.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5

помощщщщщщщщщ

на 16 съм а размера на пениса е само 9см как да го уголемя но без лекарства и подобни

Накой ми каза,че имало някви упражнения !!!

п.с. Разрови се в интернет
    ЗнAм,Че тЕ боЛи..ВиЖдAм Тв0иТе сЪлЗи..иСкAш Дa Си С мЭн НaлИ..Но нЯмA дA Ме ИмAш Ти.. С тЕбЕ лЕкО сЪм ЖеСтОкА...пРоСтО аЗ сЪм СкЪпА сТоКа ..НяМа Да Ме ПрИтЕжАвАш...СоРи СлАдЪк СаM OсТаВаШ.

amii az sum momi4e no predpolagam 4e znam otgovora ot biv6iq toi kaza 4e vseki den go e durpal,igral si e s negoo i mu e porasnal prekaleno za malko vreme a dali e istina neznam

Излишно си загрижен.
    Нормално е да се спичаш за подобни неща, но ако смисъл да ти го казвам - недей.
    Един секс ще е хубав, защото партньорите в него го правят такъв, техните емоции, а не дължините и дълбочините им.
    Не се впрягай, сериозно. Пък мацки, които твърде насериозно взимат това, въобще не си струват усилията, да знаеш!
    активизъм/превенция; писане; музика

Цитирай Първоначално написано от semantics
    Излишно си загрижен.
    Нормално е да се спичаш за подобни неща, но ако смисъл да ти го казвам - недей.
    Един секс ще е хубав, защото партньорите в него го правят такъв, техните емоции, а не дължините и дълбочините им.
    Не се впрягай, сериозно. Пък мацки, които твърде насериозно взимат това, въобще не си струват усилията, да знаеш!
    9 см знаеш ли колко са е лек ?! няя смисъл да го лъжеш

Правила за публикуване

• Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си