.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 29
  1. #1

    работа - Кауфланд

    Здравейте, скъпи приятели!
    Вече съм на 16 години и семейството ми има финансови проблеми. Нали знаете, икономическа криза Та реших да работя в Кауфланд през събота и неделя като предлагам различни стоки на хората за дегустация. Въпроса ми е, ако някой от вас знае каква е заплатата, как може да се уредим за работата и има ли някакви специални изисквания (възраст, пол, образование и др.)? Или да ми предложите някакъв друг вариант за работа през уикенда.
    Предварително благодаря на всички.

  2. #2
    Аватара на spenZo
    Регистриран на
    Jun 2009
    Град
    asfasfasfasfasfas
    Мнения
    617
    Или да ми предложите някакъв друг вариант за работа през уикенда.
    Иди на магистралата.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от spenZo
    Или да ми предложите някакъв друг вариант за работа през уикенда.
    Иди на магистралата.
    Колко оригинално.

  4. #4
    Аватара на deFakto
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    •••Пловдив•••
    Мнения
    611
    Кауфланд е с доста добра организация,несмка е доколкото знам фирмата ,едно приятелче бачкаше там 2 години .. всичко е точно ,поне доколкото ми е разправял ..
    Иначе не знам в тази криза ,хора постоянна работа не могат да си намерят ,та ти с каприз за събота и неделя ..
    Иначе за твоя вариант-листовки ,някакви флаери или лепене на плакати не звучи лошо ..
    Може и да се хванеш почасово в някой хранителен магазин да подреждаш количките ,ако не те е срам ..

  5. #5
    Ами то това в Кауфланд май пак си се води нещо като почасово работа, не е постоянна. Например наскоро някакво момиче рекламираше кафе там.
    А това за листовките и плакатите имаш ли информация какво е заплащнето и къде трябва да питам? Също и за подреждането на количките?

  6. #6
    повечето подобни "промоутърски" длъжности, биват възнаграждавани с 3 лв/ч. същото се отнася и за раздаването на листовки/флайери и т.н.

  7. #7
    Аватара на realantisocial
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Bitch, I live in a trash can !
    Мнения
    1 743
    spenzo боклук нещастен кво се подиграваш на момчето трътльо смазан. Ей такива боклуци като теб само бой и смърт за тях нещастник ! На детето му се е наложило да работи, това, че ти не си пипал работа през живота си не означава че всички са така майка ти мръсна гадна отрепка наркоманска. НА ВЕНА БОКЛУК !!!
    Бягаш от себе си - бягаш цял живот.
    Бавно превръщаш се - превръщаш се в робот.
    Ментално деформиран - черупка без душа.
    Животът си в клетка наричаш свобода.

    Рисуваш картини с затворени очи.
    Живееш своя свят с розови мечти
    Ментално деформиран - черупка без душа
    Измамната реалност те води в пропастта.

  8. #8
    Мега фен Аватара на cherinka
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    гр. Пловдив
    Мнения
    8 557
    Специално за кауфланд ли питаш някак си или??
    Защото доста мои приятелки са рекламни лица и ги изпращат периодично за по няколко дни по тези големите магазини и на други места.

    Защото една верига като кауфланд едва ли ще се наеме сама да търси и избира момичета, които да им предлагат кафето,а ще се свържат с някоя рекламна агенция тя да им прати няколко девойки.

    ..

    Ако си що-годе стройна, средно висока и висока, със свястна визия и ти знае устата виж разрови се за рекламни агенции в твоя град и така
    нужни са само 16г.+

  9. #9
    Аватара на deFakto
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    •••Пловдив•••
    Мнения
    611
    Цитирай Първоначално написано от realantisocial
    spenzo боклук нещастен кво се подиграваш на момчето трътльо смазан. Ей такива боклуци като теб само бой и смърт за тях нещастник ! На детето му се е наложило да работи, това, че ти не си пипал работа през живота си не означава че всички са така майка ти мръсна гадна отрепка наркоманска. НА ВЕНА БОКЛУК !!!
    остави ,самия факт че някой пита човешки а да се отнесеш толкова грубо е грехота .. по-фрапантен е факта че човечеца трябва да слугува на някой си още от от 16 годишен/на ,което си е голям проблем .. ама на кой му пука ,човечни хора няма .. : )

  10. #10
    Аватара на realantisocial
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Bitch, I live in a trash can !
    Мнения
    1 743
    побеснях... такава наглост рядко се вижда. Не бих му пожелал на ония смръдльо да изпада на положението на момчето, което си търси работа на 16 не за негово удобство, а за да живее, но му пожелавам да се срещнем някъде и да му покажа кво мисля фул импакт.
    Към пичагата с бачкането, съжалявам, че не мога да ти помогна, но чисто логически ти предлагам да отидеш и да разпиташ.
    Бягаш от себе си - бягаш цял живот.
    Бавно превръщаш се - превръщаш се в робот.
    Ментално деформиран - черупка без душа.
    Животът си в клетка наричаш свобода.

