направете ме др. тийн и ще ви пиша във всичките теми, щом толкова много искате ;>

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от lubomirky
    направете ме др. тийн и ще ви пиша във всичките теми, щом толкова много искате ;>
    За теб разбрахме, обаче е факт, че доктора не си изпълнява задълженията и раздела му е напълно излишен в този форум.
    Човек не обича истински, ако не обича вечно. 19.06.2009

  10. #10
    ще го съдим значи

  11. #11
    само да отговоря на въпроса "защо темите се преповтарят?" ..
    ами, защото при всеки има по нещо различно, дори да е нещо съвсем мъничко е различно... да.. има и теми, които са напълно еднакви, но аз съм забелязала в много УЖ повтарящи се, че има мн голяма разлика...
    и другото, което може да е .. ако ти трябва належащ отговор на някакъв въпрос.. не мисля, че ще изгледаш 1000 страници, ще прочетеш 1000 въпроса и отговора.. а ще пишеш, ще обясниш и ще изчакаш малко докато получиш отговор ... а, за да няма толкова много теми, може би старите и тези, на които не се отговаря трябва да бъдат изтрити ..
    относно Др.Тийн.. не му вярвам на глупостите... защото това са няколко човека с различно мислене... при въпроса .. "секс с прекъсване.. може ли да се забременее?"
    1ви отговор: да може
    2ри отговор: не
    3ти отговор: напълно невъзможно
    4ти отговор: почти сигурно е, че ще се забременее..

    надявам се не съм пропуснала нещо.. :P

  12. #12
    Аватара на stefanov
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    Силистра
    Мнения
    191
    Цитирай Първоначално написано от venityyy95
    не бе момчето/момичето се опитва да каже, че тря д-р Тийн да отговаря ама не го прави и че няма смисъл от тая тема щот все едно е обща и аз съм на същото мнение.. д-р Тийн никъде не пише
    Именно, че аз (момчето ) имам впредвид, че единствените отговори, които получаваме са от незапознати потребители, които в повечето случаи отговарят с “Иди на лекар“!? В смисъл къде е ДР.ТИЙН? Защото се извинявам много, но тези теми могат да бъдат публикувани и в кофата, а там ще получат много по-ясни отговори по простата причина, че Кофата се посещава масово!

    Мерси за подкрепата, колежка.
    The purity of a person's heart can be quickly measured by how they regard animals

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от stefanov
    Цитирай Първоначално написано от venityyy95
    не бе момчето/момичето се опитва да каже, че тря д-р Тийн да отговаря ама не го прави и че няма смисъл от тая тема щот все едно е обща и аз съм на същото мнение.. д-р Тийн никъде не пише
    Именно, че аз (момчето ) имам впредвид, че единствените отговори, които получаваме са от незапознати потребители, които в повечето случаи отговарят с “Иди на лекар“!? В смисъл къде е ДР.ТИЙН? Защото се извинявам много, но тези теми могат да бъдат публикувани и в кофата, а там ще получат много по-ясни отговори по простата причина, че Кофата се посещава масово!

    Мерси за подкрепата, колежка.
    хех нп ама то си е така
    Icecream/I scream, you scream, we all scream for icecream!(sun)
    Модата се купува, стилът се притежава!

  14. #14
    Аватара на stefanov
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    Силистра
    Мнения
    191
    Цитирай Първоначално написано от kamikachy
    само да отговоря на въпроса "защо темите се преповтарят?" ..
    ами, защото при всеки има по нещо различно, дори да е нещо съвсем мъничко е различно... да.. има и теми, които са напълно еднакви, но аз съм забелязала в много УЖ повтарящи се, че има мн голяма разлика...
    и другото, което може да е .. ако ти трябва належащ отговор на някакъв въпрос.. не мисля, че ще изгледаш 1000 страници, ще прочетеш 1000 въпроса и отговора.. а ще пишеш, ще обясниш и ще изчакаш малко докато получиш отговор ... а, за да няма толкова много теми, може би старите и тези, на които не се отговаря трябва да бъдат изтрити ..
    относно Др.Тийн.. не му вярвам на глупостите... защото това са няколко човека с различно мислене... при въпроса .. "секс с прекъсване.. може ли да се забременее?"
    1ви отговор: да може
    2ри отговор: не
    3ти отговор: напълно невъзможно
    4ти отговор: почти сигурно е, че ще се забременее..

    надявам се не съм пропуснала нещо.. :P
    Ясно, не си разбрал/а абсолютно нищо от това, което казах! Пич/маце, идеята ми е, че където и да се публикуват темите, винаги ще получаваме едни и същи отговори! Има нещо вярно в това, което казваш, но не можеш да отречеш, че всяка трета тема е написана от 14 годишна пикла, която още пише неграмотно, тръгнала да прави секс и сега пита дали е забременяла.
    The purity of a person's heart can be quickly measured by how they regard animals

  15. #15
    Аватара на stefanov
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    Силистра
    Мнения
    191
    Цитирай Първоначално написано от bloodymirror
    Ами..
    да,ти кой предлагаш?
    Не предлагам НИКОГО. Предлагам като са тръгнали да събират “Др.Тийн" екип поне да си вършат работата. А не само да обещават и да правят ненужни раздели!
    The purity of a person's heart can be quickly measured by how they regard animals

  16. #16
    явно не четете, и затова пак
    В темите, които се създават тук ще се събира качествена и достоверна информация по проблемите, както и ще се популяризират статиите, които имаме по темата но никой не си е направил труда да прочете преди да пита "Презерватива преди или след свършването се сваля"

    в този раздел може да си задавате въпросите и да получавате отговори от всички и евентуално от мен

  17. #17
    Супер фен Аватара на bloodymirror
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    1 606
    Цитирай Първоначално написано от stefanov
    Цитирай Първоначално написано от bloodymirror
    Ами..
    да,ти кой предлагаш?
    Не предлагам НИКОГО. Предлагам като са тръгнали да събират “Др.Тийн" екип поне да си вършат работата. А не само да обещават и да правят ненужни раздели!
    Е,да,понякога няма никой в отговор на ''проблемите ни'' ,ама..

  18. #18
    Аватара на stefanov
    Регистриран на
    Oct 2009
    Град
    Силистра
    Мнения
    191
    Цитирай Първоначално написано от drTeen
    явно не четете, и затова пак
    В темите, които се създават тук ще се събира качествена и достоверна информация по проблемите, както и ще се популяризират статиите, които имаме по темата но никой не си е направил труда да прочете преди да пита "Презерватива преди или след свършването се сваля"

    в този раздел може да си задавате въпросите и да получавате отговори от всички и евентуално от мен
    Така бе Докторе, ама защо оставяте разни умствено изостанали тийнове да вилнеят из форумите и да пускат глупави теми в сериозни раздели. Главният проблем е, че въпросните потребители като този с глупавата тема за еякулирането в презерватива продължават да ми бърникат в мозъка и да ми причиняват емоционални проблеми. Укротете ги тези 13 годишни, тръгнали да правят секс. Тях и безмислените им проблеми!

    ЕДИТ: Не твърдя, че съм достатъчно зрял да оспорвам действията на модераторите, още по-малко на екипа "Др.Тийн", но въпреки крехката ми възраст мисля, че имам право на мнение.
    The purity of a person's heart can be quickly measured by how they regard animals

  19. #19
    Стефанов, съгласна съм с теб..Именно такива теми трябва да се трият, за да не се получава така че когато ни трябва нещо , да минем през 1000 глупости , за да открием това, което ще помогне и на нас..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си