.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 26
  1. #1

    Как можаха...

    да изберат тая Сандъкова за кмет?

  2. #2
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    аз им казах
    Grumpy old madman

  3. #3
    бе тая е супер зле.. да си ходи на село да плете вълнени чорапи за УНУЦИТЕ...

  4. #4
    hottie
    Guest
    Ужасно непостоянна е

  5. #5
    Малко извън темата: За кмет не знам дали става, но като министър на образованието мисля, че ще пооправи маалко системата.

  6. #6
    Аватара на ifilin4ica
    Регистриран на
    Apr 2009
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    750
    Цитирай Първоначално написано от Fickle
    Малко извън темата: За кмет не знам дали става, но като министър на образованието мисля, че ще пооправи маалко системата.
    Няма какво да пооправя вече. Ще има нов министър на образованието.

  7. #7
    Супер фен Аватара на lDoLLl
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    1 019
    Като министър на образованието беше провал според мене.
    Първо онзи брутален гаф със електронното записване в детските градини (който беше отдавна и се позабрави), след това отменянето на изпитите след 7 клас. Такъв изпит съществува от десетилетия и отсява горе-долу реално кандидат-гимназистите. Сега това външно оценяване.. еми извинявам се, ама този изпит е изготвен така, че да бъде покрит от всички двойкаджии и тройкаджии, как може това да е мерило..

    Сега като е кмет не знам какво да очаквам просто..
    You got to work hard
    For your dreams to come true
    Got to keep the flame alive...

  8. #8
    Оф оставете... ами кой ще е сега на образУванието ?

  9. #9
    Мега фен Аватара на SunSmile
    Регистриран на
    Mar 2008
    Мнения
    5 537
    Цитирай Първоначално написано от SofiaRegularCunt
    нали знаете кво означава ФАНДЪК
    какво?
    Нея целуваш нали и
    нея лъжеш ти
    както мене лъжеш ти
    Щом дo мене той заспи
    знам, че искам да си ти
    трябва да реша ... трябва да реша...

  10. #10
    Пак същата работа..

  11. #11
    Супер фен Аватара на lDoLLl
    Регистриран на
    Dec 2006
    Мнения
    1 019
    фандък означава боклук, прах, съвсем сериозно
    You got to work hard
    For your dreams to come true
    Got to keep the flame alive...

  12. #12
    hottie
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от SunSmile
    Цитирай Първоначално написано от SofiaRegularCunt
    нали знаете кво означава ФАНДЪК
    какво?
    масур/топка плат/памук/козина нещо такова значи..абе ако ти кажат, че пуловера ти е на фъндъци не е добре

  13. #13
    Аз я подкрепям. Познавам я лично, преди 10на години ми беше директорка в училище и знам що за човек е. Смятам, че тя ще се справи.

  14. #14
    хахаха тоя па намери кво да каже

    Тва е като Спортист Своге как даде победата на Левски с 2:3, за да не изпаднат у Б група


    фандък работа

  15. #15
    Супер фен Аватара на BoCupycake
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    България
    Мнения
    1 140
    Честита да ви е и със здраве да си я ползвате.

  16. #16
    Супер фен Аватара на BoCupycake
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    България
    Мнения
    1 140
    Цитирай Първоначално написано от SofiaRegularCunt
    Цитирай Първоначално написано от BoCupycake
    Честита да ви е и със здраве да си я ползвате.
    ама у твоя град като пуснат метро,у моя ше летиме с летящи чинии и совалки майна
    Ама наистина лиии? К'во е т'ва летящи чинии и совалка,прощавай града ми е много малък и познанията твърде ограничени.

  17. #17
    Супер фен Аватара на BoCupycake
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    България
    Мнения
    1 140
    Е прекалено скъпо за обучение дадено от "софиянец" с шопски корени.Искам нещо по real копеуе.

