Какви са тези глупости-оставяли белези.Мога да кажа,че единственото нещо,което ще оправи лицето ти е редовното ходене на козметик и използване на качествена козметика(а не гарние и т.н)и най-важното козметиката трябва да е подбрана според типа на кожата ти(мазна,суха,нормална,смес ена)не можеш да използваш продукт за мазна кожа ако например твоята е суха и да няма последствия и точно от такива некомпетентности стават гафовете с кожата.И трите задължителни стъпки,които да спазваш са:измиване с гел,тонизиране,овлажняване с крем.След това,ако искаш изпозвай стикове за пъпките,които се поставят само локално,гелчета за очите и т.н.
Другото,което е от значение-козметика,най-важното е да попаднеш на човек,който си разбира от работата и се интересува от проблемите на клиентите си е не гледа само да отбие номера и хайде,е мн ясно,че така ще ти останат петна и няма да има ефект.Аз лично имах късмета да попадна на професионалист,които само след първото почистване и съветите,които ми даде видимо подобри вида на кожата ми(преди това и аз бях като теб,постоянно се изприщвах,в следствие на неправилната грижа за кожата и неправилните продукти,моята кожа също е смесена).Утре ще е 4тият ми път през,който посещавам козметичката ми и ходя само за поддържане,кожата ми вече е като поцеланова,смея да кажа.А и още нещо важно ако решиш да ходиш на козметик имай предвид това,че започнеш ли веднъж,след това трябва да си редовна и едно от най-съществените неща,които много малко козметици пропускат да съобщават или изобщо незнаят е,че ако си момиче винаги се ходи СЛЕД цикъл,защото нали знаеш че когато ти идва ти избива всичко и така е по лено за козметичката да изчисти всичко,което не трябва да е там.
А така пита каква е процедурата.Когато аз отида в салона престоят ми там еблизо 2 часа,а понякога 2 часа и половина.Първо ми измива лицето,после ми прави пилинг,след това ме пуска 10 минути на пара,за да ми се отпушат порите(а първия пъ като бях ме пусна на 20,за да могат да се отпушат още подобре) и после започва да ме чисти,като гледа лицето ми рез лупичка и е с ръкавици.Като ме изчисти ми слага антибиотик,след това ме масажира с едно кръгличко,което пуска леко ток(това служи,за да намалее зачервяването и евентуални възпаления),после ми слага маска,която също има антибиотик и чакаме около 15 мин за да ми попие в кожата и накрая кремче.И всичко това,само информативно ти казвам,за 17 лева.Така че изобщо не се чуди,ами си намери някой наистина професионалист,който си разбира от рботата и го е грижа за клиентите и започвай да си го посещаваш.Успех