.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 39

Тема: БУЛИМИЯ

  1. #1

    БУЛИМИЯ

    Имам склонност към болимия....да страхувам се

    Ще започна от самото начато..Явно това е един обикновен тийн проблем с който аз не мога да се справя..Като малка бях много пълна.В училище много ме тормозеха и тази дупка остана в съзнанието ми, и все още не мога да я запълня!Порастнах малко ,станах на около 14 и след като имах проблеми в училище и вкъщи просто спрях да ям.Около 3 седмици аз бях изяла най-много една краставичка.Нямах апетит .Рязко отслабнах.Отново почнах да се храня но много по малко от преди.Минаха още 3 години и малко по малко отслабвах.Сега съм на 17 ... Висока съм 171 и тежа 59 килограма.Лятото бях 53 и се харесвах.За мен идеалното тегло за моята възраст и височина е 49-50 кг.Отново започнах да пълнея.От известно време се опитвам със диети и фитнес да отслабна ,но без никакъв ефект.Днес 07.12.2009 г. аз за пръв път повърнах обяда си.Не изглежам много зле но не харесвам тялото си когато е без нито една дреха по себе си.Незнам какво да направя не изпитвам голямо желание или пристрастеност да връщам храната си всеки път.Чудя се ако продължа ще мога ли да спра...

  2. #2
    Аз пък нямам цици ако те успокоява..
    боже аз съм 173 няям цици и те4ьа 54 кила..

  3. #3
    Според мен е по-добре да не започваш!Всички искаме да сме слаби,но стремежа ни към хубавата фигура,не трябва да ни кара до състояния на болестта.





    п.с. Ако искаш да подържаш фигурата си,е по-добре да спортуваш редовно!!!
    ЗнAм,Че тЕ боЛи..ВиЖдAм Тв0иТе сЪлЗи..иСкAш Дa Си С мЭн НaлИ..Но нЯмA дA Ме ИмAш Ти.. С тЕбЕ лЕкО сЪм ЖеСтОкА...пРоСтО аЗ сЪм СкЪпА сТоКа ..НяМа Да Ме ПрИтЕжАвАш...СоРи СлАдЪк СаM OсТаВаШ.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от gab4i7o
    Аз пък нямам цици ако те успокоява..
    боже аз съм 173 няям цици и те4ьа 54 кила..
    173...54 кила си перфектна колкото до гърдите ако си в пубертет има време и аз не харесва моите :P

  5. #5
    Знам как се чувстваш.Аз на килограми съм колкото теб , тъй като съм 170 висока и съм 58 килограма, но все пак съм 1 сантиметър по ниска от теб и за това... Аз все искам да съм по слаба, но все не ми се получава, поради шричината-майка ми която ВСЕКИ ден ме кара да ям.Разбира се не ме тъпче и си ям малко калорични неща, но си стоя на дни килограми.А искам да съм 55 килограма, а даже и по-малко.И това с повръщането-не започвай!!!Това лято аз бях започнала да повръщам ама по малко и се наплаших и казах на майка си и тя ми каза да се стегна щото щяла да ме заведе в болница ако продължавам така и се наплаших и спрях да повръщам.Но уви отново съм склонна към повръщане.Преди 2 седмици ядах бисквити с кисело мляко,но изядах доста и ме хвана яд, че съм яла много и си бръкнах в гърлото и повърнах.Вчера изядах цял шоколад и пак ме хвана яд и го повърнах целият шоколад.Но вече взех да се плаша и си казвам, че по добре да съм 58 килограма, от колкото да започна да повръщам и да стана грозно слаба и да не приличам на нищо и да съм болна..просто ме е страх.. защото тази болест трудно се оправя

  6. #6
    не мисля че е булимия

  7. #7
    не дей една моя приятелка беше така еова беше някаква болест забравих името не спира да повраща и стжа кожа и кости СПРи докато е рано
    Направи първия път , назабравимо преживяване {{ pPppPP}}

    ...... '' Живей За МигА'' .........

  8. #8
    да не е анорексия?

