не вярвам........
но пък филмът е мн як![]()
нека, и да се свършва вече!
хахах колко пари се направиха по тая тема просто не е истина, такова нещо като 2012-краят на света има по филмите, 2012 свършва календарът на маите и ТОВА Е!
явно им е писнало да драскат...
КО?!![]()
не е ли вярно?
то густо, то пусто
Глупости пъъълни!
ти си от първия тип,но не искаш да го покажешПървоначално написано от SofiaRegularCunt
![]()
защо да се радваш!!!?
ако започне чисто нов свят,той отново ще достигне нашата предполагаема участ!
но ако оцелеят някои,промяната ще е налице
Слейър направиха концерт на 06.06.2006г.Първоначално написано от BlueAvalanche
![]()
Света отива към зле.
Края няма да е рязвък, освен ако няма фатален сблъсък с друго небесно тяло.
Възможностите са много и са различни.
Не се тормозете да го мислите, гледайте си живота и толкова.![]()
Доколкото си спомням и 2000 трябваше да свърши, беше мн сигурно, щото Нострадамус го беше предсказал (а той е мнооого добър, човека си е разбирал от работата ;р). После се оказа, че не било 2000-ната, 2001 щяло да бъде, объркали се били. (: Сега 2012... Е, а дано не се бъркат повече, че все не можем да го дочакаме.![]()
на хората им давам още 2000 години макс... даже много опитимистично звучат
Светът като цяло водейки същата с нищо неограничена политика на безконтролно размножаване е обречен на крах. Принципа на Малтус в действие. Няма нищо което да го отклони от траекторията освен масово измиране на голям брой хора по някаква причина и дори и това просто ще отложи краха а няма да го предотврати. Нужна е коренна промяна в идеите и ценностите за да има някакъв изход от ситуацията.
Край на света във вашия и в холивудския смисъл на думата е доста невероятен, докато края на света такъв какъвто го познаваме е неизбежен.
Визирам коренна промяна в начина на живот, в възможностите, във вида и количеството на приеманата храна, дори на идеалите и ценностите към пъти по-лошо.
Събитието ще бъде деконструкция на съвременните общества, икономика, и планове за развитие до по-стабилни и базирани на реалността нива.
Процеса вече е започнал, 2012 процеса ще продължава. Въпроса е колко точно ще продължи и как ще изглежда всичко след края му.
Оттук нататък живота ще се променя единствено към по-лошо и основните схващания и понятия за света ще претърпят коренни промени, сблъсквайки се със непреодолимата стена на ресурсните ограничения.
Без повече подобни картинки!
.: machoka :.
Аз се надявам да свърши. Така ще имам основателна причина последния месец да не знам къде се намирам.
аз понеже съм егати оптимиста и реалиста си мисля да живея до когат ми писне(демек няма да е скоро),а пък в такива глупости не вярвам,ако ми го докажат може би по ще съм склона![]()
п.п.толкова отчаяни хора ли има от живота че искате той да свърши?![]()
много си прав, бате! Евала! Но за всичко това е виновен Костов !Първоначално написано от SofiaRegularCunt
![]()
А някои говорят, че Костов бил режисьор на филма?
"Tolerance and apathy are the last virtues of a dying society..."
-- Aristotle
И на мен ми писна да я гледам тая дата навсякъде.Ще дойде 2012 и ще видим какво ще стане(най-вероятно нищо интересно).Какво са се вкопчили всички репортери и режисьори в идеята за края на света.Както казаха преди мен одавна света си е заминал,вече нито има морал,нито някакви ценности,които да ни правят живи ХОРА.
доказано е, че Костов съсипва държавата и 2012 ще дойде на властПървоначално написано от martini
оттам и края на света...
Света няма да свърши.... просто ще има огромни и колосални промени в начина на живот на всеки 1 от нас.Света наистина може да свърши,но за нас.Трябва да изберем дали да престанем да се ебаваме с природата или да си измрем..
Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.
Уеуе,къв е тоя филм?
И сестра ми - верно,че е малка и тъпа ама се прибира и "Ау,ужас,то не се знае какво ще стане тогава..."![]()
Имам само едно да ви кажа : ГОТВЕТЕ СЕ!
Значи,календара на маите просто свършва 2012,бях чул и че предричали край на някакъв цикъл от не знам си колко години обаче и така да е,НИКЪДЕ в календара им не се споменава за край на света...писна ми от тези фарсове,на бас че идеята е американска.За момент се замислих дали някой идиот не е пуснал слуха,че да могат да прокарат поредния филм за Апокалипсис![]()
![]()
Дано стане ,искам да гледам как гори света , и да загинем пияни с аверите пйеки като за последно ..![]()
Гледах филма, не ми хареса. Имаше някои моменти, които бяха безмислени.
Не, не вярвам, че на тази дата и година ще дойде края на света.
Вероятността да се случи нещо е много голяма . Първо , в цикъл през 2600 години май години слънцето се изравнява със нашата галактика - млечният път и това дава началото на нова ера на земята . Има доста доказателства от биологична и физическа гледна точка и разбирасе всеизвестните придсказания на Нострадамос , чийто предсказания могат да се поставят на доста съмнения . В Календарът на маите обаче няма 2 месеца от нашия календар , които са добавени от нас и това май бяха юни и юли . Поради този факт се получават логични разминавания във времето ... разбирате ли ? ;D xaxaxaxax
Ъъъ според мен и филма и всичките офанзиви около 2012 са си точно пълна конспирация ногласена добре на която сме подложени кажи-речи изцяло .
който търси - намира . ^^
От физична гледна точка все още не може да се случи.
От гледна точка теорията за календара на маите, той просто изразява определена цикличност.. повтаряла се досега достатъчно пъти, за да се заключи че тва са пълни глупости.
Много от предсказанията на Нострадамус са преведени както им изнася.
Филма.. ? След 10тата минута заспах.
.!.