.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15
  1. #1

    Едно моомче ме хар и само иска да станем гаджета а аз не

    проблема е такъв:една вечер си пишехме с едно момче на мойта възраст по скъпеи той ми зададе въпроса коиси харесвам и аз my казах че него тъй като наистина беше така и той ми каза че и той ме харесва ii ме попита дали искам да станем нещо повече от приятели и my отговорих ми добре ii нали на 3тия ден нещо почна да ме дразни..вече не чуствах че го харесвам и нали my казах докато още не е късно нали вече дасе задълбочат нещата my казах че няма да се получи и че не чустам тва което той чъства към мен и т е почна:ама няма нищо на мен ми е достатъно да ме хар и аз викам ми няма да стане стига спри и нали писахме колкото си писахме ii нищо в следващата 1 седмица и вчера ми pr съобщение моля те размисли аз мн те харесвам
    ii аз нали my казах че няма какво повече да мисля
    какво да равя той още ще напира
    don`t worry be happy ;]

  2. #2
    Здрасти !
    Имах почти същия проблем. Значи едно момче (нека бъде Х)ме харесва, но когато се видим не ме заговаря или нищо аз откъде да знам че ме харесва.
    Една вечер ми пише по скайп: О. ако знаеш колко много те харесвам ти си момичето.. бля-бля. Искаш ли да станем гаджета?
    Добре разбирам го момчето. Отрязах го най- внимателно, защото просто не го харесвах.

    След 2 дена се повтори и аз му казах че ако ми го беше казъл на живо можеше да стане и нещо повече, което си беше чиста лъжа но.. после съжалявах много че го бях казала.НО има още

    Мина се 1 месец харесвах вече наистина много друго момче и този Х пак ми предложи по скайп и аз го отрязах и той започна да ми говори как съм можела преди 1 месец да съм му кажела че има някакви надежди, като това не било вярно.
    аз слушах слушах и си блъсках главата за това дето съм го казала ама беше късно.

    За това поне това не казвай.
    След това аз се вбесих мноого и му казах просот че не ми е разбрал намека ама той продължаваше с това колко ме харесвал и аз просто го заебах като му казах че харесвам друго момче и така.

    Мисля си че просто си хвани гадже или ако не можеш(не искаш) помоли някое момче да ти се направи на гадже.

    Успех!

  3. #3
    Супер фен Аватара на aloveyou
    Регистриран на
    Dec 2008
    Град
    Русе
    Мнения
    2 757
    Цитирай Първоначално написано от gab4i7o
    Мисля си че просто си хвани гадже или ако не можеш(не искаш) помоли някое момче да ти се направи на гадже.

    Успех!
    +++
    Най-доброто решение е това..Ако имаш БФФ,или някой твой братовчед,който той не познава..След като разбере,че уж си имаш гадже - мисля,че ще те остави на мира

    Или опитай се да поговориш с него..
    Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
    Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
    Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.

  4. #4
    и аз к0
    животът е такъв

  5. #5
    Супер фен Аватара на Jus7DreamBoy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Мнения
    2 190
    фани си гадже и кажи да го ступа или просто некъф приятел да го пречука кое му е сложното ?!?
    СПАМ - Само Пиша Ама без да Мисля
    Голям лаф, дребни пари и мек х*й всеки може да извади!
    Това, че се пъчиш, не значи, че са ти големи циците!!!
    Таралежът е птица упорита, не го ли ритнеш - не полита.

  6. #6

    reshenie!

    mi prosto mu obiasni spokoino i vnimatelno malko shte mu rabiesh sarceto ama aide sega niama da se muchish

  7. #7

    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    София-Бистрица
    Мнения
    10
    Според мене просто се дръж безразлично, леко заядливо, ще го потърпиш извесно време докато не си намериш друг и той ще се разкара, а ако е прекалено нахален гаджето ти ще се оправи...