    Рисуваш картини с затворени очи.
    Живееш своя свят с розови мечти
    Ментално деформиран - черупка без душа
    Измамната реалност те води в пропастта.

  11. #11
    Аватара на deFakto
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    •••Пловдив•••
    Мнения
    611
    Цитирай Първоначално написано от BadEmotion
    Ами то това в Кауфланд май пак си се води нещо като почасово работа, не е постоянна. Например наскоро някакво момиче рекламираше кафе там.
    А това за листовките и плакатите имаш ли информация какво е заплащнето и къде трябва да питам? Също и за подреждането на количките?
    имам едно приятелче организатор на подобни дейности ,за лепене на плакати,раздаване на брошури и тем.подобни .. главно за студенти и за хора който искат да работят почасово.. Утре ще го питам какво предлага че сега го няма в скайп , и ще ти драсна да видиш за какво става въпрос ,щото и аз не знам как стоят точно нещата .. : )

  12. #12
    Благодаря много на всички за отговорите и разбирането!

  13. #13
    Аватара на term0t0
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    морската столица
    Мнения
    1 058
    Цитирай Първоначално написано от realantisocial
    побеснях... такава наглост рядко се вижда. Не бих му пожелал на ония смръдльо да изпада на положението на момчето, което си търси работа на 16 не за негово удобство, а за да живее, но му пожелавам да се срещнем някъде и да му покажа кво мисля фул импакт.
    Към пичагата с бачкането, съжалявам, че не мога да ти помогна, но чисто логически ти предлагам да отидеш и да разпиташ.
    и ти форОмен боец ли си?!

    Молът е културна работа и там се срещат САМО интелигенти хора.

  14. #14
    Аватара на realantisocial
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Bitch, I live in a trash can !
    Мнения
    1 743
    Делят ни няколкостотин километра иначе бих ти показал к'ъв боец съм, уви няма да стане, така че ще можеш да се задоволиш с клавиатурата си отрепка варненска
    Бягаш от себе си - бягаш цял живот.
    Бавно превръщаш се - превръщаш се в робот.
    Ментално деформиран - черупка без душа.
    Животът си в клетка наричаш свобода.

    Рисуваш картини с затворени очи.
    Живееш своя свят с розови мечти
    Ментално деформиран - черупка без душа
    Измамната реалност те води в пропастта.

  15. #15
    тва ултрасите сте големите мъжаги... 20 на 1
    евалата, само така момчета. тва да ви е силата : )

  16. #16
    Аватара на term0t0
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    морската столица
    Мнения
    1 058
    Цитирай Първоначално написано от realantisocial
    Делят ни няколкостотин километра иначе бих ти показал к'ъв боец съм, уви няма да стане, така че ще можеш да се задоволиш с клавиатурата си отрепка варненска
    моля те,занем за твоята сила..естествено ги рАзхвърляш по петима!?Айде си лягай..варненска утрепка каза

    Молът е културна работа и там се срещат САМО интелигенти хора.

  17. #17
    Аватара на realantisocial
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Bitch, I live in a trash can !
    Мнения
    1 743
    Никъде не съм казал, че разхвърлям пет, но ще ти отхапя носа, това ми е любимия номер. Мисля да си първия на който съм успял да му отхапя качествено парче от носа.
    Бягаш от себе си - бягаш цял живот.
    Бавно превръщаш се - превръщаш се в робот.
    Ментално деформиран - черупка без душа.
    Животът си в клетка наричаш свобода.

    Рисуваш картини с затворени очи.
    Живееш своя свят с розови мечти
    Ментално деформиран - черупка без душа
    Измамната реалност те води в пропастта.

  18. #18
    Аватара на term0t0
    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    морската столица
    Мнения
    1 058
    още?

    Молът е културна работа и там се срещат САМО интелигенти хора.

  19. #19
    Аватара на realantisocial
    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Bitch, I live in a trash can !
    Мнения
    1 743
    Веднъж един гръцки философ, който вярвал в прераждането както си ходил по улицата видял едно момиченце, което рита едно куче. Спрял се и й казал " Внимавай, защото не знаеш дали не риташ баща си".
    Бягаш от себе си - бягаш цял живот.
    Бавно превръщаш се - превръщаш се в робот.
    Ментално деформиран - черупка без душа.
    Животът си в клетка наричаш свобода.