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от ImSeXyBaByBItCeS
    не дей една моя приятелка беше така еова беше някаква болест забравих името не спира да повраща и стжа кожа и кости СПРи докато е рано

    Точно от булимията са тези неща...кособад,болят те кости зъбите ти падат ,но това е вече мн мн напреднала фаза от болестта и затова се плаша

  10. #10
    Какво да ви кажа момиченца...
    ... просто трябва да се храните здравословно и разделно, което ще значи следното:
    Сутрин 2-3 банана и 3-4 мандарини(мандолини ) ще ви засити до обяд, не се тревожете.(може да пробвате и с други подове, но на плод не повечето 4 бройки) След това за обяд хапвате някаква супа с 1 хлебче или някакъв омлет(аз препоръчвам омлет със сирене и малко месо) и на вечеря ядете зелена салата и месо. А разделното хранене ще рече да не нагъвате 2 основни ястия наведнъж(като супа и омлет, една лъжица супа, една вилица омлет - ГРЕШНО) и на вечерия ядете първо салатата, после месото.
    Трябва да пиете много вода - МИНЕРАЛНА и ги забравете кафетата и цигарите и колите и всичките тея г*вна.
    А пък за по интензивно отслабване ще ядете същата закуска, на обяд вместо 1 хлебче - 2 хлебчета и на вечерия грамажа на месото да се увеличи двойно повече и между вечерията и обяда има около 1 километър тичане, не бързо тичане, а бавно, лекичко и с еднакви крачки и дишате равномерно. Ако се изкачвате по нанагорнище ще дишате двойно по-бързо, защото мускулите се нуждаят от кислород(много кислород, когато биват натоварени).
    И така държите перфектната фигура. БУМ. Без никакви химии, болести и прочие. Трудно ли е, да ви е*а живота?
    На мен ми се смеят в даскало, че всеки ден идвам с банани(бадани ) и разни други плодове, обаче не ме грее какво мисли някакво супер зле същество, където дори не е подобие на човек.. Даже един почна да ме псува, защото ям плодове на закуска и му счупих зъб и едната скула.
    Разбира се, аз се храня тройно и четворно повече от това, което съм написал горе и съм 60 кила.


    П.п: повръщате ли, яжте пак след като повърнете, колкото и да ви се гади.

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от PhantomAR
    Какво да ви кажа момиченца...
    ... просто трябва да се храните здравословно и разделно, което ще значи следното:
    Сутрин 2-3 банана и 3-4 мандарини(мандолини ) ще ви засити до обяд, не се тревожете.(може да пробвате и с други подове, но на плод не повечето 4 бройки) След това за обяд хапвате някаква супа с 1 хлебче или някакъв омлет(аз препоръчвам омлет със сирене и малко месо) и на вечеря ядете зелена салата и месо. А разделното хранене ще рече да не нагъвате 2 основни ястия наведнъж(като супа и омлет, една лъжица супа, една вилица омлет - ГРЕШНО) и на вечерия ядете първо салатата, после месото.
    Трябва да пиете много вода - МИНЕРАЛНА и ги забравете кафетата и цигарите и колите и всичките тея г*вна.
    А пък за по интензивно отслабване ще ядете същата закуска, на обяд вместо 1 хлебче - 2 хлебчета и на вечерия грамажа на месото да се увеличи двойно повече и между вечерията и обяда има около 1 километър тичане, не бързо тичане, а бавно, лекичко и с еднакви крачки и дишате равномерно. Ако се изкачвате по нанагорнище ще дишате двойно по-бързо, защото мускулите се нуждаят от кислород(много кислород, когато биват натоварени).
    И така държите перфектната фигура. БУМ. Без никакви химии, болести и прочие. Трудно ли е, да ви е*а живота?
    На мен ми се смеят в даскало, че всеки ден идвам с банани(бадани ) и разни други плодове, обаче не ме грее какво мисли някакво супер зле същество, където дори не е подобие на човек.. Даже един почна да ме псува, защото ям плодове на закуска и му счупих зъб и едната скула.
    Разбира се, аз се храня тройно и четворно повече от това, което съм написал горе и съм 60 кила.


    П.п: повръщате ли, яжте пак след като повърнете, колкото и да ви се гади.

    Мда мерси за съвета мисля да пробвам нищо не ми пречи...не съм повръщала вече 2 ри ден.Дано поне това помогне...

  12. #12
    Аватара на Sissy90
    Регистриран на
    Aug 2008
    Град
    Горна Оряховица
    Мнения
    1 142
    Как, по дяволите, повръщате насила? Аз съм пробвала, но никога не ми се е получавало.

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от Sissy90
    Как, по дяволите, повръщате насила? Аз съм пробвала, но никога не ми се е получавало.

    И на мен не ми се получава лесно просто бъркаш по продължително и по-навътре не го прави

  14. #14
    има хора при който просто няма как да се отслабне толкова много-да заприличаш манекенка едва ли. чула сам че просто наследстжено или по природа някои хора немогат да бъдат мн слаби.така че споко най- вайното е да се храниш здравословно щото може да получиш некви др проблеми от тия диети

  15. #15
    Какво се впрягате с тия килограми..Не може всички да сме идеални.
    Същото бих те посъветвала като PhantomAR..
    Преживяванията сами по себе си не ме правят щастлива.Умението да ги изживея по определен начин,с пълното съзнание за тях и с пълноценното усещане за всеки един миг щастие,ме прави такава,каквато съм.

