.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    Мега фен Аватара на ameli
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    4 152

    мит или истина

    Няма жена,която през живота си да не се е подлагала на диета,дори и един път.Може би повечето знаете това което ще ви кажа,но ви гарантирам че с постоянство ще се оттървете от целулита завинаги!!!

    Zadaljitelno vsqka sutrin predi qdene izpivaite po edna 4a6a topla voda s limon,sa6to i 15 min predi qdene-tova vi kara da se 4uvstvate zasiteni i da qdete v po malki koli4estva.

    Vzimaite 4esto du6 (dobro e i za li4nata higiena) kato predi da se izkapete napalnete v kupa ili kofa,ili nai dobre ako imate vana voda,da e hladka i narejete limon v neq,i sled du6a obleite tqloto si s vodata bez da otmivate (nqma da lepka,vse pak ne e samo limo)

    I pri prodaljitelnost 6te zabelejite korenna promqna,ne sa nujni koi znae kolko usiliq,daje 6te se naslajdavate kolko dobre se 4uvstvate v tqloto si
    прочетох го в http://p3tinka.cosmopolitan.bg/blogpost_9606_0.html

    дали е вярно?
    http://www.facebook.com/pages/Im-you...43163692376341 < Страницата ми във Фейсбук

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    626
    Еми аз по принцип всяка сутрин преди ядене изпивам чаша топла вода,но несъм забелязала ефект !

  3. #3
    Аватара на clever
    Регистриран на
    Mar 2009
    Град
    в света на приключенията ..
    Мнения
    3 469
    топла вода suck..
    аз съм чувала че топлата вода сутрин помага против запек
    а затова къпане с вода и лимон.. странно;не съм го чувала
    сигурно предотвратява от целулит

  4. #4
    Мега фен Аватара на EarthShaker
    Регистриран на
    Feb 2008
    Мнения
    3 483
    сутрин първата ми работа е да изпия чаша-две вода (не топла).. бях чел, че е добро за бъбреците

  5. #5
    Мега фен Аватара на amk933
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    София
    Мнения
    7 208
    Цитирай Първоначално написано от EarthShaker
    сутрин първата ми работа е да изпия чаша-две вода (не топла).. бях чел, че е добро за бъбреците
    Аз пък бях чел, че прочиствала токсините от стомаха.

  6. #6
    Голям фен Аватара на Yancheto
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    634
    Цитирай Първоначално написано от amk933
    Цитирай Първоначално написано от EarthShaker
    сутрин първата ми работа е да изпия чаша-две вода (не топла).. бях чел, че е добро за бъбреците
    Аз пък бях чел, че прочиствала токсините от стомаха.
    Аз пък съм чела и двете.

  7. #7
    водата помага за всичко ... сега дали помага не знам , според мен по - добре си вземи крем и повечко спорт . Също така като се къпеш да сменяш топла и студена вода за по - добро кръвообръщение.

  8. #8
    Това е много интересно, ще взема да го пробвам. Ще трябва да си купя доста лимони

  9. #9
    Голям фен Аватара на daru6a1
    Регистриран на
    Feb 2009
    Мнения
    999
    Ами ако сте чели статии за Лили Иванова - тя така поддържа фигурата си - с една чаша леко топла вода всяка сутрин ( това й било първата работа като стане от сън ) и след това си спортува !! Незнам до колко е вярно ,, не съм го изпробвала 1!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си