.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1

    Мн бързооо

    Трябва ми музика за презентация. Темата е Климент не само като историческа личност но и като училище. Мн бързоо за неска е. Моляя тнкс предварително

  2. #2
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Толкова ли не можеш да избереш някоя Патриотична песен

  3. #3
    не мога моля ви неска карах 4астр часа информатика. и трябва да уча плс помогнете обе6тава ще се реванширам

  4. #4
    пък и трябва да е някоя нежна мелодия

  5. #5
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    И аз днес правя презентация и добавих песен...какво горе долу искаш и разбираш под нежна мелодия,мога да се опитам да ти помогна ахах

    http://vbox7.com/play:920063ac

  6. #6
    6те съм ти мн благодарна .. Мн Мн Мн благодаря 6те направя каквото иска6 мс мс мс мн
    а мелодията да е не6то ... има6е една Dreams. нз на кого точно б6е ама еи ся 6а са пробвам да я намеря
    не6то нежно хем да не е не6то мн барзо нито пак мн бавно
    П.С знам че сам мн претенциозна но утре 6те пускат презентацията пред цялото дск а обе6тах на г-та да намеря песен 6тот тя има цял ден да сглобявва презентазията от мн други
    п.с 2 сажалявам ако имам гре6ки просто мн бързам

  7. #7
    http://otkrovenia.com/main.php?action=show&id=130566 ето тази г-та я хареса но не мога да я изтегля

  8. #8
    Мега фен Аватара на billytalent
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Карлово
    Мнения
    5 018
    Не я откривам и аз и пак ти казвам на твое място бих сложила Патриотична песен,много по-въздействащо ще е...

  9. #9
    не ми варши работа патриотична песен, защото презентацията е и за училището ние сме ОУ и имаме климентова седмица и по този случай утре 6те пуснат общата презентация пред вс. и тай като има и снимки на ученици и учители и казаха по възможност да не е партиотична

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си