.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6

Тема: Въпрос

  1. #1

    Въпрос

    Аз съм на 13 години и съм момче.Имаше едно момиче с което се харесвахме много и излязохме тя посегна да ме целуне и аз се отдръпнах и и казах че не мога да се целувам ..... и тя просто си тръгна ..
    И така вапросът ми е как да се науча да се целувам .. защтото ме е срам

  2. #2
    следващия път просто отиваш и я целуваш. на момента и е станало тъпо, ама ше и мине споко. следващия път като я видиш, без значение сама ли е или с приятелка и ходи и си лепни лицето в нейното, тя тряя да знае к'во да прави. :д

  3. #3
    Благодая но пак ще ми е неловко защото просто еи такка да да целуна и да я чакам просто незнам объркан съм Искам да се науча да се целувам за да нямам проблеми ..

  4. #4
    харесваш ли я? ако я харесваш, давай без притеснение. вече знаеш, че и тя има симпатии, щом е тръгнала да те целува. според мен се е засегнала, защото си е помислила, че не я харесваш. пробвай се

  5. #5
    Супер фен Аватара на aloveyou
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Русе
    Мнения
    2 757
    Цитирай Първоначално написано от ev0luTion
    Благодая но пак ще ми е неловко защото просто еи такка да да целуна и да я чакам просто незнам объркан съм Искам да се науча да се целувам за да нямам проблеми ..

    ^ Еми да,наистина може да се учуди,но мисля,че ще знае какво да прави..Както каза Любомирку отиваш и я целуваш..


    А по въпроса ти:
    Как да се науча да целувам ?
    -Отпускаш се, затворяш очи, докосваш устни с нейните, захапваш ги леко, после пъхаш лекичко езика си в устата й и почваш да търсиш с език нейния

    П.П - Някъде бях чела едни препоръки за твоя случай - вземаш един домат и почваш да си въртиш езика, така се научавало
    Хайде !!! Успех
    Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

  6. #6
    Супер фен Аватара на Jus7DreamBoy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    2 190
    Цитирай Първоначално написано от aloveyou
    Цитирай Първоначално написано от ev0luTion
    Благодая но пак ще ми е неловко защото просто еи такка да да целуна и да я чакам просто незнам объркан съм Искам да се науча да се целувам за да нямам проблеми ..

    ^ Еми да,наистина може да се учуди,но мисля,че ще знае какво да прави..Както каза Любомирку отиваш и я целуваш..


    А по въпроса ти:
    Как да се науча да целувам ?
    -Отпускаш се, затворяш очи, докосваш устни с нейните, захапваш ги леко, после пъхаш лекичко езика си в устата й и почваш да търсиш с език нейния

    П.П - Някъде бях чела едни препоръки за твоя случай - вземаш един домат и почваш да си въртиш езика, така се научавало
    Хайде !!! Успех
    той пича казва че не може се целува ти и език да пуска Иначе просто се отпусни
    СПАМ - Само Пиша Ама без да Мисля
    Голям лаф, дребни пари и мек х*й всеки може да извади!
    Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!
    Таралежът е птица упорита, не го ли ритнеш - не полита.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си