.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 55
  1. #1

    как да заговоря момче?

    само да кажа на 11 съм и не излизам по кафета,на срещи ,намам "гадже" (мразя такива неща), на нас игрите са ни "различни" ! ами не искам гадже ,но искам да ме харесва ! та така......
    харесвам едно момче от моя клас ,но незнам как да го заговоря !? ,много ама много, много съм срамежлива ! понякога като се заговоря с един негов приятел той идва да си говори с нас ,е това незначи че ме харесва естествено.само понякога си говорим само с него.... гадното е ,че когато е на скайп не ми отговаря ,не че ме мрази ама не отговаря на никой ! чудя се как да го заговоря? моля не изказвайте мнения като - "бъди себеси", "ама то има много такива теми!" ами давайте съвети!
    домито

  2. #2
    Мега фен Аватара на xoxi
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    5 952
    ... В някое междучасие просто иди при него и започни някакъв разговор. Може за предстоящо контролно, получена оценка, написано (ненаписано) домашно и т.н.
    От малко се почва : )
    И спря да се върти за миг земята..




  3. #3
    Голям фен Аватара на stelit0
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    884
    омг

  4. #4
    темата да се заключи?

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от lubomirky
    темата да се заключи?
    e защо пък да се заключи ако беше на нейното място и имаш същия проблем не би искал да ти я заключат нали!?


    по въпроса...ми както каза xoxi върви при него да питаш за например някое домашно или задача по математика, която не си можла да решиш (може и да си можла, но....;д) и така ще станат нещата

    weezy f baby

  6. #6
    ако бях на 11 и си търсех приятелка? ти осъзнаваш ли се уееее че даже и я подкрепяш, нямам думи.

  7. #7
    Мега фен Аватара на xoxi
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    5 952
    lubomirky,
    нали осъзнаваш, че и ти на 11 не си мислил като сега ?
    Момичето в момента това го вълнува и е напълно нормално да иска да се хареса на някой.
    Не виждам причина темата да се заключва.
    И спря да се върти за миг земята..




  8. #8
    не го питаи нещо за което ще каже само да или не а нещо което да го обесни

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от xoxi
    lubomirky,
    нали осъзнаваш, че и ти на 11 не си мислил като сега ?
    Момичето в момента това го вълнува и е напълно нормално да иска да се хареса на някой.
    Не виждам причина темата да се заключва.
    нали осъзнаваш, че на 11 години заниманието не ми беше да се чудя как ще ми порасне повече пишката, а да решавам задачки и да уча. според теб нормално ли е 11 годишен да го е срам, че няма приятелка? щото за мен не е

  10. #10
    да знам,че съм малка и така мисля ,наистина ,но ако видите какви момичета има в нашия клас и в училището ще ви паднат устите!!! и само да кажа,съм отличничка ,уча френски и уча английски от 4 годишна! по история няма по-добра от мен и по човек и природа!по математика да не говорим ,имам злетен медал на една олимпяда,така че моля не коментирайте колко съм умна!от А клас има момичета ,които ходят с къси поли,аз се отвращавам от такива неща!не искам приятел (момиче съм),просто харесвам момче! една от класа ми има около 5 приятеля,не ме интересуват такива неща,печелила съм наградата на училището "най-примерният ученик",така че моля не коментирайте възпитанието ми ,защото доколкото познавам вашето, хич не сте примерни!
    домито

  11. #11
    Супер фен Аватара на zoreto
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    2 342
    айде дега да се изказваме колко сме добри да си правим само реклама,това ще имаш много 6 ци не те прави умна ,ама това ще го разбереш след време и ако учиш за да имаш поредната 6 ца мн се лъжеш ,че си наулила нещо ,все пак кой на 11 години е нямал много 6ци??
    по скоро те съветвам да учиш и това че ушиш засилено е много хубаво,но за всичко си има време,просто поизчакай да пораснеш малко да видиш,че ще мислиш по друг начин


  12. #12
    самото ти желание на 11 години да се хванеш с някой те прави тъпа ;>

    а и един въпрос - откъде знаеш за нашето възпитание и какво е то?

  13. #13
    Супер фен Аватара на zoreto
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    2 342
    Цитирай Първоначално написано от lubomirky
    а и един въпрос - откъде знаеш за нашето възпитание и какво е то?
    Хвърля боб и гадае


  14. #14
    оф колко пъти казах,че не искам гаджета,просто харесвам момче!!! а и вашето възпитание всеки го знае "лузари" а и на едни матури от миналата година за по големи ,не помня кой клас беше, някой умник беше написал ,че Мусала е на морето ,а и не си правя реклама
    домито

  15. #15
    Супер фен Аватара на zoreto
    Регистриран на
    Oct 2007
    Мнения
    2 342
    Цитирай Първоначално написано от domi98
    оф колко пъти казах,че не искам гаджета,просто харесвам момче!!! а и вашето възпитание всеки го знае "лузари" а и на едни матури от миналата година за по големи ,не помня кой клас беше, някой умник беше написал ,че Мусала е на морето ,а и не си правя реклама
    само малко..
    отиваш у вас вземаш си куклите и парцалките и почваш да си играеш,после си пускаш телевизия и гледаш сънчо и си лягаш,на другия ден същото и няма да има смисъл да го заговаряш

    то пък мн тругно отиваш и му казваш здрасти и почвате да си лафите за нещо,баси все едно че имате сливи в устата,като друга тема 'харесвалаго ама чакала той да и кажел нещо,да не го загорови тя' ебаси децата сте чесно


  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от domi98
    оф колко пъти казах,че не искам гаджета,просто харесвам момче!!! а и вашето възпитание всеки го знае "лузари" а и на едни матури от миналата година за по големи ,не помня кой клас беше, някой умник беше написал ,че Мусала е на морето ,а и не си правя реклама
    аз бях човекът, който го написа това!!!

