.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8

Тема: тонизация

  1. #1

    тонизация

    на 18 години съм (12 клас) подготвям се стабилно за кандидат студенските изпити... трябва ми нещо което ме поддържа бодър и да запазва за дълго способността на главния мозък за максимално ефективна работа.. чух за един продукт "Brain-o-flex". Та да попитам дали някой го е използвал и ако да какво вие е мнението за продукта.

  2. #2
    Снабди се амфетамини, всякакви други боклуци от аптеките не действат.

  3. #3
    Просто пий повече кафе !!!
    ЗнAм,Че тЕ боЛи..ВиЖдAм Тв0иТе сЪлЗи..иСкAш Дa Си С мЭн НaлИ..Но нЯмA дA Ме ИмAш Ти.. С тЕбЕ лЕкО сЪм ЖеСтОкА...пРоСтО аЗ сЪм СкЪпА сТоКа ..НяМа Да Ме ПрИтЕжАвАш...СоРи СлАдЪк СаM OсТаВаШ.

  4. #4
    Въпроса е, че кафето неможе да ме държи 17-18 часа буден

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от CRAZYNEO6
    Въпроса е, че кафето неможе да ме държи 17-18 часа буден
    Нали ти казах - амфетамини! Държат те буден тъкмо колкото си поискаш! Но все пак не претупвай от първия опит ако преди не си взимал/а!

  6. #6
    Аватара на Sissy90
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    1 142
    Пък аз ползвам друго изпитано следство - сън. Без да уча по 10 часа на ден, имам шестици на матурите и кандидат-студентския изпит. Важно е качеството, не количеството.

  7. #7
    на-доброто срество е съня както аз и Sissy90 смятаме...не е нужно млад човек да се нагълтва със разни хапчета и прочие......но това си е мое мнение никой, камоли аз може да те спре да правиш това, което искаш

    weezy f baby

  8. #8
    Sissy90 не, че нещо ама нека за пример вземем матура по математика еми там добре слушащ ученик в часовете ще вземе тая матура )) а относно кандидат-студентския изпит.... зависи от самия университет ))) и разбирасе колко желаещи има за "твоето" място )) а и както знаеш без труд абсолютно нищо неможе да се постигне

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си