.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 34
  1. #1

    ЦСКА започва строителство на ултрамодерен стадион

    Както първи Sportal.bg ви съобщи още преди време, ръководството на ЦСКА има желание да построи нов ултрамодерен стадион на мястото на "Армията". Нещата са в напреднала фаза и босовете на червените Димитър Борисов и Иво Иванов чакат общината и държавата да дадат зелена светлина на амбициозния проект, който да замени сегашната съборетина, която съвсем скоро може и сама да падне.

    Sportal.bg достигна и до идейния проект на новия ултрамодерен стадион "Българска армия", който вече е готов.Собствениците на ЦСКА обаче ще настояват от футболната общественост за пълната подкрепа за построяването на подобно съоръжение, което ще излезе малко под 100 млн. лева.

    В идейния проект освен стадион за футбол са включени над 10 зали за минифутбол, волейбол, баскетбол и тенис. Планирано е да бъде построен модерен възстановителен център, клиника и фитнес.За да си върнат част от разходите, собствениците на ЦСКА планират съоръжението да разполага с магазини и ресторанти.

    От "Армията" увериха Sportal.bg, че въпреки мащабите на проекта, той няма да се простира на по-голямо от сегашното пространство на стадиона и няма да засегне парка в "Борисовата градина".



  2. #2
    Мега фен Аватара на Canis_Dirus
    Регистриран на
    Nov 2007
    Мнения
    8 459
    Всичко хубаво ама магазини и ресторанти в спортен комплекс...
    Всички натокани фолк-туалки ще се навъртат там да си хванат футболист.

    Съответно разни хора ще минават от там облечени с анцузи с един запретнат крачол и ще куцукат. Тоест тренировката е била тежка, уморени са и са пичове.
    Grumpy old madman

  3. #3
    Аватара на woshata
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Непостоянно
    Мнения
    3 784
    Още един МОЛ ?? А стига бе Иначе аз ще се щтракна тоя АКО го бутнат, натам да се оправят. Спиртал.бг едно 60 % ръсят само глупости.
    .!.

  4. #4
    Цецка строй нов ултрамодерен стадион,а кучетата почнаха да ходят на 2-крака !

    И САМО ЛЕВСКИИ ОБИЧАМ ТЕ АЛЕЕ !

  5. #5
    Не виждам нищо лошо в това да има магазини и ресторанти. Стадионите в Европа са направени по същия модел.

  6. #6
    Вчера чета цецка няма пари за заплати,Михов иска да им отнеме лиценза заради дългове .. а цецка стадион за 100 милиона щяла да прави..

    И САМО ЛЕВСКИИ ОБИЧАМ ТЕ АЛЕЕ !

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от JimmyGestapo
    като го построят ще коментирам...
    Значи в близките 20-години ще се въздържаш от коментар по темата !

    И САМО ЛЕВСКИИ ОБИЧАМ ТЕ АЛЕЕ !

  8. #8
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Ами хубаво, но кой ще го напълни този стадион?
    Аз мисля, че трябва да се инвестира (в ДЮШ примерно...защото там се коренят проблемите) за да се подобри качеството на футбола, за да се върнат хората по стадионите.
    Това важи за всички отбори.
    А и каквото и да си говорим, много съмнителна е тази работа...но времето ще покаже.

  9. #9

    Re: ЦСКА започва строителство на ултрамодерен стадион

    Цитирай Първоначално написано от WooDo
    Както първи SpИrtal.bg ви съобщи още преди време, ръководството на Цуца има желание да построи нова ултрамодерена кочина на мястото на "Армията". Нещата са в напреднала фаза и свинете майки Димитър Борисов и Иво Иванов чакат общината и държавата да дадат зелена светлина на амбициозния проект, който да замени сегашната съборетина, която съвсем скоро може и сама да падне.

    SpИrtal.bg достигна и до идейния проект на новия ултрамодерен стадион "Свинска армия", който вече е готов.Боклучарите от ЦСКА обаче ще настояват от футболната общественост за пълната подкрепа за построяването на подобен обор което ще излезе малко под 100 лева.

    В идейния проект освен кочина са включени кланница и месарски магазин.Планирано е да бъде построен модерен разплодителен център..За да си върнат част от разходите, собствениците на Цуца планират съоръжението да разполага с ресторанти в което основното меню е "Свиня с портокали"
    От кочината увериха SpИrtal.bg, че въпреки мащабите на проекта, той няма да се простира на по-голямо от сегашното пространство на стадиона и няма да засегне парка в "Борисовата градина".


