.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    Ще може ли да ми помогнете,за да му го върна !!

    Здравейте хора. Искам да ви питам какво да му кажа,че да го затапя някакси и да му стане тъпо,че е казал нещо което не е трябвало,защото аз го харесвам от много време това момче и той го показваше по някакъв начин-гледаше ме,когато го погледнех си извърташе погледа,писахме си по аха това онова,каза че съм много красива.преди време каза на едно момче,че и той ме харесва,но нищо не направи,защото е много срамежлив както и го потвърдиха много други.И ме посъветваха аз да действам и така и направих.Казах на една моя приятелка да му пише в крайна сметка дали имам шанс при него и да каже най сетне поне да знам да се боря ли или не..той 1воначално не отговори и след 1 час тя пак му писа 'айде де кажи и те оставям на мира' и той отговори ''abe shto neme ostavite namira ve4e gledaite si rabotata'' ... Много гадно ми стана,че въпросът ми беше какво да правя сега или ако може да ме посъветвате.. какво мислите Благодаря предварително!

  2. #2
    Голям фен Аватара на Naik1
    Регистриран на
    Apr 2009
    Мнения
    538
    мии ако се държиш като курва нищо няма да стане .. така че се дръж като някоя еее толкоа голяма приятелка , върти се през повечето време край него, ходете си на гости и някоя вечер го помоли да гледате филм заедно примерно .. после си поемаш и тф ае

  3. #3
    Ами как да се държа като приятелка,като той нали писала на фр-то ми да го оставим уж на мира

  4. #4
    глей са няа да стане ако караш приятелките да вършат мръсната работа просто му кажи че го харесваш и толкова ама не го притискай че ше се затвори във черупката си! досаждате му с приятелката ти момчетата не обичат досадни приятелки обичат на саме някоя да им признае чувствата си тааака чее.. действай!

  5. #5
    Така само ще се унижиш .. Кажи му,че никога не си го харесвала а твойта фр само му се е ебавала )
    Now that don't kill me, can only make me stronger . . !

  6. #6
    извинявай.. на колко си години ??? това с моленето на приятелка да разпита някое момче за теб е много глупаво!!!! по-добре сама го попитай имаш много по-голям шанс да ти отговори положително да кажем.... аз примерно не бих обсъждала личния си живот с приятел на приятеля ми... замисли се.. как се е почувствал.. иначе за това което е казал.. не се впрягай ... просто ви е хванал игричката... може би не го мисли ... поговорете си ии се изяснете ДВАМАТА :*

  7. #7
    Повече от фен Аватара на elenka3
    Регистриран на
    Aug 2010
    Мнения
    314
    кажи му.. арии млъкнии ве селякк ...

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от elenka3
    кажи му.. арии млъкнии ве селякк ...
    +1 йес вее това ми хареса
    Много яно, че му е писнало всички да го разпитвате. Остави го намира. Ако иска да прави нещо ще го направи.
    "Как да те изтрия от ума си, като сърцето ми не те пуска."

  9. #9
    Да верно не му досаждай . И не прави грешката ...да караш фр-то ти да ти оправя нещатата и то с момче. Направих тази грешка веднъж и ми беше много гадно след това. Тази моя фр съсипа всичко пък и това е тъпо оправи се сама с него и за какво трябва да го затапваш с нещо той не е виновен вие сте го побъркали обзалагам се че тя го е разпитвала... толко много чее... той е забравил да говори миличкия....
    Писнало му е да се занимава с твоята фр . Може да му е станало неприятно че тази го разпитва (досадно е )...Отиди при него и си поговорете ТИ И ТОЙ без ПРИЯТЕЛКАТА ти ... !

  10. #10
    не мисля,че трябва да вървиш след него..смисъл такъв ако се държи нагло просто го остави да си гледа работата...а ако не е толкова груб му кажи кво чувстваш...ии наистина това с приятелката ти е малко детско...по-добре ти да го питаш

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си