.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 42
  1. #1

    Drugevil VS Drugs Hater

    Модата да се надрусаш не ми допада.


    Прави ви кухи същества.


    Правите теми, в които обсъждате какво сте зимали. Това вид хвалене ли е? Щом зимаш наркотици или се напушваш си? Какво си?

    Номер 1 ли? Какво?
    Липсват ви лекциите за наркотиците и какво причиняват те.

    Знам, на вас не ви пука, защото вече част от мозъчните ви клетки липсват.

    Някой каза, че тревата е полезна, че не е наркотик, че е нещо хубаво.

    Смешковците, които защитават Христо Ботев и Левски категорично дадоха съвет на малките да взимат наркотици.

    Вие сте наистина най-големите палячовци. Патриоти, а? Патриоти на цирка. Това поколение сте ненормални и нищо повече.
    Като сте големи патриоти, ходете сваляйте правителството, малко или много. Ще умрете, но, нали сте патриоти? Смешници.

    Явно всичките тези работи, които взимате ви пречат на мисловия процес.

  2. #2
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    ^Те не са патриоти ... просто лицемери.

    Теб може да те хранят че говориш това и онова и как не било правилно ама поне си го казваш в прав текст!
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от InitialD
    ^Те не са патриоти ... просто лицемери.

    Теб може да те хранят че говориш това и онова и как не било правилно ама поне си го казваш в прав текст!
    Ох, толкова да ме радваш
    Направо ми пълниш душата

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    1 089
    Прав си за наркотиците най вече от синтетичните. ИнитиаД също е прав, казваш си в прав текст кво ти е на душата. Сега искам в прав текст да ми напишеш вредата от тревата, но не влиянието и което се оказва когато я употребиш.

    Затъпяването и зависимостите не ги броим защото са интернет глупост. Но нека преди това сключим облог на по биричка. Та ето го : обзалагаме ли се че аз ще изброя повече приложения и полезни качества на конопа от колкото ти вредни ? Четох темата ти за модераторите. Прав си, но сега ти си човека който обижда само защото употребяваме трева. Ти по какво съдиш за хората ? По това че пушат трева или по това какво имат в главата. Нормално е да си предубеден. Не си пробвал не знаеш за какво става въпрос. Като се има впредвид и социално - обществената пропаганда която се всява е нормално да мразиш нещо и да наричаш хората пропаднали защото я употребяват. А замислял ли си се за какво я употребяват ? Не вярвам - аз ще ти кажа. За забавление предимно. Както хората пият алкохол по баровете и кръчмите така и ние бохваме за разнообразие от трезвения начин на живот, за веселба, за смях. Какво ме интересува че хората прескачали от трева на синтетика ? Я сега се замисли кой е виновен затова нещо. Човека или тревата. Тревата ли те кара да шмъркаш или шибаната психика ? Гледате приятелите ви правели това онова. Приятелите ви са 15 до 17 годишни пишлемета които искат да са модерни и не искат да се отритнати от компанията. Затова не е виновна синтетиката или тревата а самите те. Синтетиката просто досрутва лабилната и крехка психика на тинейдъра. Тревата е психо - активна. Тя активира доста сензури и рецептори на мозъка и той получава хиперфункция, но защо непременно трябва да те бавноразвиващ или да килва мозъчните клетки. Тревата пречи на мисловния процес, алкохола също. Но когато ще разпускаш няма да ти пука защото се предполага че разпускането е да правиш нещо неангажиращо. Като виждате някви изсулени измекяри да саскат по улицата така има хора заемащи високи и отговорни постове които разпускат именно с трева, но тях няма да ги видите да пушат всъщност и надали ги подозирате. А куките като пушат марихуана ? А политиците ? Само не ми разправяйте това онова. Пак повтарям не сте пробвали не знаете за какво иде реч.