    Рисуваш картини с затворени очи.
    Живееш своя свят с розови мечти
    Ментално деформиран - черупка без душа
    Измамната реалност те води в пропастта.

  20. #20
    Ех, че отигинален коментар беше тоя с магистралата. Тъпак.
    Няма значение.
    За събота и неделя иманеща, които можеш да правиш. В големите вериги магазини не е лоша идея, само че не знам дали няма ограничение да имаш 18. Много фирми предлагат работа да раздаваш листчета и рекламни материали по улиците. Можеш да видиш в някое кафе, там има в някои възможности за почасова работа. Съжалявам, но не разбрах дали си момче или момиче - ако си момче можеш да видиш в някой склад, има възможности по складовете за товарене на каси, примерно. Ако си момиче може, понеже някои хора търсят по - млади момичета, да видиш за детегледачка (една позната беше така преди година, беше на 17). Но най - добре ми се струва промоутърската работа, защото повечето работодатели търсят хора за постоянна работа.



    Скайп - dark_elf2

  21. #21
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    Така мило мое ,
    никой не ти даде нормален отговор затова нека кажа аз Това го работех близо 3 години , работа като промоутър . За да станеш такъв-ва трябва да си регистриран към дадена фирма , или директно към завод за някакви продукти например" Нестле " ако те одобрен те водят на обучение или направо те пускат да работиш години не се искат , поне аз така знам . Възнаграждението е около 15 лв за една кампания а всяка кампания трае ок 1 до 3 часа в зависимост дали е с цел продажба или просто за реклама . Отиди в бюрото по заетост и кандидатстваш за работа като промоутър в такава фирма за промоутъри , в Кауфланд не наемат хора за тази работа те ги взимат от тези фирми
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от HexGirl
    Така мило мое ,
    никой не ти даде нормален отговор затова нека кажа аз Това го работех близо 3 години , работа като промоутър . За да станеш такъв-ва трябва да си регистриран към дадена фирма , или директно към завод за някакви продукти например" Нестле " ако те одобрен те водят на обучение или направо те пускат да работиш години не се искат , поне аз така знам . Възнаграждението е около 15 лв за една кампания а всяка кампания трае ок 1 до 3 часа в зависимост дали е с цел продажба или просто за реклама . Отиди в бюрото по заетост и кандидатстваш за работа като промоутър в такава фирма за промоутъри , в Кауфланд не наемат хора за тази работа те ги взимат от тези фирми
    Би ли разяснила повече за това обучение, ако е възможно А в месеца горе-долу колко кампании има или всеки път е различно?

  23. #23
    Мега фен Аватара на HexGirl
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    niderlandia
    Мнения
    3 303
    Цитирай Първоначално написано от BadEmotion
    Цитирай Първоначално написано от HexGirl
    Така мило мое ,
    никой не ти даде нормален отговор затова нека кажа аз Това го работех близо 3 години , работа като промоутър . За да станеш такъв-ва трябва да си регистриран към дадена фирма , или директно към завод за някакви продукти например" Нестле " ако те одобрен те водят на обучение или направо те пускат да работиш години не се искат , поне аз така знам . Възнаграждението е около 15 лв за една кампания а всяка кампания трае ок 1 до 3 часа в зависимост дали е с цел продажба или просто за реклама . Отиди в бюрото по заетост и кандидатстваш за работа като промоутър в такава фирма за промоутъри , в Кауфланд не наемат хора за тази работа те ги взимат от тези фирми
    Би ли разяснила повече за това обучение, ако е възможно А в месеца горе-долу колко кампании има или всеки път е различно?
    има обучение ако си нает иначе не ами най-засилено е есента и зимата лятото няма почти една кампания на нов продукт е близо 2 седмици и доста парички се трупат за няколко дена си вадиш чисто 100 лв сама мажеш да си сметнеш , фатката е да те земат в промоутърска фирма
    Шапкарю .....
    Кажи ми , защо гарванът прилича на бюро ?

  24. #24

    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    бълХаристан
    Мнения
    1 712
    не знам ква е работата и колко плащат, ама когато бачках месарче в един такъв голям магазин много обичах промоутърките. сред гнусни и грозни колеги и колежки бяха радост за окото

    а на оня гъз с магистралата му пожелавам да чисти септични ями.
    похвално е че искаш да работиш нещо

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2006
    Град
    Мбабане
    Мнения
    2 734
    в кауфланд/метро/била/карфур се работи само след лоботомия, иначе може да изперкаш !
    С Е К Т А !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си