  17. #17

    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Sofia
    Мнения
    670
    Куче космато,хвани ме за пишато

  18. #18
    A we ostavete momi4eto! spox i az imam s16tiq problem! na 12 s1m i haresvam edno mom4e koeto e malko pogolqmo malko malko na 16 , no toi ne me haresva! Az opitvam da go zagovorq na tema koqto mu haresva i stana...proraboti ot 4asti stanahme nai dobri frendove no i taka si go obii4am! Ako ne ti obr16ta nikakvo vnimanie zaebi goo... ne si pravete izvodi 4e s1m na 12! pu6a treva, piq, hodq neprek1snato po kuponi i drugi raboti vodili sa me na psihiqt1r tka 4e ne se ebaaite s mene 6toto 6 vi eba maikitiiii!

  19. #19
    Аватара на term0t0
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    морската столица
    Мнения
    1 058
    Цитирай Първоначално написано от domi98
    да знам,че съм малка и така мисля ,наистина ,но ако видите какви момичета има в нашия клас и в училището ще ви паднат устите!!! и само да кажа,съм отличничка ,уча френски и уча английски от 4 годишна! по история няма по-добра от мен и по човек и природа!по математика да не говорим ,имам злетен медал на една олимпяда,така че моля не коментирайте колко съм умна!от А клас има момичета ,които ходят с къси поли,аз се отвращавам от такива неща!не искам приятел (момиче съм),просто харесвам момче! една от класа ми има около 5 приятеля,не ме интересуват такива неща,печелила съм наградата на училището "най-примерният ученик",така че моля не коментирайте възпитанието ми ,защото доколкото познавам вашето, хич не сте примерни!
    Колкото и на умна да ни се правиш все тая,на 11 си.Там по-ебано шибано лесна математика няма.Личи си,че те интерусва училището.А това момче като го харесваш,а не искаш да имаш гадже?!Айде обясни ни за какъв к у р ти е това (наруто,кеч,Югио) фенче.Дай,защото ти си била 'умна' да ходят жените като монахини.

    голЕм,чЕрен и рЕзан за такива като тебе

    Молът е културна работа и там се срещат САМО интелигенти хора.

  20. #20
    Ами, умнице ... Би трябвало да знаеш как да бориш на английски, щом си толкова интелигентна Тийн проблем. .. TEEN - това е думичката, с която завършва всяко число на английски от 13 до 19 Ама нали сме разбрани хора тук, ще помогнем. Аз като бях на 11 въобще не ме вълнуваха момчета... Вземах си книжките и си зубках от ден до пладне. В 4-ти клас и аз разбивах по състезания.. То такава философия е да сметнеш 20:5 ... ама мило дете, ти не знаеш какво е дробна черта.И всичките реклами дето сама си ги вкарваш.. не мисли, че си велика, защото има много по-умни и примерни деца на твоята възраст, които не мислят как да впечатлят някое момче Все пак.. приятно "флиртуване"

  21. #21

    fe

    I az imam takuv problem.V 6ti klas sum i se poznavam s edno mom4e ot na6iq klas ot 4 godishna.Kogato bqhme v 1 klas az samo nego poznavah i toi samo men i toi me hvana za rukata pogledna me i trugnahme zaedno.E ne go haresvam ot otgava a ot tazi godina.Neprekusnato si govorim (dori i v 4asovete).Mai4e i toi me haresva no ne sum sigurna.Daite nqkukuv suvet.S nego si spodelqme vsi4ko no tova ne sum mu go kazala = mOLQ VI DAITE MI SUVET!!!Blagodarq predvaritelno.

  22. #22
    Повече от фен Аватара на elenka3
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    314
    .. нека помисля...
    пробвай с уста ..

  23. #23
    покажи малко плът-роклички поличка такива работи и готово,освен ако не си грозна като смъртта

  24. #24
    Голям фен Аватара на JuStElly
    Регистриран на
    Sep 2010
    Мнения
    834
    Абе я стига сте нападали момичето... аз като бях на 11 това,аз като бях на 11 онова.Тя виновна ли е ,че харесва момчето.Форумът бил за тинейджъри..ами тогава защо хора на по 20 и кусор години могат да пишат, а момиче на 11, което очевидно е примерно,умно и има някакъв проблем да не може ??? Момичето не иска да си има гадже или нещо подобно, иска просто да бъде забелязано и да се сближи с момчето,което харесва.Тааа.. аз бих ти казала просто да отидеш и да започнеш да говориш със него.Не опитвай по скайп и някакви такива глупости,както беше казано по - горе, попитай го за някоя задача или за нещо от този род.Успех и не им се връзвай на тия горе... щом го харесваш те нямат право да те съдят !!

  25. #25
    Супер фен Аватара на Verminaard
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Чирак-магесник от Льолин 4.
    Мнения
    2 536
    Ти вземи да натрупаш годинки малко първо.

    Sanity is for the weak
    Продъжение на гордата регистрация от 26.12.2006та с 3600+ поста.
    Кофата -> /кофата/ -> /к/ | Кофата = Bin | Bin -> /bin/ -> /b/ @_@

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си