    Ето как реално статията би трябвало да изглежда.
    Той ще го научи,ти пък ще го научиш него,аз ще те науча тебе,онзи пък ще научи мен-благословен да бъде този ден,когато всеки заблуден от лъча на познанието бъде озарен.

  10. #10
    За средствата, необходими за изграждането на ултрамодерното и много скъпо съоръжение, шефовете на ЦСКА са започнали преговори. Водят се разговори за отпускане на кредит с редица банки от страната и чужбина, както и с бизнесмени.

  11. #11

    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Сан Софийско
    Мнения
    143
    То малко като лафа за Гарабет и Киркор...
    Шефовете на ЦСКА са дали 100 (лева) за 3д проект на ултра-модерен стадион.
    Brutality and snobbery
    will keep the cults at war!
    It's just music why such hate
    there's nothing to be solved at all !

  12. #12
    Тъжното е, че всички подхождате с насмешка към някое начинание...

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от WooDo
    Тъжното е, че всички подхождате с насмешка към някое начинание...
    Ние сме нацията на критикуващите песимисти.

    пък дреме ми за стадиона..

  14. #14

    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Сан Софийско
    Мнения
    143
    Тъжно е, че още има хора, които въпреки обстоятелствата живеят в друг свят.
    С други думи - смешно е, когато навън валят бомби от небето ти да приказваш за пикник.
    Макар да не съм от цска ( опазил ме Бог ) и да има триста пъти по запознати от мен със стадиона мога сам да ти изложа сигурно 20 причини, поради която тази ти мечта няма да се сбъдне. И само една едничка е, че редакторите в секцията БГ футбол на Спортал нямат с какво да запълнят мястото си и слагат глупости. А глупости се слагат всеки ден, уви на произволен принцип точно тази глупости е достигнала до Ваше Селяческо Преподобие, защото е стояла на първа страница. *Пляс* *Пляс*.
    Brutality and snobbery
    will keep the cults at war!
    It's just music why such hate
    there's nothing to be solved at all !

  15. #15
    Супер фен Аватара на cunt
    Регистриран на
    Mar 2008
    Град
    София
    Мнения
    1 687
    Дано доживеем да го видим този стадион.

  16. #16
    Супер фен Аватара на BlueAvalanche
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Delije sever
    Мнения
    1 371
    Ще ми строят на дедовия, тия прасетата немат стотинки свещи да си запалят.
    Jebem te u usta, jebem te u oko

  17. #17
    Това си е много добра инвестиция и всеки би могъл да си избие парите..

    1. Новият стадион би създал комфорт и би привлякъл феновете 100%. Броят им при домакинства със сигурност ще се увеличи.

    2. Този стадион ще отговаря напълно на изискванията на УЕФА и на него могат да се играят големи срещи от ШЛ и Лига Европа, което ще доведе до добри приходи за собствениците.

    Никой от вас не вярва, защото така му е набито в главата, но е крайно време да се направи качествен стадион и у нас и не виждам причина това да не стане...

  18. #18
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    ^оди пикай па легай...викам аз

  19. #19
    доста тъпо изказване.. поне се аргументирай

  20. #20
    Супер фен Аватара на BlueAvalanche
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Delije sever
    Мнения
    1 371
    Ти наистина ли не виждаш причина да не се построи нов стадион?
    Jebem te u usta, jebem te u oko

  21. #21
    Лошо ли е да се построи?

  22. #22
    Мега фен Аватара на w0sh
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    one foot on the gas, one foot in the grave
    Мнения
    9 652
    Аз пък пожелавам на всеки отбор стадион в най-скоро време.

    Нищо не очаквам, но не виждам причина да се надяваме.
    If it wasn't for date rape, i'd never get laid.

    и last.fm-ец

  23. #23
    Супер фен Аватара на BlueAvalanche
    Регистриран на
    Jun 2007
    Град
    Delije sever
    Мнения
    1 371
    Кой е казал лошо? Причини обаче да не стане - колкото искаш.
    Jebem te u usta, jebem te u oko

  24. #24
    Аватара на woshata
    Регистриран на
    Jul 2007
    Град
    Непостоянно
    Мнения
    3 784
    Цитирай Първоначално написано от WooDo
    доста тъпо изказване.. поне се аргументирай
    Да се аргументира защо трябва да одиш да пикаш и да легаш ?
    .!.

  25. #25
    BadBlueTroll Мега фен Аватара на psychopath
    Регистриран на
    Jan 2008
    Град
    София
    Мнения
    9 889
    Цитирай Първоначално написано от WooDo
    доста тъпо изказване.. поне се аргументирай
    Ами аз съм написал...сега ти ако не можеш да четеш е твой проблем.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си