.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1
    Мега фен Аватара на FuckingFreak
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    3 869

    Малко помощ за рисуването в/у дрехи

    Нещо много ми се отвори изкуството
    Та значи.От малък град съм (Дупница,ако някой му е интересно) и немога да намеря прословутите акрилни бои Имаме Office one, Слънчоглед си имаме (обаче като влизаш в него сеедно влизаш в детски магазин,пълно е с играчки) и .. за друго не загрявам.Незнам къде да питам, а и не съм от най - общителните..
    Една позната преди малко ми спомена за някакви блестящи, които сестра й използвала и си оставали, обаче излезе от линия.А ние не сме в кой знае колко розово отношение и неще да ми каже какви са тези работи ..

    Таа някой има ли идея откъде да си намеря бои за дрехи или поне от тези, блестящите Очаквам отговори, защото наскоро най-добрата ми приятелка има рожден ден и смятам да я изненадам.Ще питам където кажете,стига да сте поне 90 % сигурни че има
    ...но във тебе като рана
    ще пари мисълта, че две неща
    не можеш никога да си възвърнеш:
    Живота да избавиш от смъртта
    и времето назад да върнеш!

    "Защо те нямаше толкова дълго време?"- попитал Питър Пан.
    "Ти никога не ми даде причина да се върна. Винаги бях там, когато имаше нужда от мен, но никога не показа колко важна съм за теб. Сега е различно. Ние сме различни. Но аз все още се усмихвам."- отвърнала Тинкърбел.
    "Защо?"
    "Просто защото.. сега е твой ред да ти липсвам."

  2. #2
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Викат му текстилна боя, не акрилна, в някои магазини за шивашки простотии я има, има и магазини, в които си поръчваш как искаш да ти направят дрехата и я правят.

    Ама къде в Дупница има такова нещо си нямам и на идея

  3. #3
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Боята е текстилна и я има по книжарниците. 2-2,80 е бутканчето.

  4. #4
    Мега фен Аватара на FuckingFreak
    Регистриран на
    Oct 2009
    Мнения
    3 869
    Цитирай Първоначално написано от cherinka
    Викат му текстилна боя, не акрилна, в някои магазини за шивашки простотии я има, има и магазини, в които си поръчваш как искаш да ти направят дрехата и я правят.

    Ама къде в Дупница има такова нещо си нямам и на идея
    Странно, защото на мене всички ми казват акрилна боя, акрилна та акрилна .. Ще попитам ~ дано има
    ...но във тебе като рана
    ще пари мисълта, че две неща
    не можеш никога да си възвърнеш:
    Живота да избавиш от смъртта
    и времето назад да върнеш!

    "Защо те нямаше толкова дълго време?"- попитал Питър Пан.
    "Ти никога не ми даде причина да се върна. Винаги бях там, когато имаше нужда от мен, но никога не показа колко важна съм за теб. Сега е различно. Ние сме различни. Но аз все още се усмихвам."- отвърнала Тинкърбел.
    "Защо?"
    "Просто защото.. сега е твой ред да ти липсвам."

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си