.
Отговор в тема
Страница 2 от 2 ПървиПърви 12
Резултати от 26 до 34 от общо 34
  1. #26
    Има причини както да стане, така и да не стане.. Не виждам какво лошо има да се надяваме на хубав стадион..

  2. #27
    Супер фен Аватара на BlueAvalanche
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Delije sever
    Мнения
    1 371
    До тук не съм видял и 1 мнение, в което да се споменава, че е лошо. Ама като няма кинти как да стане бе приятел?
    Jebem te u usta, jebem te u oko

  3. #28
    то и божкофф щеше да строи нов стадион, ама кър

  4. #29
    Цитирай Първоначално написано от BlueAvalanche
    До тук не съм видял и 1 мнение, в което да се споменава, че е лошо. Ама като няма кинти как да стане бе приятел?
    Има заеми, кредити, инвестиции на бизнесмени, спонсорство, държава.. малко ли е?


    редовния лаф на българина "нема кинти" ...

  5. #30
    Супер фен Аватара на BlueAvalanche
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Delije sever
    Мнения
    1 371
    Добре, прости ми, че съм черноглед. Има кинти, просто няма кой да ги даде
    Jebem te u usta, jebem te u oko

  6. #31
    Еми надявам се да ги даде тоя който трябва

  7. #32

    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Сан Софийско
    Мнения
    143
    Българския футбол последните години може да бъде разделен на две, даже три. Най-новата ни история показва единствено едно - управници, които перат пари и се интересуват от сивата страна на бизнеса футбол. Те нямат намерение да инвестират в отборите, в базите и в прочее, защото не им е нужно. Да си видял един собственик на отбор в България чиито бизнес да е просто футбол. Така както има доста такива по света.
    Но да оставим това на страна - има достатъчно примери за магнати, които се занимават с доста неща, но развиват и футбола при нас всичко е от сивата страна на нещата.
    От шампионската титла на Локо Пд влезе една много черна статистика на "особените" милионери в БГ футбола, които е очеизвадно какво искат да постигнат.
    Вярвате ли, че тези свръх богати и влиятелни хора, ако искаха няма да извоюват независимост за клубовете и техните терени и бази ?? Аз не вярвам. Просто нямат сметка. Защото когато го направят ще започнат въпроси относно качеството на базите.
    Аз като средно-запознат ще кажа, че навремето имаше план, ако Левски влезе в Шампионската Лига ( мача с Бешикташ ) да бъде построен ултра-модерен и единствен по рода си 45 000 стадион на терена на сегашния Раковски. Левски тогава не влезе в ШЛ, пък и тогава се случиха някои обективни неща, които промениха руслото на нещата.
    Чорбарите, които псуват Божков са най-тъпите и безмозъчни коне с капаци. Божков беше човек, който се оправяше с клуба. Макар и неговия любим тим да е друг, той винаги е казвал, че неговия бизнес в ЦСКА е нещо отделно. Ако той беше останал нещата в ЦСКА щяха да стоят по различен начин.
    Та така... Аз се ебавах с поста си в началото за 100-те лева за проект, но всъщност това е една болна критика към хора, които все още вярват, че в България преди всичко може да има спорт, може да има отбори и може да има "ВЪТРЕШНИ" хора, които да развиват спорта.
    Мога да ви кажа, че докато не влязат чужди консорциуми от Европа и света тук няма да има нищо. Никога.
    Brutality and snobbery
    will keep the cults at war!
    It's just music why such hate
    there's nothing to be solved at all !

  8. #33
    Супер фен Аватара на iLovePussyJuice
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Sofia
    Мнения
    2 168
    Гришата купи мачовете на орките с ЦСКА и Черноморец...
    ако получа куршум в главата тази вечер, моля някои от така да се каже по-близките ми във форума да предадат на съседката ми (и още няколко момичета), че съм ги обичал с цялото си сърце.

  9. #34
    Аватара на deFakto
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    •••Пловдив•••
    Мнения
    611
    С густо да го изкъртиш

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си