.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1

    имам ли надежда ?

    Здравейте на Всички Сужелявам за темата, защото може да ви се стори глупава, но все пак бих искала да чуя различните мнения.

    Става въпрос че страшно много харесвам едно момче, но той си има приятелка от страшно много време, и много държи на нея,обаче нещата между тях последно време не вървят много и аз несъзнателно се намесих в отношенията им. получи така че някак си съм между тях и всички нейни приятелки и т.н гледат да запазят по какъвто и да е начин вруската им, макар че не осъзнават колко са тъпи, зашото от тях не зависи нищо .. добре де почти нищо . Та.. проблема е че и той ми е показвал че има симпатии ( поне така си мисля, защото 1 седмица се държи по един начин, а следващата по друг, и ме обърква :-о ) но явно просто го е страх да не нарани приятелката си, незнам какво може да го спира. И въпроса ми е .. има ли смисъл изобщо да се меся още повече или да прекратя нещата... защото ако предпиема някаква стъпка незнам каква ще е реакцията му... изобщо съм объркана ацки много.

  2. #2
    Иска ми се да бъда ужасно груба с теб... Мрзя момичета, които се намесват в чуждите връзки.. Това е отвратително подъл, интригантски и гнусен метод да търсиш щастие, като го отнемаш от някой друг. Веднага ти казвам, понеже съм поживяла малко повечко от теб, че в еднаа връзка понякога има периоди на рутина, в които имаш нужда просто малко да пофлиртуваш с някой друг, настрани.. И под флирт разбирам някоя и друга по-мила дума или закачливо подхвърляне.. Тъй че, миличка, съжалявам, но си извън класацията. Ако той имаше нещо към теб, щеше да ти каже.. А ако аз бях на мястото на приятелката му, едва ли щеше да си измежду живите..

  3. #3
    ами.. извинявай .. написано е точо и ясно че стана съвсем несъзнателно и изобщо не съм го имала за цел нито нещо от сорта Само още нещо да подчертая момчето е на 18 а тя е 8-ми клас, не че има огромно значение но все пак, той ми беше казал че винаги е търсил нещо като мен и че ако го намери ще направи всичко възможно да го има, защото сегашната my приятелка прави само и единствено това да го наранява. А и .. под намесване във връзкате нямам предвид да правим нещо зад гърба и .. а по скоро да бъдем чесни и искренни един със друг.

  4. #4
    нема надежда, утре ше мреш

  5. #5
    След като излиза с 8класничка от "ужасно много време", значи нещо в тая 8класничка го привлича и задържа, тъй като около него има предостатъчно други момичета, с които той евентуално би могъл да излиза, ако не намира квото му е нужно във връзката си.. Несъзнателно.. Какво значи несъзнателно... В момента, в който разбереш,че човекът е обвързан, просто прекратяваш и край..
    Не ми се е случвало подобно нещо и дано не ми се случи, но ще ти го обрисувам така..
    Представи си,че майка ти и баща ти се обичат ужасно много, но той наема супер секси секретарка, която започва да му се умилква.. Как ще реагираш,а ?? Бахти развратения народ, толкова ли няма необвързани момчета покрай теб, че си тръгнала баш пък с този да се занимаваш.. И другото.. Щом като си има сериозна приятелка, а флиртува с тебе и те "обърква" прави си сама изводите за тоя младеж...

  6. #6

    waw..

    Като за начало не мога да разбера защо и скочихте така на момичето? Може пък онзи да се е отекчил и да си е потърсил друго момиче, какъв е проблема? Пък и той може просто да заблуждава че я обича и че държи много на нея, и да чака тя да направи грешката за да я зареже.. незнам.. поне мнението ми е такова. Все пак тук става на въпрос, печели най добрата :Д а не най баналната, пък и щом са от доста време и тя е 8ми клас .. значи може вече да му е омръзнала, вариантите са много. А на теб хаппъкид мога да ти пожелая само Късмет с момчето човек трябва да постига това което желае-било то нещо от рода на проблеми те ти или не . Зашото не винаги живота е толкова мил и добър,след като той не е, защо и ти да си...
    вярно че не е много хубаво това което казва, но пък не и кой знае какво, това се случва прекааленоо често и без това.



    [ лично мнение ]

  7. #7
    Направо му налитай, няма какво да го чакаш. Тея малките нямат край, а и щом само го наранява.. ясна работата що е с него. Той може и да е свикнал с нея, но трябва да помисли и какво е добро за него и какво не. Незнам, може би е по-добре да говориш с въпросното момче да се изяснят нещата. Според мене тея дребните нахалитети нямат място при момче като този, за който говориш!!!

  8. #8
    Браво.. Подкрепяйте я да ходи да курвее на ляво и надясно с обвързаните момчета.. Да, това е най-правилния начин.. !!!

  9. #9
    em kfoo kaja nzz ako momcheto e tr1gnaLo ok ama ako si tr1gnaLa tu moute uzvunenuq ama ako bqh na momucheto nqmashe da si tyka sq ako imashe neshto k1m teb shte skysa s neq ii shte prodylji st eb ako nqma sry momchetat sa napredskazyemi ama ne e hybavo da se byrkash v chyjda wr1zka aosven ako momcheto ne doide smao pri teb

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от DIVINE_TIME
    Браво.. Подкрепяйте я да ходи да курвее на ляво и надясно с обвързаните момчета.. Да, това е най-правилния начин.. !!!
    И Аз съм на същото мнение като теб, но, кажи ми какво да направиме? Мисля, че това не е наша работа, дори и да се ядосваш, нищо няма да промениш.. Много добре знаеш, че винаги ще има такива хора, независимо дали са Момичета или момчета.. това вече си е до родителите.. защото ако я бяха научили на нещо, тя нямаше да ни задава този въпрос? а щеше да си отговори сама? Не съм ли прав? Отвратен съм..

  11. #11
    swipss говориш глупости .. какво е общото със родителите и проблема на момичето ? не е толкова до родители а до чувства,факти, случки с момчето за което да говори и така нататък а тя щом да задава този въпрос, има и възможност и той да и е дал няква надежда и после да се е отказал като се е оправил със приятелката си ..

    всичките някви я изкарахте курва момичето и т.н
    май вобще няяте и на представа кво значи думата курва?? хахахаха

    и така..
    според мен ще е по добре да изчакаш да видиш и да прецениш..ако той наистина има чуства към теб ще ти ги признае мила, а ако не е така поне си запазвате отношения и се се замисли за някой друг пич :P

  12. #12
    виж сега.. разбирам те и мисля, че трябва да направиш нещо - опитай се да разбереш дали той е безразличен към теб или не. щом нещата между тях не вървят значи ти си на ход. да, гадно е да се месиш във връзките на другите, но всички гледат да извлекат полза за себе си днешно време затова действай преди да се озовеш сама на улицата с разбито сърце - повярвай не е особено приятно! ..

  13. #13
    Ако си по-хубава от нея имаш надежда.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си