  8. #8
    А защо просто не го блокираш или да си направиш нов скайп ?!!? При положение, че тва е проблема

    BOTEV FOREVER!!!!!!
    #6_a_6
    #Botev_forever
    #bia4i
    Have a Nice Chat!!!!!!

  9. #9
    Аватара на LuxurySk0B
    Регистриран на
    Aug 2009
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    705
    Не ме кефи темата
    kogato re6a da bezdeistvam ni6to ne moje da me spre

  10. #10
    Аватара на DuKeNoraD
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    Ямбол
    Мнения
    27
    Цитирай Първоначално написано от LuxurySk0B
    Не ме кефи темата




  11. #11
    Е кажи му,че вече неизпитваш същото което той изпитва към теб и му предложи да сте само приятели за да не се карате..па ако настоява толкова няма кво да се разправяш с него ако неразбира от дума и направо го разкарай

  12. #12
    Мега фен Аватара на teenems
    Регистриран на
    Oct 2008
    Мнения
    5 663
    Ох и аз имах същия проблем ужас е .
    Като няква муха ,баахти .
    Само дето аз никога не съм го харесвала ,дори за 3 дни .
    Просто казваш : "не желая да бъдем нещо повече ,разбери ! "
    знам ,че е малко грубо ,но лично аз не обичам да повтарям ;д
    JUDGE ME
    & i'll prove you wrong.

  13. #13
    Фен Аватара на beautifullslayer
    Регистриран на
    Jan 2010
    Град
    марсиtown
    Мнения
    276
    Цитирай Първоначално написано от gab4i7o
    Здрасти !
    Имах почти същия проблем. Значи едно момче (нека бъде Х)ме харесва, но когато се видим не ме заговаря или нищо аз откъде да знам че ме харесва.
    Една вечер ми пише по скайп: О. ако знаеш колко много те харесвам ти си момичето.. бля-бля. Искаш ли да станем гаджета?
    Добре разбирам го момчето. Отрязах го най- внимателно, защото просто не го харесвах.

    След 2 дена се повтори и аз му казах че ако ми го беше казъл на живо можеше да стане и нещо повече, което си беше чиста лъжа но.. после съжалявах много че го бях казала.НО има още

    Мина се 1 месец харесвах вече наистина много друго момче и този Х пак ми предложи по скайп и аз го отрязах и той започна да ми говори как съм можела преди 1 месец да съм му кажела че има някакви надежди, като това не било вярно.
    аз слушах слушах и си блъсках главата за това дето съм го казала ама беше късно.

    За това поне това не казвай.
    След това аз се вбесих мноого и му казах просот че не ми е разбрал намека ама той продължаваше с това колко ме харесвал и аз просто го заебах като му казах че харесвам друго момче и така.

    Мисля си че просто си хвани гадже или ако не можеш(не искаш) помоли някое момче да ти се направи на гадже.

    Успех!
    за това по скайп не се обсъждат такива работи!
    Вече се уляхте с тези виртуални историй. Кой знае от другата страна как се хили
    Дорu след най-тежката буря .. uзгрява СЛЪНЦЕ ! <3

  14. #14
    Първо разбери какво искаш, а не на третия ден да казваш "нещо не те харесвам вече".
    we are magic.

  15. #15

    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Varna
    Мнения
    64
    Цитирай Първоначално написано от Pustinqchka
    Първо разбери какво искаш, а не на третия ден да казваш "нещо не те харесвам вече".
    Правилно ! И аз имах подобен проблем, но аз не харесвах момчето, а то беше пълна досада Кажи му да те остави и толкоз ! Нищо, че звучи доста грубо ама всичко си има граници
    °•° КрАсИвА, мНоГо ДиВа, зАкАчЛиВа, ЗаЯдЛиВа, рЯдКо ПрОщАвА, нО вИнАгИ сИ зАсЛужАвА! Ей ТвА Съм Аз И нЕ ми ПуКа За Вас •°

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си