.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Unhappy Привързване

    Искъм съвет от някой. Искъм да потитам защо се привързвам към женски герои от Анимета толкова много. Всеки път когато се сетя за тях ми става тъжно и гадно. Да не е защото от няколко години харесвах едно момиче, което не ме харесваше. Защото забелязах, че момичетата от Аниметата към които се привъзвам силно и ми става гадно винаги имат нещо общо с момичето, което харесвах. Дали е черта от характера й, някакво действие, или нещо свързано с нея. Защото преди да я харесам нямах такива проблеми с Анимета. Причината да пиша за това е, че немога повече като стане така и когато анимето свърши ми става толкова гадно все едно съм загубил някого за винаги. Незнам защо става или как да му попреча. Ако някой може да ми помогне или да ми каже какво да правя, ще съм благодарен. Знам, че не звучи като нещо сериозно, но за мен е понеже после все ми гадно и то не за малко време, а за някъде около 2-3 седмици нагоре.

  2. #2
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    На колко си?
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  3. #3
    На 15, но сега последния път незнам какво ми стана но това чувство се засили. Знам че звуча, като някой луд и побъкан. Знам, че не трябва да ми пука. Незнам каво става и защо се чувсвам така. Колкото повече го подтискам толкова по-зле става.
    Последно редактирано от Vik453 : 08-21-2017 на 18:44

  4. #4
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    Според мен имаш фетиш към аниме момичета.
    Не се шегувам.
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  5. #5
    дали ще изчезне

  6. #6
    Супер фен Аватара на bijou
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    UK
    Мнения
    1 044
    100% ще изчезне, споко
    Като тръгнеш с някое истинско момиче скоро, съвсем ще забравиш аниметата
    When other little girls wanted to be ballet dancers I kind of wanted to be a vampire.

    Time to die.

  7. #7
    Самозаводоляваш се на анимета? Сериозно? Споко, ще се оправиш с времето, изчакай да пораснеш.

  8. #8
    Phantom-
    Guest
    Гледай One Piece, докато свърши фазата ти ще е минала.
    Това което казваш е доста странно, гледай да се отърсиш от тези мисли, че има едни хора наречени weeaboo и е препоръчително чак толкова да не влизаш във филма (анимето), че става страшно.

  9. #9
    Отличните кратки статии са кратки с причина. Те съдържат много удар във възможно най-малко думи.
    contexto

  10. #10
    Като тръгнеш с някое истинско момиче скоро, съвсем ще забравиш аниметата

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си