.
Затворена тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    извинявам се но ...

    Абе мамка му защо не ми чете субтитрите на който и да е филм се пробвам да ги пусна и то почва да ми изписва някви шитни и неще и други playeri пусках и някви кодеци теглих и никаква промяна ... Аре помогнете моля че ми се гледат някви филми дето без субс не може ...
    който търси - намира . ^^

  2. #2
    даа знам го тва че трабва да са в 1 папка и 1 и също име .. не знах ох я чакайте няква програма ми казаха дето отваряла всичко GOM player
    който търси - намира . ^^

  3. #3
    Пък аз имам друг въпрос. Интернет доставчика ми ми предоставя един-единствен сървър, в който обаче си намирам много музика, филми и т.н. Едно време филмите можеха да се теглят, сега могат да се гледат само онлайн, което напълно ме устройва, 'щото ме мързи да си търся филм, че тепърва да си го харесвам, че тепърва да си го тегля... Единственото, което трябва да направя е да си изтегля някаква програмка, че да ми се пускат субтитрите - VobSub. Хубаво, изтеглих си я отдавна още. Преди, като си пусках даден филм, веднага отдолу в дясно ми излизаше иконката на въпросната програма => и субтитрите. Сега иконката не се появява => и субтитри нямам. Някой желаещ да помогне?

  4. #4
    малелеле не знам ... не тръгват и тва е #-!?^\,#" простоо ... тва е ебати
    който търси - намира . ^^

  5. #5
    И GOM i BS Player имат опция за ръчно зареждане на субтитри.

  6. #6
    Успях . След такива мъки просто щеше да е голяма гавра с нервите ми накрая да не успея
    който търси - намира . ^^

  7. #7
    Супер фен Аватара на Jus7DreamBoy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    2 190
    Цитирай Първоначално написано от balon4eeeee
    Успях . След такива мъки просто щеше да е голяма гавра с нервите ми накрая да не успея
    GOM player е як ;]
    СПАМ - Само Пиша Ама без да Мисля
    Голям лаф, дребни пари и мек х*й всеки може да извади!
    Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!
    Таралежът е птица упорита, не го ли ритнеш - не полита.

  8. #8
    Учи езици.

  9. #9
    Мега фен Аватара на hamilcar
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    София/Банкя и на луната за Dragon Stones
    Мнения
    5 317
    Цитирай Първоначално написано от balon4eeeee
    Успях . След такива мъки просто щеше да е голяма гавра с нервите ми накрая да не успея

    Правила на форума!
    Стар ник: xaxo_xixi

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си