    Свастика. Грешен начин да преценяш хората по това дали пушат трева или поркат алкохол петък вечер. Нито синтетиките, нито тревата, нито алкохола са дошли при тебе да те карат да ги употребяваш. Човек доброволно се съгласява затова. Така че не изкарвайте тревата трамплин към всичко останало. Всичко си е до човека !

  5. #5
    абе как тревата ще е нещо хубаво,бе я се осъзнайте..

  6. #6
    Тревата е хубаво нещо, обичам зеленината!
    Виж, марихуаната е друго нещо.

  7. #7
    Аватара на PiruBloodz
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Варна
    Мнения
    1 985
    Марихуаната спира развитието на рака.

  8. #8
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    SWASTICA и InitialD не знам, какво взимат, ама е много силно. Няма такъв филм.
    Grumpy old madman

  9. #9

  10. #10
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Сваст, отречи, че взимаш наркотици....
    отречи!

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    1 089
    Цитирай Първоначално написано от Bianca
    Тревата е хубаво нещо, обичам зеленината!
    Виж, марихуаната е друго нещо.
    Какво е марихуаната ? Знаеш ли от къде произлиза думата ? А марихуаната не е ли зелена ? Не се ли вписва към зеленината която обичаш? Виждала ли си марихуана и можеш ли да различиш растението ? (не си прави труда да търсиш в гоглето ясни са ми отг. на въпросите).Да знам че това не е голяма гордост но моля те просто моля те не пиши неподготвена. Знам че искаш да изпъкнеш с поредното клиширано мнение, знам че искаш да покажеш колко "голям" умствен капацитет имаш но не става... не пиши там където познанията ти върху нещо са някви теоретически без практическо занимание. Другаде се прави на умница.

    Поздрави !

  12. #12
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    патриоти, треви , много се филмирате деца ама много, тревата не е вредна а патриотизма е друго Сякаш идеята ви като пишете в тоя форум и да се докажете на самите себе си ами нестава бе хора не става така . Всички сте се чалнали по форумни моди .

  13. #13
    Мега фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Utopia..
    Мнения
    4 561
    тия 2мата са яка двойка
    лика-прилика като два стръка иглика

  14. #14
    Тревата била безвредна и нямало последствия, а?

    Ми тогава защо е забранена?

  15. #15
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от SWASTlCA
    Тревата била безвредна и нямало последствия, а?

    Ми тогава защо е забранена?
    Ми алкохола и цигарите що са разрешени?
    Grumpy old madman

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Canis_Dirus
    Цитирай Първоначално написано от SWASTlCA
    Тревата била безвредна и нямало последствия, а?

    Ми тогава защо е забранена?
    Ми алкохола и цигарите що са разрешени?
    Защото не говорим за тях.


  17. #17
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от SWASTlCA
    Цитирай Първоначално написано от Canis_Dirus
    Цитирай Първоначално написано от SWASTlCA
    Тревата била безвредна и нямало последствия, а?

    Ми тогава защо е забранена?
    Ми алкохола и цигарите що са разрешени?
    Защото не говорим за тях.

    Издаването на присъда обикновено е свързано с повтаряне на подобна, или създаване на прецедент.
    Тук имаме база за сравнение, което предполага, че тя следва да се използва, защото марихуаната не е единствения опиат.
    Grumpy old madman

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от Canis_Dirus
    Цитирай Първоначално написано от SWASTlCA
    Цитирай Първоначално написано от Canis_Dirus
    Цитирай Първоначално написано от SWASTlCA
    Тревата била безвредна и нямало последствия, а?

    Ми тогава защо е забранена?
    Ми алкохола и цигарите що са разрешени?
    Защото не говорим за тях.

    Издаването на присъда обикновено е свързано с повтаряне на подобна, или създаване на прецедент.
    Тук имаме база за сравнение, което предполага, че тя следва да се използва, защото марихуаната не е единствения опиат.
    Ти смяташ цигарите за опиат?

