.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13

Тема: Надувки

  1. #1

    Надувки

    Много ги мразя надувките независимо момичета или момчета,а много такива срещам във форума.И все вадят некви реплики от сорта: Ти си тъп (защото еди кой си пита въпрос който наистина може да не знае или защото не е погледнал в търсачката) и в момента веднага ми изниква името на Hilary__ на всяка тема мерудия и с некъв тъп коментар.Половината развалят темите дори и на сериозни въпроси.Дразни ме това затова реших да пусна тая тема да видя и вие какво мислите!Коментирайте,ако искат да я заключат модераторите (това по тяхна преценка),ако искате пускайте и злобни коментари все ми е едно !!! Чакам отговори !

  2. #2
    и аз мноу се дразня напраао няам думи някой като почне да ми се отваря

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Gothicaaa
    и аз мноу се дразня напраао няам думи някой като почне да ми се отваря
    +1

  4. #4

    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Sofia
    Мнения
    64
    Take it easy! Ако тръгнете да се впрягате за такива неща още отсега, то не ви завиждам за натам. Въпросните "надувки" не са само във форума, ами навсякъде и единственото лекарство е просто да не им се обръща внимание. Това е! Образно казано, вниманието на околните е основната "храна" на всяка надувалка. Тъй че - лишете ги от тази чест! PEACE!

  5. #5

    Регистриран на
    Sep 2008
    Град
    Пловдив
    Мнения
    4 440
    извинявай,ама в другата тема беше писала на 17.голяма си вече,недей така като малките деца,някой те обидил и айде при Др.Тийн.нито на тея момичета им пука за теб,нито ще се променят.не се впрягай

    *като са толкова надути не пиши повече и точка
    MarkKnight - мъжленцето


    awesomesheepy - лелинка
    DaNGeRousLy - братче
    RageAgainstTheMachine - тате
    cherrygloss - мама
    Sunshinebabybyy - сестриче
    xNymphetamineGirlx - сестриче
    Discard - братче
    polssa - сестриче

  6. #6
    Супер фен Аватара на maybelline
    Регистриран на
    Jun 2006
    Мнения
    1 537
    Нали знаеш как е народът - 10% всъщност използват сивото си вещество, останалите 90% - овце. От овце не можеш да очакваш помощ, съвет, подкрепа, отговорност, каквото и да е човешко чувство или мисъл. Те са създадени да си блеят и да се размножават. Можеш да видиш нещо хубаво в тях (и да се зарадваш), но не и да го очакваш. Свиква се

  7. #7
    таа.. аз съм от страната на Хилари_ тоя път, така че.. кво ти пречи? изказва някакво мнение. + т'ва поне 8 от 10 теми са пълни идиотщини, ти искаш сериозно да отговаря на 'какво мисли приятеля ми за мен според вас' ?!? може да са ти го казали в друга тема, ама искам и аз - зле си ;>

  8. #8
    Да ти кажа честно, има ги сякакви. Има хора каде се праят много по форумите, а всъщност може да са некви смотани комплексари, дето само търсят къде да си избият злобата и яроста ... което е много тъпо, според мен.

    К0ЛКОТ0 ХОРА-ТОЛКОВА ВКУСОВЕ
    К0ЛК0Т0 ХОРА-ТОЛКОВА ХАРАКТЕРИ.

    Да не ти пука и тва е
    то и без тва тия хора са морално деградирали

  9. #9
    Мерси че коментирате темата ми колкото и да е скучна

  10. #10
    пак да заповядаш

  11. #11
    Супер фен Аватара на aloveyou
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Русе
    Мнения
    2 757
    И аз ги мразя такива,ама какво да се прави..А и да си призная,че от време на време когато видя някоя тъпа тема и правя такива работи и аз.. :P
    Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

  12. #12
    Аватара на Cheese
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    ;D Krastavec ;D
    Мнения
    174
    Майка му къв е смисъла от тая тема ? Нито ще помогнете с нещо - само спам...

    Cheese :
    - I wanna chocolate milk

    Пич , фъфлиш ли семки ?

    Хоумър Симпсън :

    Не ми шъткай, ма жено !

    МОМИЧЕ СЪМ

  13. #13
    хах че кат има уникално тъпи как да си малча яя са скриите някаде
    {PpPPpPPppPPp} BeBy

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си