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от Sissy90
    Как, по дяволите, повръщате насила? Аз съм пробвала, но никога не ми се е получавало.
    не ти и трябва да се получи то белята става един път

  17. #17
    Внимавай да не хванеш анорексия че ако се случи на системи ще си цял живот само 15 процента от хваналите я оцеляват без системи!!!
    Талант е да говориш много и да не казваш нищо...

  18. #18
    нищо общо с тва на phantomar .... яж си каквото ти се яде и не повращай но не се тъпчи... тфа с плодовете го забрави то пак е вид диета просто има повече витамини ... а спортуването едвали толкова ще отслабне колкото да си стегни мусколите ;]]

  19. #19
    Не се панирай толкова...има много други момичета които изглеждат като динозаври и не им прави никакво впечетление. А относно размера на тялото ти...това е ген, всеки е различен и най-веопятно това е по наследство - по-слаб метаболизъм. Пък и нали знаеш - за всеки влак си има пътници...

  20. #20

    Регистриран на
    Nov 2009
    Град
    Tübingen Germania
    Мнения
    117
    не прави глупости! Направиш ли го веднъж после не можеш да спреш и ще съжаляваш толкова много че не можеш да си представиш от лиготия и каприз сега ще си провалиш живота

  21. #21
    Спри докато е рано защото после ще запо4неш постоянно и може да се налойи лекарска намеса

  22. #22

    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Шумен
    Мнения
    74
    Това не е булимия, с повръщането просто искаш да привлечеш внимание. Това е си е лично мое мнение все пак, нищо лично.
    Ревнува този , който се стреми да запази нещо което не му принадлежи .
    За това сълзи и признавай , бъди човек със сърце от мраз .
    Еднечка власт в света признавай - властта на собственото аз .

  23. #23
    Цитирай Първоначално написано от BlowMeAway1
    Това не е булимия, с повръщането просто искаш да привлечеш внимание. Това е си е лично мое мнение все пак, нищо лично.
    Булимичките се крият и не казват на никой, че повръщат, така, че няма как да иска да привлече внимание!!!Все пак те повръщат скришно!!!

  24. #24

    Регистриран на
    Nov 2008
    Град
    Шумен
    Мнения
    74
    Цитирай Първоначално написано от foreverr
    Цитирай Първоначално написано от BlowMeAway1
    Това не е булимия, с повръщането просто искаш да привлечеш внимание. Това е си е лично мое мнение все пак, нищо лично.
    Булимичките се крият и не казват на никой, че повръщат, така, че няма как да иска да привлече внимание!!!Все пак те повръщат скришно!!!
    В точно този случай не е така, замисли се, аз поне го тълкувам така, ако има проблеми в едно семейство, то най-често децата се опитват да привлекът вниманието върху себе си- едни боледуват, други се друсат, трети повръщат. В нейният случай са подигравките в училище, всичко това е на психична основа. Дори и да е 40кг. тя непрекъснати ще се чуди дали някой и се подиграва, дали я оглежда критично и т.н
    Аз бях болна от булимия, така че знам много добре какво е
    Ревнува този , който се стреми да запази нещо което не му принадлежи .
    За това сълзи и признавай , бъди човек със сърце от мраз .
    Еднечка власт в света признавай - властта на собственото аз .

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от BlowMeAway1
    Цитирай Първоначално написано от foreverr
    Цитирай Първоначално написано от BlowMeAway1
    Това не е булимия, с повръщането просто искаш да привлечеш внимание. Това е си е лично мое мнение все пак, нищо лично.
    Булимичките се крият и не казват на никой, че повръщат, така, че няма как да иска да привлече внимание!!!Все пак те повръщат скришно!!!
    В точно този случай не е така, замисли се, аз поне го тълкувам така, ако има проблеми в едно семейство, то най-често децата се опитват да привлекът вниманието върху себе си- едни боледуват, други се друсат, трети повръщат. В нейният случай са подигравките в училище, всичко това е на психична основа. Дори и да е 40кг. тя непрекъснати ще се чуди дали някой и се подиграва, дали я оглежда критично и т.н
    Аз бях болна от булимия, така че знам много добре какво е
    Пфф, не вярвам ти да си била болна от булимия, щото тва нещо отиде ли в по напреднал стадии няма лечение.Но нз аз не мисля, че е за внимание.Но пък може и да има случаи при които е за внимание.Но аз съм повръщала 2-3 пъти на сила, и не съм споделяла с никой.За това не го правя за внимание!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си