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2005
    Град
    i`m lost (;
    Мнения
    2 152
    Цитирай Първоначално написано от gsh
    Аз я подкрепям. Познавам я лично, преди 10на години ми беше директорка в училище и знам що за човек е. Смятам, че тя ще се справи.
    има разлика от това да ръководиш начално училище и да управляваш столицата на България.

    не може една учителка да се справи с проблемите на София. просто на нея й липсва капацитет
    Свестните у нас считат за луди


    части от мен

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от Briseis
    Цитирай Първоначално написано от gsh
    Аз я подкрепям. Познавам я лично, преди 10на години ми беше директорка в училище и знам що за човек е. Смятам, че тя ще се справи.
    има разлика от това да ръководиш начално училище и да управляваш столицата на България.

    не може една учителка да се справи с проблемите на София. просто на нея й липсва капацитет
    тя отдавна е в общинския съвет на София

  20. #20
    Супер фен Аватара на raduna
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    ТУК
    Мнения
    1 198
    Както писаха в един друг форум:
    "Благодарим на софиянци за избора, сега поне образованието има шанс"
    Sad But True

  21. #21

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    бълХаристан
    Мнения
    1 712
    кой бе? кадиева-фандъкова ли, опа грешка фандъкова-борисова ли

    аз не гласувах честно казано, но нямаше и кой друг да бъде алтернатива, ако има нужда от такава.
    достоен кандидат не видях, кадиев само споменаваше че имало нужда от промяна! е ква промяна бе, той гейчето управляваше цялата държава до преди 4 месеца що не внесе промяна в национален мащаб? общо взето кадиев беше подставено лице, сега за нещо в партията е кандидат и ще си го изберат там на някакво постче да си взима заплатката.
    тия всички ако ги изгонят от партията - станишев, овчаров, кадиев и другите ще умрат от глад, защото не знаят как да изкарат 5 лв с ръцете си! особено станишев - що за лидер е тов момченце-гей? не е ходил в казарма, няма трудов стаж, баща му стария станишев от ЦК-то, пълен връзкар и безидеен мухъл. даже не можа с йончева да скалъпи една история за да не го припознаят като ЛЯВ активист на партията. кадиев даже и не го знам къв е, някакъв съветник някъде, кво ще съветва бе, бат ии червения боклук! а овчаров освен да лъже и краде партийно не може нищо друго (атомна физика е завършил май)
    още от времето на жанчо се е загнездил и го прецака още тогава. загнездил се и не пуска. изобщо трябв ада се спрат парите за партиите от държавата, ние ще им плащаме на тия дебелогъзи идиоти от нашия джоб. да се издържат от членски внос бе!

    а за фандъкова, то е ясно че бойко ще командва. така трябва да се съсредоточава властта в една партия за да има после от кого да се търси отговорност, не да се прехвърля топката като в тройната коалиция. а бойко може и да не ми допада по някои показатели, но поне има вид на лидер -стабилен мъж! мъж, не гей като станишев да ставаме за срам по света с неговата хилава фигура и малка заешка уста. бойко като застане до саркози и медведев и им скрива топката на тия запъртъци, има си осанка на лидер - както хитлер, мусолини, путин, сталин.. .е тва е! пък има време да видите ще го бъде ли
    аз най-съм доволен че им се подигра на БСП - успех в село беглеж!

  22. #22
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    СЕЛСКА КУРВА!
    миниум,сребърен нитрат,упсарин,сярна киселина,маргарин,машинно масло,антифриз,пропанбутан ,пичи сок,доматено пюре,ц200,свинска мас и херинга за нея!

    to be continued

  23. #23
    Аватара на term0t0
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    морската столица
    Мнения
    1 058
    Бойко Борисов предин да стане охрана на живков е бил нек'во полицайче.Дядото като правели нек'ва сонда и на празненството и Бойко Борисов бил там

    Молът е културна работа и там се срещат САМО интелигенти хора.

  24. #24
    Костов е виновен

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от WooDo
    Костов е виновен

    Точно така!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си