.
Отговор в тема
Страница 2 от 3 ПървиПърви 123 ПоследнаПърви
Резултати от 26 до 50 от общо 57
  1. #26
    Отвратително. Гавра с народната музика и децата.

  2. #27
    Фен Аватара на PROVOCATIVE
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    По-близо, отколкото предполагаш....
    Мнения
    170
    Цитирай Първоначално написано от LINKNOT
    Баладична българска песен,илюстрираща една семейна трагедия, да бъде изпята по този жизнерадостен начин и на всичкото отгоре на чужд език в по-голямата си част.. ми то си е направо подигравка..
    И аз мисля така.



    А колкото до изпълнението- беше много добро.

  3. #28
    Мега фен Аватара на dirtyyy
    Регистриран на
    Jun 2008
    Мнения
    4 415
    Съгласна съм с линкнот.
    Песента си е чисто българска!
    Друго е до изпълнението!

  4. #29
    Повече от фен Аватара на kotence_91
    Регистриран на
    Apr 2008
    Град
    на Луната :)
    Мнения
    380
    Хубаво пеят! Но нашето си е най-хубаво!

  5. #30
    Цитирай Първоначално написано от Luscious_Heart
    Прекалено бързо и почти маршово изпълнение на тъжна песен. Но по този начин, види се, звучи по-атрактивно. Защо обаче трябваше да е на италиански? Не мога да го приема, принципно вярвам, че в музиката важна е мелодията, но все пак.. Не мога да понеса това, че Руфинка я направиха Росинка! Като подигравка е, наистина.

    Shia, според мен имат потенциал да останат талантливи и след пуберското съзряване.
    Подкрепям Serseri91 в това отношение. Децата нямат вина, че опорочиха родопската песен.
    +1

    И да не забравяме, че това е не просто коя да е песен.
    "Излел е Дельо хайдутин е българска народна песен от златоградския регион (Родопска фолклорна област). През 1977 година песента в изпълнение на Валя Балканска е изпратена с американските космически станции “Вояджър 2” и “Вояджър 1” като музикално послание от Земята към далечния космос....След сериозна селекция и обсъждания Карл Сейгън се спира на изпълнението на Валя Балканска. В златния диск, изстрелян в космическото пространство пише "Дельо хайдутин"-песента на една овчарка."

    Не коя да е песен нали... А точно тази- БЪЛГАРСКА ГОРДОСТ !
    It's a basic truth of the human condition that everybody lies. The only variable is about what !?!
    Love is for the weak!!!


  6. #31
    Супер фен Аватара на dPa3HuTeJl
    Регистриран на
    Mar 2010
    Град
    Silent hill.
    Мнения
    1 590
    Супер е , готино е да видиш българска песен в такова предаване .. поне има гайда
    “Gravitation cannot be held responsible for people falling in love. How on earth can you explain in terms of chemistry and physics so important a biological phenomenon as first love? Put your hand on a stove for a minute and it seems like an hour. Sit with that special girl for an hour and it seems like a minute. That's relativity.”
    -Albert Einstein

  7. #32
    Ще ме виждаш в сънищата си, ще протягаш ръце, за да ме докоснеш, но аз ще изчезвам... Ще бъда едновременно най-красивият ти сън и най-ужасният ти кошмар. Така, както ти беше най-красивото и болезнено нещо в моя живот!!!

  8. #33
    [size=x-small]great[/size]
    Ще ме виждаш в сънищата си, ще протягаш ръце, за да ме докоснеш, но аз ще изчезвам... Ще бъда едновременно най-красивият ти сън и най-ужасният ти кошмар. Така, както ти беше най-красивото и болезнено нещо в моя живот!!!

  9. #34
    Мега фен Аватара на t0d1t0
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    3 218
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wyVWj2ulSeg[/youtube]
    предполагам че е това?

  10. #35
    Както казвам винаги ! Няма по талантливи деца от българите в каквато и да е сфера!
    Тренирай тялото и разумът ще го последва...

  11. #36
    Аватара на deFakto
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    •••Пловдив•••
    Мнения
    611
    моито ше исшмърка пловдив ,как да не се гордея

  12. #37
    Egregious! Мега фен Аватара на burpp
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Някъде, където мисловната дейност надделява незнаниет
    Мнения
    3 209
    Направо настръхнан =D>

  13. #38
    Мега фен Аватара на SonataArctica
    Регистриран на
    May 2010
    Мнения
    9 997
    Гордеем се с децата, ама те са изключение. Едно свястно българче и още 1000 простака, нали знаете? Евала на децата, шапка им свалям... Ама темата не трябва ли да се поднови малко?

