.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1

    Спешна ПОМОЩ

    Здравейте.... Искам да си изтегля Windows XP няма значение ква версия... важното е да не е някъква бъгваща... Но ... zamunda.net не ми работи нещо... ако може някъкво линкче... мн ще ми помогните мерси... много многооо.... Ако може без спамм... Грешките си ги имам като правопис...
    It's too late...

  2. #2
    1. в замунда са най-добрите,оправяй си проблема,или браузър или нет настройки !!!! с мозила си нали?
    задник съм.

    Abe horica.Na 13 godini sum i iskam da znam dali edno momiche me haresva!KAK MOGA DA SI STANA GAJE S NEQ?

  3. #3
    Ае не ме пуска ... ако искате да помогните дайте линк...
    It's too late...

  4. #4
    КАК ДА ТИ ПОМОГНИМЕ КАТО СИ ПРОС? ДА ТИ ПРАТА НАПРАВО ТОРЕНТ ФАЙЛА ИСКАШ ЛИ ВЕ?
    задник съм.

    Abe horica.Na 13 godini sum i iskam da znam dali edno momiche me haresva!KAK MOGA DA SI STANA GAJE S NEQ?

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от kidwestern
    КАК ДА ТИ ПОМОГНИМЕ КАТО СИ ПРОС? ДА ТИ ПРАТА НАПРАВО ТОРЕНТ ФАЙЛА ИСКАШ ЛИ ВЕ?

    Кой е просТ?? Ха-Ха какъв си калпак самооо... да прати ми го .... Разбирал той... аз не съм в територията на България ... и не ме пуска в сайта щото е български... ПросТЬО .... Прата???? Малиййийийиии кой го казва... научи се на БЪЛГАРСКИ... Срам и позор за БЪЛГАРСКАТА нация... уууууууу...
    It's too late...

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от stupid0boy
    Цитирай Първоначално написано от kidwestern
    КАК ДА ТИ ПОМОГНИМЕ КАТО СИ ПРОС? ДА ТИ ПРАТА НАПРАВО ТОРЕНТ ФАЙЛА ИСКАШ ЛИ ВЕ?

    Кой е просТ?? Ха-Ха какъв си калпак самооо... да прати ми го .... Разбирал той... аз не съм в територията на България ... и не ме пуска в сайта щото е български... ПросТЬО .... Прата???? Малиййийийиии кой го казва... научи се на БЪЛГАРСКИ... Срам и позор за БЪЛГАРСКАТА нация... уууууууу...

  7. #7
    боже господи.
    тоя ме метна в абсурда.
    торент файл знаеш ли кво е?
    ти елементарни познания нямаш,ве,бот ли си къв си .

    "и не ме пуска в сайта щото е български... ПросТЬО .... Прата"


    я пак?
    задник съм.

    Abe horica.Na 13 godini sum i iskam da znam dali edno momiche me haresva!KAK MOGA DA SI STANA GAJE S NEQ?

  8. #8
    ае ей бастун.... ти от каде си е... .... пффф знам к'во е торрент файл мой човек... прати ми го де... или незнаеш как??? death_boy_@hotmail.es
    skype : fuck__life_

    Ти нямаш познанията.
    It's too late...

  9. #9

    Re: Спешна ПОМОЩ

    Цитирай Първоначално написано от stupid0boy
    Здравейте.... Искам да си изтегля Windows XP няма значение ква версия... важното е да не е някъква бъгваща... Но ... zamunda.net не ми работи нещо... ако може някъкво линкче... мн ще ми помогните мерси... много многооо.... Ако може без спамм... Грешките си ги имам като правопис...
    Ето заповядай линк: Щракни точно тук!!!

    П.С. - Windows-а е XP - SP2 (работи безпроблемно!!!)
    -Надявам се да имаш регистрация за сайта...

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от stupid0boy
    ае ей бастун.... ти от каде си е... .... пффф знам к'во е торрент файл мой човек... прати ми го де... или незнаеш как??? death_boy_@hotmail.es
    skype : fuck__life_

    Ти нямаш познанията.
    понеже съм бастун и нямам познанията,ще пожелая на майкати да спре да поема миризливия ти немит,рязан,кирлив член.
    не ми пиши повече
    задник съм.

    Abe horica.Na 13 godini sum i iskam da znam dali edno momiche me haresva!KAK MOGA DA SI STANA GAJE S NEQ?

  11. #11
    Виж кво лайновоз мазен... Ходи кажи на майка ти да слезне от магистралата и тогава ми говори .... Ясно ли ти е? И си оправи отсъствията от час по БЕЛ Да еба педалчето ти мазно
    It's too late...

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от stupid0boy
    Виж кво лайновоз мазен... Ходи кажи на майка ти да слезне от магистралата и тогава ми говори .... Ясно ли ти е? И си оправи отсъствията от час по БЕЛ Да е** педалчето ти мазно
    не си ли в джамията,или се върна?
    жалко че ни си в бг ):
    задник съм.

    Abe horica.Na 13 godini sum i iskam da znam dali edno momiche me haresva!KAK MOGA DA SI STANA GAJE S NEQ?

  13. #13
    Не в Узбекистан съм в град Яжгояко
    It's too late...

  14. #14
    Усещам как и двамата ще си лапнете бановете...

  15. #15

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от martoxp
    http://www.microsoft.com/windowsxp/downloads/default.mspx - айде запей
    Аз да запитам - какво да дири тук момчето?!?! Все пак да не забравяме, че операционната система на Microsoft не е безплатна...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си