.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    малко помощ мколя

    от няколко вечери сънувам едно и също момиче. Сънищата ставаха все по-смели докато последният път сънувах че правим секс.

    Снощи я поканих да ми дойде на гости и се заприказвахме. След известно времв и казах за моя сън и тя се очуди от чутото. Сподели ми че съм първия който и казва подобно нещо. След което аз започнах да я обарвам и да я възбуждам.От начало малко се противеше, не с времвто се отпусна и ме допусна до нея.

    И сега идва проблема. Съквартиранта ми се прибра. Тя леко се стресира от факта че той се прибра, но аз я успокоих.
    Въпреки всичко успях да я възбудя. след което станах да взема презерватив за да продължим по-нататък...
    Тук вече идва и другият проблем. Неможах да го вдигна за да продължим. Пробвах около час да го вдигна, но просто не се получаваше.
    До мен лежеше голо момиче, а аз даже неможах да го вдигна. Навсичкото отгоре по преди 2-3 минути съм я барал по интимните й места. За първи път ми се случва нещо подобно. Сега имам чувстеото, че тя няма да иска да ме вижда повече след тоя провал от моя страна.
    И незнам какво да правя. Незнам къде съм сгрешил. Защо не се получи след като толкова пъти съм мечтал да правя секс с нея?
    И ако евентуално решим да пробваме пак...какво трябва да направя за да успея? Някакви хапчета или капки за възбуждане ли да си купя или някакви гелове? Наистина незнам, а и няма кой да питам за да ми помогне.

    Затова се надявам някой от този сайт да ми даде съвет и препоръки.

  2. #2
    ама наистина не ми се чете петък е

  3. #3
    ами прочети го в понеделник

  4. #4
    Голям фен Аватара на stelit0
    Регистриран на
    Jun 2009
    Мнения
    884
    случва се!!!

  5. #5
    споко случва се не драматизирай чак толкова

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си