  14. #39
    Guest
    Ето едно детенце с едно наистина УНИКАЛНО изпълнение:

    [vbox7]http://www.vbox7.com/play:dcb1de36[/vbox7]


  15. #40
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    a3

  16. #41
    Голям фен Аватара на m0n4yyy
    Регистриран на
    Jul 2009
    Град
    .. сухо море .. :P
    Мнения
    749
    А знаете ли, че на втория ден след конкурса цяла Италия запя "Танцът на Росинка" ? Подчертавам Росинка, а не Рофинка. Явно на малцина е направило впечатление, че това произведение, изпълнено от тези истински българчета, е взаимствано не от една, а от три популярни народни песни - "Рофинка болна легнала" от Родопска етнографска област, " Ай, да идем Яно" и "Китчице, Китчице" - Пиринска етнографска област. И вместо да се гордеем с невероятния успех на Тоника и Ивелина Андрееви Росенови, ние водим някаква безсмислена полемика, типична черта за нас българите!

  17. #42
    Много хубаво изпълнение, браво на БЪЛГЪРЧЕТАТА И БРАВО НА МАЙКА РУСИЯ, ЧЕ НИ СПАСЯВА ОТКАКТО СЕ ПОМНИМ!
    "Докато народът е непросветен, от всички изкуства за нас най-важни са киното и цирка!
    Капиталистите са готови да ни продадат и въжето, на което ще ги обесим!"

    - Владимир Ленин

  18. #43
    Мега фен Аватара на Anichkaxxwee
    Регистриран на
    Oct 2010
    Град
    Бургас
    Мнения
    12 839
    Цитирай Първоначално написано от padnaloblak Виж мнението
    мн хубаво пеят децата!
    +1
    Ако обичаш някой, заради красотата му, не е любов, а желание!! Ако обичаш някой, заради интелигентността му, не е любов, а възхищение!! Ако обичаш някой, защото е богат, не е любов, а интерес!! Ако обичаш някой и не знаеш защо... това е любов... трябва да знаеш да обичаш без да губиш нищо в замяна...

  19. #44
    Вече няма достъп до този видеоклип, защото свързаният с него профил в YouTube е прекратен.

    Накратко някой да ми обясни какъв е този клип ?!

  20. #45
    Повече от фен Аватара на w0rmbg
    Регистриран на
    Feb 2012
    Мнения
    315
    Никой ли няма да я свали тая тема, клипа го няма...

  21. #46
    Цитирай Първоначално написано от burpp Виж мнението
    Направо настръхнан =D>
    да, наистина беше много добро .. страшно ми хареса

  22. #47
    ELZA96
    Guest
    Моля Ви, влезте в този линк и натиснете зеленият бутон "Харесва", за гордост на българските ни деца:
    http://www.blagobektiv.org/galeria-2...ektakal-2.html

  23. #48
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Браво на чаветата.

  24. #49
    Темата е от 2009 год. НО нищо не пречи да има още нови отговори! Е, го и моят от 2015 год.! Гледах ги децата въпреки, че клипа е спрян! Т.е. поразрових се из интернет и намерих друг клип на децата, който НЕ е спрян! Хубаво пеят и в момента, в който ги чух си казах "Гордея се, че съм българка!", но ... не. Вие веднага решихте да оплюете децата по какъв "весел" / за вас / начин пеят те песента и как гласовете им щели да мутират. Ми да. То на всички нас ще мутират, но ... ?! Просто се порадвайте на песента и на българските деца!

  25. #50
    http://onovini.com/wp-content/upload...8I-800x408.png

    Нормално ли е приемна майка да получава 1000 лева, а самотна 137 лева?

    Скъпи приятели, връщаме към темата с младата майка, която беше склонявана от социалните да остави детето си в приемно семейство.

    След като тя им отказа, социалните служби решиха да подслонят бебето и майката при близки на момичето.

    Сега тя получава 100 лева.

    Ако бебето беше настанено в приемно семейство, за него щяха да се дават 1000 лева.

    Срещнахме се с Емил Тодоров, директор на “Закрила на детето” в Агенция социално подпомагане.

    Той не вижда нищо ненормално е това приемната майка да взима 1000 лева, а самотната майка да взима 137 лева.

    image

    Ние пък виждаме и затова повдигаме въпроса?!


    https://www.youtube.com/watch?v=rxa7lKq8h7U

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си