  19. #19
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    ^Към цигарите се пристрастяваш но надали те успиват или правят агресивен, което повечето наркотици правят!
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  20. #20
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от SWASTlCA
    Ти смяташ цигарите за опиат?
    Нещо друго да си изсмучеш от пръстите?
    От "марихуаната не е единственият опият" до "Цигарите са опият" има разлика. Или ти не правиш?

    Цитирай Първоначално написано от InitialD
    ^Към цигарите се пристрастяваш но надали те успиват или правят агресивен, което повечето наркотици правят!
    Някой стават агресивни от алкохол, други заспиват. Някои наркотици те унасят и ставаш покорен.

    Към захарта се пристрастяваш (механизма е абсолютно същия като при цигари, алкохол, или наркотици), тя ти отслабва имунната система и може да предизвика диабет и наднормено тегло. Доказано. Защо не е забранена?
    Grumpy old madman

  21. #21
    Супер фен Аватара на InitialD
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    Източен Бейрут , Ливан
    Мнения
    1 805
    ^На това нямам отговор а щеше да е хубаво да имам!
    И тази година най - шумна бе групата на православните араби.Младежите с пълно гърло викаха "Иисус е наш Бог".Преди години било решено арабите да не бъдат допуснати в комплекса.Свещения огън обаче не паднал, докато прогонените не влезли.

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от Canis_Dirus
    Цитирай Първоначално написано от SWASTlCA
    Ти смяташ цигарите за опиат?
    Нещо друго да си изсмучеш от пръстите?
    От "марихуаната не е единственият опият" до "Цигарите са опият" има разлика. Или ти не правиш?

    Цитирай Първоначално написано от InitialD
    ^Към цигарите се пристрастяваш но надали те успиват или правят агресивен, което повечето наркотици правят!
    Някой стават агресивни от алкохол, други заспиват. Някои наркотици те унасят и ставаш покорен.

    Към захарта се пристрастяваш (механизма е абсолютно същия като при цигари, алкохол, или наркотици), тя ти отслабва имунната система и може да предизвика диабет и наднормено тегло. Доказано. Защо не е забранена?
    Стига, бе! Ясно ми е, че всичко е вредно, ама АМАН! Това да не би да означава, че трябва да се тровя с наркотици, защото, така или иначе, захарта е вредна, въздухът, който вдишваме е вреден, малко помръдване на мозъчните клетки също би било вредно, м?!

  23. #23
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Цитирай Първоначално написано от Bianca
    Стига, бе! Ясно ми е, че всичко е вредно, ама АМАН! Това да не би да означава, че трябва да се тровя с наркотици, защото, така или иначе, захарта е вредна, въздухът, който вдишваме е вреден, малко помръдване на мозъчните клетки също би било вредно, м?!
    Какво означава е въпрос на интерпретация. Може би означава, че всеки е свободен сам да направи избора си, дали и с какво да се трови.
    Grumpy old madman

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от Canis_Dirus
    Цитирай Първоначално написано от Bianca
    Стига, бе! Ясно ми е, че всичко е вредно, ама АМАН! Това да не би да означава, че трябва да се тровя с наркотици, защото, така или иначе, захарта е вредна, въздухът, който вдишваме е вреден, малко помръдване на мозъчните клетки също би било вредно, м?!
    Какво означава е въпрос на интерпретация. Може би означава, че всеки е свободен сам да направи избора си, дали и с какво да се трови.
    За това си донякъде прав, но работата е там, че човек опита ли нещо – завлича и останалите след себе си.

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от SWASTlCA
    Тревата била безвредна и нямало последствия, а?

    Ми тогава защо е забранена?

    Защо тогава мога да си намирам всяка вечер безплатно?

    П.С. Аз само веднъж съм пробвала, не ми хареса, но момичетата, с които излизам всяка вечер си взимат без пари. : )

    П.С. 2 Аз съм твърдо против всякакви наркотици; не взимам; другите не ме интересуват, не мога да налея мозък на човек, който не иска да ме чуе.
    And now you want somebody
    To cure the lonely nights
    You wish you had somebody
    That could come and make it right....

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си