.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1

    моля за мненията ви.. :(

    Здравейте на всички. ;( ;( Ами значи от 2 или 3 дена сънувам, че майка ми е в болница или че е много болна, че е зле. 3 нощи подред сънувам все нещо от сорта и страшно много се притеснявам искам да ви попитам имате ли си на идея какво може да значи това. Моля без глупави коментари

  2. #2
    Аватара на Cheese
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    ;D Krastavec ;D
    Мнения
    174
    Ами...Повярвай ми. Бях в депресия 1 година и ходих на психолог 2 месеца и спрях с кошмарите - за болести... Препоръчвам ти да се консултираш с психолог да му обясниш и така би трябвало да се оправиш.

    Cheese :
    - I wanna chocolate milk

    Пич , фъфлиш ли семки ?

    Хоумър Симпсън :

    Не ми шъткай, ма жено !

    МОМИЧЕ СЪМ

  3. #3

    Re: моля за мненията ви.. :(

    Цитирай Първоначално написано от evalin
    Здравейте на всички. ;( ;( Ами значи от 2 или 3 дена сънувам, че майка ми е в болница или че е много болна, че е зле. 3 нощи подред сънувам все нещо от сорта и страшно много се притеснявам искам да ви попитам имате ли си на идея какво може да значи това. Моля без глупави коментари
    Ами и аз преди 2 години бях почти така но преди да заспа все виждах че падам по едни стълби които нямат край...Отидо при една баба и ми ля восак,даде ми да пия свещенна вода около 2-3 седмици и са опайх...Около 4 пати съм ходил при нея и 4-те пати се опрайх...При мен работи но незнам дали и натеб ще проработи

  4. #4
    Благодаря за отговорите ви.

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    Канзас ;)
    Мнения
    3 721
    това е просто сън,което не означава,че ще се сбъдне наистина
    Sitting on top of the world
    Watching the stars
    Go by...

  6. #6
    Аватара на Cheese
    Регистриран на
    Dec 2009
    Град
    ;D Krastavec ;D
    Мнения
    174
    Цитирай Първоначално написано от VerryBerry
    това е просто сън,което не означава,че ще се сбъдне наистина
    Ама че си тъпа !!! Като бях малка аз ако зн кво сънувах...Само плашиш момичето\момчето !!!

    Cheese :
    - I wanna chocolate milk

    Пич , фъфлиш ли семки ?

    Хоумър Симпсън :

    Не ми шъткай, ма жено !

    МОМИЧЕ СЪМ

  7. #7
    Супер фен Аватара на aloveyou
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Русе
    Мнения
    2 757
    Не всичко,което сънуваме че ще стане реалност
    Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

  8. #8
    Просто не го мисли толкова.Всеки е сънувал лоши неща,но не е казано,че всеки сън се свъдва.Кажи си всичко е наред не мисли за това нещо преди да заспиш,а мисли за нещо хубаво което искаш да сънуваш и всичко ще е наред.

  9. #9
    Хора при 76% от хора сънували нещо се е збаднало но не точно така. Ама не се притеснявай консултирай се с психятър или отиди да ти леят восък и всичко ще свърше

  10. #10
    едва ли ще се сбъдне съня ти ...ако искаш можеш да провериш в съновници.но те са един вид суеверие .. ако кошмарите прдължават можеш да отидеш на психиатър..

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си